Crysis w listopadzie

co wy na to?

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=35314

myślę ze ma to związek z nowymi układami graficznymi które maja być usprawnioną wersją G80 przez co moze crysis i dx10 będą pod nimi lepiej śmigać?

http://www.nvision.pl/news.php?extend.7063

jesli nie wiecie o co chodzi http://www.crysisforce.com/news.php zapraszam, tam dowiecie sie duzo wiecej.

Biegnijcie szybciutko do sklepu po nowego kompa żeby jakaś idiotyczna gierka działała! Ale już! :slight_smile:

Koleś daruj sobie. Jeśli wyjdą nowe gf to oznacza to, że 8800 gtx potanieje :slight_smile: bardzo mnie to cieszy, ponieważ poluję na niego od niedawna.

Czyli zrób to co wcześniej napisałem, bo dokładnie tyczy się tego :smiley:

napewno będzie taka sama kicha jak stalker czyli nie dopracowane i nudne … , napewno nie kupię tego choć mój komputer bez problemów uciągnie tą gra na medium wymaganiach

skąd wiesz?

Oczywiście że tak. Dzisiejsze gry są robione tylko po to aby:

  • mieć coraz wyższe wymagania

  • obsługiwało różnego rodzaju nowiki techniczne, które i tak nic nie dają a wymuszają tylko zmianę sprzętu

  • nakręcało rynek, trzeba kupować coraz to nowsze i wcale nie lepsze nowinki

Wystarczy zobaczyć jak producent zachwala swoją grę, o niczym innym nie piszą jak o super ekstra grafice pod najnowszy super standard czyli np. dx10. Wiadomo nie od dziś że w grze najważniejsza jest miodność i grywalność a nie ciągle polepszająca się (niby) grafika, reszta schodzi na dalszy plan. Wszystko to jest zwykła komercja aby doić kase od ludzi, bo wiadomo że wśród nas są zapaleńcy, którzy muszą mieć najlepszy sprzęt i podniecać się coraz to wyższymi nic nie znaczącymi punktami w 3d marku :slight_smile: Swoją drogą 3d mark też nieźle napędza rynek.

jeśli nie lubisz grać to się nie dziwie, tylko że ludzi lubiących grać jest miliony, za kiche możesz sobie uznać gre np Detektyw Rutkowski - Is back! a nie stalkera, oceniłeś już z góry Crysis`a a nawet jeszcze nie grałeś bo nie ma, więc nie opowiadaj głupot :slight_smile:

Złączono Posta : 26.07.2007 (Czw) 15:22

a co lepiej żeby rynek stanął w miejscu ??

wszystko się nakręca i to jest piękne, tak samo można powiedzieć o autach, po co komu ferrari jak można miec fiata 126p

Złe porównanie niestety. Jeśli ktoś ma ochote to sobie może fiacikem śmigać. W grach natomiast jest tak, że jeśli chcesz zagrać w nową grę MUSISZ zmienić sprzęt, a przynajmniej poszczególne elementy. Ferrari jest samochodem luksusowym i nikt nikogo nie zmusza do zakupu, jeśli kogoś stać i ma ochote mieć autko którym pochwali się przed znajomymi to sobie zakupi :slight_smile:

No wiesz jeżeli masz taki podpis to raczej nie wypowiadaj sie na temat czy coś jest nudne czy fajne i czy jest szajsem czy nie.

Do BuBos 18 : sam widzisz, ciebie nie interesują gry więc nie musisz się wypowiadać, ja natomiast gry uwielbiam i zawsze tak będzie, dlatego ja będe wymieniać sprzęt na te “ferrari” o którym wspomniałeś bo mnie staći mam ochote na nowy sprzęt.

BuBos18 , DGE ja się zastanawiam czy Wy kiedykolwiek graliście w jakąś grę? Bo osoby, które z góry oceniają grę, w którą nie grali, ba! grę, która nawet jeszcze nie wyszła nie mają zielonego pojęcia o grach, a jak się o czymś nie ma pojęcia to niech się lepiej nie wypowiada :?

A jak chodzi o Crysisa:

Myślę, że to może być dobra gra (zaważając że tworzy ją Crytek - producent FarCry’a [FarCry 2 juz w produkcji jak coś]). Grafika jest powalająca, niemalże fotorealistyczna, lecz fakt, trzeba mieć bardzo mocny sprzęt, najlepiej obsługujący DX10. Na moim na pewno nie pójdzie, lecz w przyszłości pewnie kupię, gdy już będę posiadać odpowiedni komputer :wink:

No grafika to powala na miejscu. Nie widziałem jeszcze gry która ma taką grafikę. Po prostu rewelacja. Z chęcią wydałbym na nią te 200 zł żeby się rozkoszować tym cudem. Warto poczekać te 2 miesiące dłużej które zapewne są przeznaczone na poprawki błędów itp. Ale na moim sprzęcie to mogę tylko pomarzyć. Będę się “jarał” waszymi filmikami i screenami :smiley:

Nie jestem na bieżąco i mam pytanie: Będzie tryb MP?

Oczywiście, lubie od czasu do czasu pograć w DOBRĄ gre, która nie wymaga wymiany sprzętu.

