CS:GO uruchamia się ale go nie ma?! v2

Witam. Kilka dni temu zainstalowałem Windowsa 7 Prof 64Bit. Wcześniej miałem 32 bit. System jest oryginalny. Chciałem zagrać W CS:GO. I nie chce mi  włączyć. Wcześniej kiedy miałem 32 bit. Wszystko działało super. :) 

_  Mój problem jest podobny do tego tematu.  _

_ Moja Karta Graficzna: GeForce GTS 450 Gainward 1gb DDR5 _

_ Pamięć Ram: 6 GB _

_ Płyta główna: asrock g41m-vs3 _

_ Procesor: Intel Pentium Dual Core E5700 _

Sterowniki wszystkie są zainstalowane jak należy. Prosto ze strony od producenta. :) 

_ Jakieś porady? _

I jeszcze jedno pytanie. Czy ruszy mi GTA V? może być na najniższych ustawieniach. 

 

Chciałeś sprawdzić piracką grę, czy pójdzie? Jeszcze GTA V?

Nas nie pytaj, czy przy Twojej konfiguracji sotftware/hardware, te gry pójdą. Masz stronę do sprawdzania, to sprawdzaj http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Ściągam oryginalną gre. Mam gre na social club

Tamten temat był trochę … inny.

 

Masz directx 9.29 redist? http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html

To najnowsza wersja directxa 9c. Pobiera się do utworzonego folderu byle gdzie. Po wypakowaniu znajduje się i uruchamia DXSETUP.exe. Po synchronizacji bibliotek usuwa się folder z pobranym directxem.

 

A czego miałaby gra nie pójść?

Wszystko mam tak samo jak w tamtym temacie. Tylko że ja mam zainstalowane sterowniki itd. Też mi się gra odpala. I wywala do pulpitu. W Menadżerze urządzeń pokazuje że gra jest. Co do tego GTA to mój procek jest dosyć słaby i tego się obawiam. :slight_smile: Sciągam tego directa :slight_smile:

_ Dodam że FIFA 15/16 Działały normalnie _

_ EDIT: po instalacji tego directa to samo  _

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę. Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Witam. Tytuł poprawiony

_ Minęło ponad 24h. Pobrałem na nowo. Znowu to samo. Ref _

Gra nie wspiera procesorów 2-rdzeniowych. Moim zdaniem bardziej procesor niż karta, chociaż i ta jest sporo poniżej zalecanej minimalnej. Jeżeli nie szkoda Ci kasy zmień procesor na Q9400 np. http://allegro.pl/intel-core-2-quad-q9400-4-x-2-66-ghz-6mb-gw-3m-i6351558479.html (trochę podkręć) Na dwurdzeniowym, płynie nie pograsz. Drugie wyjście to zmiana karty, ale i tak gra będzie “klatkować”.

Gralem na tym komputerze juz w csa. I nic nie klatkowalo… Z tym ze miałem win 7 32b. Teraz mam 64b

“I jeszcze jedno pytanie. Czy ruszy mi GTA V? może być na najniższych ustawieniach.” 

Ja nie piszę o CSA, tylko o GTA V. To może się zdecyduj. CS:GO,CSA, GTA V. , bo jest tego trochę.

CSa=CS:GO. Chyba zdecyduje się na wymiane procesora i wtedy może GTA V będzie płynnie działało :) 

Dodaj do parametrów startowych coś takiego:

i zobacz, czy gra się w ogóle uruchomi. Jeżeli tak, to możesz ustawić w ustawieniach pełny ekran oraz swoją rozdzielczość (tylko pamiętaj usunąć potem te trzy pierwsze komendy z parametrów startowych).

 

Aby ustawić parametry startowe wejdź w Steama, odnajdź na liście gier Counter-Strike: Global Offenisve i naciśnij na niego PPM -> Właściwości -> w zakładce Ogólne naciśnij na USTAW OPCJE URUCHAMIANIA.

Ja po dodaniu tego do parametrów nie włącza mi się cs

Według tej strony powinienem mieć 30 fps w wieśku mam z 40/50 wymagania minimalne/zalecane to tylko sugestia