Coś wisi w powietrzu

prosze o krótką i sensowną odpowiedź. Jak mozna dostać bana nie mając 10 ostrzeżeń ? Ja już nic nie rozumiem :?

Sam nie wiem a chciałbym wiedzieć.A jak się dostanie bana to co ci zrobia ?

no to po co są te ostrzeżenia ? Jak można od razu załapać bana ?

Ostrzeżenia sią za drobne wykroczenia, takie jak np. nie używanie funkcji “zmień” etc.

W przypadkach drastycznych jeżeli user z Sobie tylko wiadomą złośliwością ignoruje pierwsze ostrzeżenie i dalej udowadnia iż ma tylko dwa zwoje w mózgu więcej od kury /nie obrażając tego pożytecznego ptaka/…otrzymuje ban “poza kolejnoscią”…

Bana np. możesz zarobic za ignorowanie ostrzeżen i działanie na złość Moderatorowi po takim ostrzeżeniu. :?

Proszę bardzo:

Dokładnie, wreszcie się skończy zabawa w “kotka i myszkę” userów którzy nie raczą przestrzegać regulaminu :smiley: :smiley: :smiley:

Tylko jak mi bedzie groził ban to prosze o zawiadomienie przed tem :smiley:

Chciałbyś :smiley:

a mi za kare kasuają moderatorzy posty :brawo:

jak tak dalej pojdzie to na forum zostana tylko ludzie co maja gora 100 postów :x bo wszyscy inni beda miec bana :roll:

Nie wiem, o co Ci dokładnie chodzi.

Jak masz jakieś skargi to pisz do Liska. :?

to byłaby Utopia Moderatorska :hahaha: szklane domy etc. :wink:

chodzi mi o to ze teraz za byle co beda leciec ostrzerzenia, a wystarczylo by pomyslec :x

Tak jak w przypadku Twojego tematu o skarpetkach.

Dokładnie, a jeszcze dokładniej o http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

i jego przestrzeganiu 8) 8) 8)

O ile sobie przypominam to dostałeś z temat: “Jakiego koloru nosisz skarpetki” Jezeli uważasz że to interesujące to niestety się pomyliłeś.

Co do Mario to nie wiem o czym mówisz. Zapewne o czymś czego nie było. Dobrze jest powiedzieć kasują, nie mając żadnych dowodów.

Zresztą o czym tu gadać. Sami pisaliscie ostatnio że dział na Luzie to drobna przesada. Używanie wulgaryzmów, pisanie o skarpetkach zapewne go wyniesie na wyżyny.

No cięzko szaremu userowi o dowód :lol: jak moder skasuje posta :lol: co mam screeny robić po każdym napisanym poście :? paranoja :?

Strumienianin nie narzekał :hahaha:

A tak na poważnie to po to masz PW aby do Moderatora napisać. Podać linka do tematu z którego post zosytał usunięty. No i jego treść.

A tymczasem co robisz???

Piszesz o tym na SB, tu. Do tego używasz głupich tekstów w stosunku do Moderatorów.