Coś o forum

michu to zostało wyjaśnione na PW

i robisz “zadymę”, która, oprócz tego, że w twoim temacie nie miała z Tobą nic wspólnego

:smiley: :smiley: :smiley:

No i widzicie mojim zdaniem niech juz zostanie jak jest 8)

Dla mnie ta rozmowa jest ewenementem. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z probleme cyferek pod avatarem. Dla mnie to dramat.

Zastanawia mnie tylko, czy to jest jakiś rodzaj zazdrości, że ktoś ma więcej a ktoś mniej?

Tylko nie mówcie mi, że osądzacie danego usera po wielkości cyferki pod avatarem, bo już się całkiem załamie…

Dla mnie to jest oczywista, nasza polska mentalność, czyli dlaczego ktoś ma mieć więcej niż ja i bez znaczenia jest czy chodzi tu o cyferki, pieniądze czy coś tam jeszcze…

:lol:

to wolisz aby licznik został a pochwały zniknęły ? Bo mi się wydaje ze pochwały bardziej odzwierciedlają pomoc :!: Nie mówię tu o przypadkach nabijania sobie pochwał, które miały miejsce :!:

lazikar , Monczkin właśnie to mam na myśli :lol: :smiley:

Bez przesady :confused: Moich wiele postów poszlo do kosza, ale czy ja się plułem?? Jakby skasować te liczniki to by nie było właśnie tych krzyków. :confused: Więc sam pomyśl co gadasz :confused:

ja np czytam tylko od czasu do czasu branżowe działy często szukam odpowiedzi, od kiedy sa pochwaly zauwazylem ze jest tak zawany wyścig szczurow, kazdy sie spieszy z odpowiadaniem często niedokładnie, ja dlatego wyłączyłem sie z tego wyscigu mi żadne pochwały nie są do szczęscia potrzebne. od czasu kiedy sa pochwaly przyznalem ja 1 raz chociaz mialem wiecej okazji do tego

Właśnie, po co te ulepszenia. Było dobrze.

Monczkin - to jest coś innego jeżeli chodzi o mój licznik i znikające pochwały :!: Mi tu głównie chodzi o to że modki coś wywalą i nic nie wiadmo co się stało :!: Na innych forach to chociaż powiadomienie dochodzi a nie ukryta ręka Wielkiego Brata :!: A że plułem się kiedyś do lazikara że ktoś mi wywałił pochwałę z loga w którym jedynia ja odpisałem i pomogłem i mi ją skasowano - to nikt z moderatorów się nie przyznał i chociaż nie wytłumaczył mi w 2 zdaniach dlaczego to zrobił. Oto mi chodzi. :evil:

może faktycznie nie mysle…

I to już jest nabijanie się z usera, myślicie, że jesteście ważniejśi od nas?? Bo przy waszym nicku jest jakiś tam napis?? Nie sądzę :confused:

Na jakich???

kto nie idzie do przodu to się cofa :slight_smile: forum musi się rozwijać :!: tego nie ma nawet co podważać, ale kwestia nabijactwa tak pochwał jak i postów jest ewidentna i przewija się od czasu do czasu… administracja niech decyduje i tak musimy się podporządkować :slight_smile:

wiele tutaj nawojowałem, ale wiem już dobrze co i jak tutaj działa, jednak pewne aspekty codzienności forum dp są wręcz irytujące :twisted:

dlatego też nigdy nie gratuluję nowomianowanym moderom, gdyż moderacja tutaj co bardziej kara niż nagroda, a już napewno straszna harówka (głównie psychiczna) - to jak być w jury idola i przesłuchiwać stado :x

http://forum.soft-wortal.sylwex.pl/ - prosze bardzo - jak tam coś zniknie a rzadko się to zdarza to na PW otrzymasz wiadomość, a nie po cichu wywalanie postów i pochwał :evil:

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 17:09

tu jest kolejny przykład działalności ukrytej osoby :!: :!:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

nikt nie potrafił strumienianowi wyjasnić dlaczego jego temat poleciał. Chociaż modek który to zamknął mógł mu napisać wyjaśnienie na PW

Jak będzie co raz więcej działów to dojdziemy do tylu co na http://elektroda.pl/rtvforum/

Nie, ja już nie mogę, nawet nie będę się już odzywał…

Kto Ci powiedział, że będą jakieś nowe działy?

No i co z tego? Skoro jest takie zapotrzebowanie i tyle postów to co w tym złego. EOT

Złego złego, bo wkońcu nie będzie można się połapać, ktoś będzie miał problem z takiego zagadnienia i takiego , i gdzie będzie musiał zamieścić posta?? :/:/:confused:

A i jeszcze :confused: Np ktoś chce pomóc, lecz ktoś go wyprzedził, i napisał podobnego posta, to wy to już uznajecie, za nabijanie postów, bez tych liczników nic takiego już miejsca by nie miało… O.K. te pochwały mogą zostać, ale licznik :/:/:confused: Jeszcze powiedzcie mi co można z nich wyczytać, cyferki?? Komu one do życia są potrzebne :confused: Widze, że to koniec rozmowy :confused: Taki to forum :stuck_out_tongue:

Na szczęście już się przyzwyczaiłem, że nasz naród to taki któremu zawsze coś się nie podoba.

Najpierw za mało działów.

Potem za dużo działów.

Najpierw niedobrze, że ściągneliście pochwały.

Teraz bez sensu są te pochwały.

Można by tak wymieniać w nieskończoność.

Ciekawe ile jeszcze trzeba pokoleń aby polacy przestali być tacy?

Dużo. :lol: