Coś wisi w powietrzu

widzę że dużo osób ma już przynajmniej po 1 ostrzeżeniu. Chyba coś wisi w powietrzu i na mnie czeka :smiley:

Na mnie też czeka :twisted:.

W tym zdaniu zawarłem dużo treści :wink: - zrozumiecie późnej :-D.

W skali całego forum jest to niewielka ilość osób.

A co ma wisieć - pisz tak, jak regulamin zezwala i tyle.

a czy moderator też może dostać ostrzeżenie od innego moderatora czy też od samego Liska ?

Regulamin = dekalog = nie czytasz - grzech [ostrzeżenie].

Szkoda tylko, że nie można się wyspowiadać :hahaha:

Ależ można. Kto ci broni. :smiley:

Raq nie przeginaj, zaczynają te wasze zaczepki robić sie męczące :twisted: nie tylko dla nich, ale i dla nas :!:

Będę przychodził do spowiedzi tylko po to, żeby wyznać grzechy łamiące regulamin :hahaha:

może 10 ostrzeżeń to za dużo ? Jak by każdy miał max do 3 to wszyscy by chodzili jak czeskie zegarki :smiley:

Jeden by chodził jak zegarek, a inny znalazł by sobie inne forum :wink:

nie chodzi o to, żeby ktoś miał chodzić jak zegarek :!: są pewne zasady netykiety, dobrego wychowania oraz regulamin, a paru userów z uporem maniaka pokazuje że ma to w d***

zaczyna mnie to już powoli irytować - jak coś komuś nie pasuje…

ja chce tu rozwiązywać problemy, nauczyć się czegoś, pomóc innym, a co drugi temat jest delikatnie mówiąc :x i przekopuję się przez tony bzdur. Wole żeby paru wyleciało, niż miały takie zagrywki zniechęcić nowych !!

:twisted:

ale zauważ Monczkin że niektórzy się śmieją z tych ostrzeżeń. Bo wiedzą że jest ich 10 a nie np 3.

Panowie. Ile ich jest to jest szczegół, osoby z ostrzeżeniami na każdym forum są uważane za osoby niekompetentne.

Nie wyobrażam sobie mieć ostrzeżenia będąc userem. Była by to moja porażka.

Może trzeba poprosić adminów czy modków aby obniżyli do np 4 :stuck_out_tongue:

lazikar i na tym powinniśmy zaprzestać tej dyskusji :slight_smile:

ale przecież ktoś mówił że administrator czy moderator kiedyś moze znieść ostrzeżenie, i chyba wiekszość userów na to liczy - to tylko moje skromne zdanie 8)

Jeżeli zasłuży. ;]

Hmm, następna dyskusja dotycząca ostrzeżeń :?

Ale wiedz, iż są tacy ludzie którzy nie przejmują się tymi upomnieniami i (przepraszam za wyrażenie) leją na to. Ale jak na razie nie zauważyłem tego na forum. Fakt jest faktem, że do usera z ostrzeżeniem mam większy dystans. Myślę, że wprowadzenie tego typu “ulepszeń” to dobre rozwiązanie podążające w stronę porządku na forum dobreprogramy. I nie wiem po co ta zbędna nie mająca sensu dyskusja :?

A i owszem ale po tym jak ktoś się zrehabilituje albo wykaże chęć poprawy (Lisek już kilaktronie ściągał bany po takich deklaracjach i chwała mu za to ), a ja jak na razie tego nie widze tylko sianie kolejnej zadymy przez tych co takowe dostali.

I tylko na tym się to kończy :frowning:

a Ci którzy nie mają ostrzeżeń, nie mogli by za "dobre sprawowanie " dostawać jakiś pochwał ? Przecież jak są kary, to i powinny być nagrody 8)