Coś zabiera mi 1,40 GB RAMU ?! a mam 4GB

Witam mam Windows 7 Home Premium

Gdy mam wszystko wyłączone i tak zabiera mi 1,4 GB RAM-u . Gdy mam włączone TS i jakąś Grę zwykłą która zabiera max 200mb RAM to Pokazuje mi , że Zabrane RAM jest 3,80 GB a jak dojdzie 100% Komputer sie zacina i muszę czekać z 5 minut aby sie odmulił . Nie wiem Dlaczego tak się robi . Np, teraz mam włączone Przeglądarkę Mozilla i pokazuje , że zabrane jest 3GB ram :frowning:

PROSZĘ o POMOC !

PS ; Mam Procesor Intel i5 2.40 4 Rdzenie

System :stuck_out_tongue: Sprawdź też procesy.

Ale to tak nagle się coś załącza i Buu 100% RAM zużyte i kompa zacina 10 minut temu miałem włączone wszystko na raz i było zabrane tylko 2,2 gb a przed chwilą kompa zacielo i pisze ze zabrane 99% i tak teraz caly czas :frowning: Coś się po prostu włącza ale nie wiem co :frowning: Prosze o pomoc :((

Włączasz manager zadań Alt+Ctrl+Del idziesz do zakładki Procesy i sortujesz według użycia pamięci :wink: podaj jaki proces Cię gnębi a może coś się uda zaradzić.

Myślę, że jeśli to nie jest jakiś proces, wirus czy masa otwartych aplikacji to możliwe, że karta graficzna pożyczyła sobie tę pamięć. Jakieś 90% kart pobiera pamięć RAM i jest to normalne.

Kurczę i co teraz mam zrobić ? :expressionless:

Znalazłem takie coś i zamknąłem to co na czerwono jest i od razu lepiej . Ktoś powie co mam z tym fantem zrobić ? Bo nie będę zawsze tego zamykał :frowning:

hmmmj.png

zbyt-wymagajacy-proces-wmpnetwk-exe-menadzerze-t400724.html

No może mam to samo , ale nie mogę odnaleźć tego tam udostępniania :frowning: