Coś wisi w powietrzu

Pochwałą jest postrzeganie ich jako godnych zaufania Userów

Trudno mi sobie coś takiego wyobrazić, gdy ktoś wrósł

w to forum i jego atmosferę.

O tym była mowa…

System pochwał nie zostanie wprowadzony.

mi sie wydaje ze to troche nie sprawiedliwe. Bo np zgarnął bym 3 ostrzezenia i po jakims czasie za dobre sprawowanie by mi darowano, to wtedy byłbym na równi tak samo jak ktoś inny co nie miał w ogóle ostrzezenia.

noi dobrze :wink:

ja poprosiłem zeby mi dodali jeszcze 4 ostrzeżenia, miałbym wsumie 5 :smiley: ale odmówiono mi, tłumacząc, ze trzaeba zasłużyć :smiley: wiec jak widzisz sa nagrody i na tym forum =]

Dokładnie, osobiście dostałem ostrzeżenie za nic w porównaniu co inni wyprawiają, po prosu jest to śmieszne i żałosne. Coraz częściej zaczynam myśleś, iż to forum schodzi coraz niżej …

Niewiem ale moim zdaniem te całe ostrzeżenia są głupie :smiley: juz dużo osób (szczególnie tych udzielających się) ma na swoim koncie przynajmniej 1 ostrzeżenie. Strumienianin niewiem nawet kiedy dostał bana itp :lol:

Jak to jest dobre dla modków czy dla Liska to spoko, ale dla nas userów dobre to to chyba nie jest. Nigdzie niema chyba czegos takiego :stuck_out_tongue:

I tu się mylisz. :smiley:

Zapomniałeś dodać do swojego stwierdzenia cztery literki:

IMHO :smiley:

W tym może i się mylił motorniczy10 ale w reszcie ma przeważnie rację. To skandaliczne

DeViL mówisz tak w akcie rozpaczy po swoim ostrzeżeniu. Nie uważasz że jak na tak doświadczonego usera podawanie linków do tak kretyńskich stron jest głupie.

Chciałeś połowe Forum zapisać na liste ofiar.

Prosze was panowie dajcie już na wstrzymanie.

a może jak ostrzeżenia są obdarowywane to pochwały też będa :stuck_out_tongue: ?

Tak to fakt ale nie w akcie rozpaczy ale oburzenia, przecież to analogiczne do tego co piszę w powyższych postach. Podanie linka do działu “Dowcipy” o takiej treści to chyba nie jest przesada ale co ja tam będe pisał i tak nie mam racji :?

Nie chce już pisać innych podobnych postów ale sami mnie do tego zmuszacie:

A do takich to raczej nie należę

Zawsze cię uważałem za osobe kompetentną, więc jak się nie podłożysz to zapewne ostrzeżenie zniknie.

To nie jest tak ze ostrzeżenia są na stałe. One bedą z czasem anulowane. Musi być jednak podstawa do tego.

wg. mnie najlepiej bylo by gdyby ostrzeżenia widzieli ino moders/admins! Noi sam zainteresowany, chodz ten ostatni, zostaje informowany na pw, wiec problemu nie ma !

Wtedy by tak nie bolało co. :?

A zmodyfikujesz skrypt :?:

Wolę ugryść się w jezyk niż dalej dyskutować w tym temacie, to co miałem do przkazania przekazałem. Reszte zachowam dla siebie.

nie że boli :? niech sobie bedą! na forum, na którym jestem modkiem rownież są, i widzi je tylko moder, admin i sam zainteresowany, dodaje sie %, mozna dopisać komentarza, za co itp!

@damian dla dobrego admina to zaden problem :wink:

a czy moderator moze dostac ostrzeznie od innego moderatora czy Liska ?

Ile razy jeszcze takiego posta napiszesz. Czytaj tematy o ostrzeżeniach to bedziesz wiedział. Lisek wypowiedział się na ten temat