Dobra gra to np. C&C Red Alert 2, Half-life, Diablo 1 i 2, UT, Return to Castle Wolfenstein. Oczywiście to tylko przykłady… Żadna nowa gra nie będzie lepsza od tej nawet żeby miała grafike lepszą niż rzeczywistość (choć to nie możliwe oczywiście :slight_smile: ).

Nowe gry można bardzo szybko ocenić - są robione tylko dla wyzysku kasy, większe wymagania = zmiana sprzętu, bo przecież stary jest już za słaby, heh, reszta ważniejszych rzeczy idzie na dalszy plan. Zresztą co tu pisać, wystarczy poczytać Twój jak i kolejny komentarz, ciągle tylko słychać jaka to piękna grafika i oh ah. Chciałem spytać, ile Wy macie lat że się tak byle czym podniecacie?

Z tego co widzę to nie czytałeś nic o Crysis i nie masz zielonego pojęcia o tej grze. Skoro jesteś fanem starych gier, które to rzekomo są takie dobre to nie komentuj nowych gier. Najpierw dowiedz się czegoś o tej grze a potem komentuj. A swoją drogą to chyba musisz mieć kompleksy z powodu swojego sprzętu skoro tak się przejmujesz tym, że nowe gry to takie wymagające.

Heh, po co mam czytać o kolejnym syfie z kosmicznymi wymaganiami? Tak jestem fanem starych gier, które są i będą lepsze od tych pseudo nowych gier, które nic nie wnoszą nowego… O sorry, wnoszą ciągłe zmiany sprzętu, bo “stary” jest za cienki, żeby uciągnąć kolejnego dx112. Dla mnie to jest już choroba, bo czekanie z jęzorem na jakąś niby wielką grę zwaną Crysis jest chore. Zbieranie kasy, aby tylko wymienić kompa no bo Crysis nie pójdzie. Producenci tylko na takich głupców czekają. Ja wyszedłem z tego cyrku już dawno temu, kiedyś też byłem taki głupi, co nowa gra to już wymieniałem sprzęt no bo jak to tak żeby mi coś nie działało…

Najwidoczniej się gdzieś w jakimś miejscu zatrzymałeś

Hallo! !!

po co sobie pograć z ciekawością w nową gierkę która ma super grafikę, fizykę i inne bajery jak można pograć sobie setny raz w gierkę która wyszła 4,5 lat temu, chcesz je przechodzić z zamkniętymi oczami ??

po co grać w half life 2 jak przecież jest stary half life.

Do sprzętu to prawda że trzeba zmieniać ale coś za coś.

Pewnie za 2 lata wymienisz sprzęt i co nie pokusi Cię żeby zagrać w Crysisa czy nadal będziesz męczyć po raz dwusetny tą samą gierkę??

Wole grać 100 razy w dobrą grę niż raz na syfie z super ekstra grafiką. Tylko jest jeden problem - Nie wiesz o czym mowa tak w ogóle. Ja nie napisałem że źle że robią kontynuacje, ale jak oni to robią. Nic tylko wszędzie super grafika, ekstra grafika, itp, itd. Idzie tylko o kase, a kasa z tego idzie nie mała! Czy naprawdę trzeba wymieniać grafike czy dokładać ramu wraz z nową grą? Chyba jednak co nie jest tak.

Polecam zainstalować 3d marka i popodniecać się numerkami i oczywiście pobiec do sklepu no bo jak to tak żeby tak mało 3d marków było :lol:

Widać, że jesteś bardzo pozytywnie nastawiony na nowości.

Jasne, że w grach chodzi o kasę, tak samo w Crysisie jak i w Twoich starszych grach. Tylko teraz nie mów, że te Twoje stare gry, były robione tylko po to, żeby jakiś gracz sobie miło spedzil czas. tam też chodzi o kasę kolego!

A tak w ogóle technika idzie do przodu i dobrze. Inaczej zatrzymalibyśmy się w epoce kamienia łupanego, jakby każdy miał taki zapęd do nowości jak Ty.

Powiem krótko, te super nowości to nic innego jak rżnięcie ludzi w d*** bez mydła i tu już nie mówie tylko o grach bo o całym sprzęcie komputerowym. Jeśli Ty nazywasz zmianę np. wtyczki od zasilacza z 20 na 24 piny postępem techniki to wpół czuję. Kolejny super postęp, ciągłe zmiany podstawek pod proce bo wiadomo musi być ich najbidniej kilkanaście żeby klient się dobrze zamotał, a bo stara za słaba i wciskanie ciemnoty. Następna zmiana pata na sata - no wręcz piorunujący postęp, który dał dużą nowość, szczególnie w prędkości pracy dysku :lol: Zmiany ramów ddr na ddr2 a teraz na ddr3 no wręcz super ekstra kopniak prędkości chyba cenowy, wręcz powala na kolana! :lol: Potem zmiana z agp na pci-e, buhehehe. Potęga wręcz, od razu jest 10x więcej fpsów. Aby tylko nowe było niekompatybilne ze starym i to w zawrotnym tempie. Ciągłe wymyślanie nowych dx, bo tamten stary to szmelc a nowy to piękności, będzie super ekstra grafika, oczywiście pod warunkiem zmiany karty graficznej na nową i kupno visty bo przecież ms musi swoją działkę też zebrać. I wyścig szczurów, kto zrobi lepsze, szybsze, nie ważne jak, można pobawić się w sterach, aby tylko było więcej 3d marków (jak to robiła nvidia). Śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech.