CS:GO lagi podczas strzelania

Hej

Mam problem a jest on taki : Podczas Strzelania Mam ścinki ,od razu powiem ,że nie jest to wina neta bo testowałem to też na offline z botami.Specyfikacja kompa : System operacyjny Windows 10 Pro 64 bitowy
Procesor Intel Core i5-2400 3,10 GHz
Karta Graficzna : GeForce Gtx 1050
Wszystkie sterowniki aktualne
Monitor : BenQ G2255
Proszę o pomoc


Ustawienia w grze : Wszystko na maksa tylko trzy ostatnie komendy wyłączone i miewam od 100 do 350 fps

Masz NVidia. W Ecperience weź optymalizuj grę i sprawdź czy ścinki są nadal.

Nadal to samo . Ale nie popieram ustawień Nvidia . Bo trzech ostatnich opcji “unikamy jak ognia ,to jest największy wróg csa” . Myślę ,że problem nie jest w ustawieniach gry.

Których opcji ? Zostawiasz w panelu nvidia domyślne (one chyba są na wyłącz, albo zależnie od aplikacji), a w experience przy cs bierzesz optymalizuj. A inne serwery też ścinają ?

tak każdy mówię,że na botach testowałem chodziło mi o 3 ostatnie opcje csa

I co z nimi nie tak (z tymi opcjami) ? Są różne czynniki na lagi. Ogólnie sprzęt, internet (zakłócenia, włączone udostępnianie aktualizacji z wielu miejsc), inne procesy systemowe, błędy samego programu (w tym wypadku cs go). Czy na ciut mniejszej rozdzielczości masz tak samo ?

Nic nie powoduje tego ,mówiłem ,że jestem pewien ,że to nie jest problem z grą tylko sam nie wiem z czym ale na pewno nie z grą ani ustawieniami gry. Na innej rozdzielczości też nie widać różnicy.

Hmmm… Ja zawsze włączałem te opcje i jakoś źle mi się nie grało. xD Ale dobrze wiedzieć FXAA, rozmycie i synchronizacja pionowa wyłączyć.

Okej Przepraszam Cię , Podczas strzału gwałtownie spadają fps. Jak mam nie stałe od 230/240 skacze to spada do 140 gdy strzele ale tylko na około pół sekundy i wraca do normalności. Tylko co mogę z tym zrobić ? P.S na zmienionej rozdzielczości też to występuje .

Może to być spowodowane humorami Windows 10. I niektórym działa dobrze, niektórym nie. To samo z innymi rzeczami. Ale prawdopodobne są zakłócenia internetu również. I w pierwszej kolejności, jeżeli masz W10 to wyłączone udostępnianie aktualizacji systemu z wielu miejsc oraz od Creators Update opcja w zakładce dvr w ustawienia systemowe wyłącz transmitowanie (to u mnie np wpływało negatywnie). A potem jeszcze zdiagnozować internet, czy no właśnie, nie ma zakłóceń.

Internet nie ma zakłóceń . Podasz może krok po kroku gdzie mam wejść i co wyłączyć ?Dzięki

P.S Xbox DVR z gry mam wyłączone

więc jest jakiś sposób na te spadki fps ?

Ustawienia (zębatka) , zakładka gry xbox dvr (tak jakoś się nazywa) i tam wyłącz transmitowanie. Następne ustawienia aktualizacje, opcje zaawansowane i niżej zaawansowane udostępnianie czy jakoś tak i masz zrobić wyłącz. I przepraszam, że tak na sucho, ale jestem poza domem i nie mam swojego PC przy sobie. :slight_smile:

P.S. Uniwersalnego sposobu na razie nie ma przez specyficzność Windows 10.

Które z tych ?Bo nie chce zrobić błędu.

Jeszcze postanowiłem spróbować tego


i tutaj wyłączyłem.

Tak, zaznaczone instalacja aktualizacji dla innych produktów ms (to aktualizacja między innymi office), zaznaczona opcja coś tam z logowaniem, ta trzecia. Odznaczone opóźnianie funkcji. Oraz wybierz sposób dostarczania aktualizacji i tam wyłącz.

A NVidia panel powinna mieć domyślne. Chyba wtedy było pod kontrolą aplikacji.

Kurczę nadal są lagi przy strzelaniu w sensie spadki fps a parametr startowy na stałe fps mam :frowning:

A próbowałeś jeszcze przeinstalować cs-a ? Czasami to pomaga.

Właśnie Kilka dni temu miałem problem z wyszukiwaniem , reinstalowałem steam i csa . Ale przed tym też to było i nadal jest czyli tak próbowałem ,ale bezskutecznie . Szukałem wczoraj i znalazłem coś takiego “Wyłącz parkowanie rdzeni w rejestrze” tylko u mnie problem w tym ,że nie wiem jak to zrobić . Niby tej osobie to pomogło bo był poradnik ale jest błąd 404 czyli strona usunięta . Może ty wiesz jak to zrobić i jak znajdziesz chwilkę to napiszesz mi jak to zrobić .
Pozdrawiam