Coś wisi w powietrzu

Nie wiem o co ten lament :roll: Jak się nie podoba top można opuścić forum, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma :roll: Nie jest to pierwsze forum na którym zostały wprowadzone ostrzeżenia i zapewne nie ostatnie :stuck_out_tongue: Robił się tu śmietnik i trzeba wprowadzać pewne mechanizmy i tyle :stuck_out_tongue:

te ostrzeżenia to pierwsze co security & cleaners wprowadzili żeby słusznie nam dokopać :slight_smile: (żadnej ironii) pomysł z ostrzeżeniami jest naprawdę świetny i jeżeli on się nie sprawdzi to jedynie bany za interpunkcję przyniosą tutaj tak oczekiwany spokój i porządek :slight_smile:

No nie. to byłaby faktycznie już przesada

Tylko co to ma wspólnego z tym wątkiem :roll: :roll: :roll:

moderatorzy mają prawo do takich rzeczy jak ostrzeżenia. trzeba sie do tego ustosunkować ;). widać ich starania i powinniśmy im być wdzięczni że panuje tutaj porządek :wink:

dobra przespalem sie z tym i juz wszystko wiem :smiley: dobrze sie stalo ze sa ostrzezenia :slight_smile: mam jedno i sie ciesze bo wiem za co to mam :smiley: i reszta tez sie musi z tym pogodzic bo na forum za czesta sa lagodnie mowiac zadymy :roll:

zadymy rzecz ludzka, roznica zdań, zachowania i juz mamy dyme :lol:

Już myślałem, że po moim odejściu zapanuje jako taki spokój a tu masz babo placek! :o

uczcijmy to minutą ciszy :roll:

A co za problem? Myślisz, że ten skrypt był od zawsze? To silnie zmodyfikowany istniejący w sieci hack - poprawiono bezpieczeństwo i całkowicie zmodyfikowano sposób nadawania ostrzeżeń. Lisek zakodował cały sajt dobrych programów, to czemu miałby mieć problem z modem forum?

A teraz klaryfikacja zasad:

  • ostrzeżenia przydzielają moderatorzy i administratorzy

  • ostrzeżenie może dostać każdy, ale z przyczyn oczywistych nie dostają ich moderatorzy - im wystarczy upomnienie od liska i “chodzą jak czeskie zegarki” (to zresztą przyczyna dla której są moderatorami - choć omylni jak każdy, potrafią się do błędu przyznać i poprawić; wśród userów takiej woli często brak )

  • jeśli moderator nadużywa władzy i zachowuje się w sposób nielicujący z zajmowanym na forum stanowiskiem, przestaje być moderatorem; póki co nie wiadomo mi o takim przypadku na tym forum, ale wszystko jest możliwe, więc nazywanie moderatorów świętymi krowami jest conajmniej błędne

Gorąco postuluję do wszystkich aby zakończyć wszelkie dysputy na temat ostrzeżeń i sposobów moderowania do jutra.

I pomyśleć, że jeszcze niedawno świętowanie w dzisiejszy dzień było zakazane a teraz na odwrót!

Niedługo - na wzór hipermarketów - dyskusje na forach w dni świąteczne zostaną obłożone klątwą! :stuck_out_tongue:

no ja mam pytanie do adminów tego forum. ostrzeżenia to już zostały zlikwidowane czy tylko informacje o nich zostały ukryte przed zwykłymi userami?

ja jestem zdenetrwowany bo dostałem ostrzerzenie za to że napisałem ostrzerzenia :9 w prifilu skąd i dlazcego dark.donate nie ma ostzrzerzeń jak miał ja też nie chce mieć :? Sory już nie ma ostrzerzeń

Ostrzeżenia zostały poddane “amnestii” co nie oznacza, że zostały zlikwidowane. Na pewno pozostaną i jeśli będzie taka potrzeba, to będą stosowane.

amba tu była, było i nima ;]

znow moge kandydować na modera :stuck_out_tongue: hyhyh

Ech MARIO… :twisted:

Niby już “nima”, ale zawsze może być… :stuck_out_tongue:

No i MARIO pomyśl - Ty, taki stary i zasłużony weteran naszego Forum - chciałbyś chodzić z taką niechlubną łatką… :roll:

No chyba nie…, bo znam Cię na tyle, że wiem - że dobry człek z Ciebie i ugodowy ! :slight_smile:

I tak trzymaj!