Cs1.6 i fps

(Mover1) #1

A wiec mój sprzet

celeron 2.55

ram 512

geforce fx5500

Kiedys miałem stałe 100fps teraz mam 100 ale jak gram cw np 5/5 i wbiegna w 3 albo wiecej to fps spadaj do 30 40 50 nawet jak zobacze 1 modele to spadaja do 70 80 czy wiecei od czego to ?? kiedys było 100 ?

A i jeszcze logi hijack dobre 0wirusów

(gr5) #2

Sprawdź temperatury jakimś programem (Everest, SpeedFan)

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=276

Valve często gęsto wypuszcza różne bezsensowne udejty, w których naprawiają np. 5 rzeczy a psują 10, więc może po raz kolejny to ich zasługa :slight_smile: Poszukaj też na

http://board.counter-strike.pl

(Mover1) #3

TEmperatura jest wporzadku a na board to tam teraz same dzieci neostrady psiza i niema sensu bo i tak nie na temat

(gr5) #4

Poszukaj a znajdziesz...

(Drallock) #5

Ja mam kompa athlon 2000xp+ geforca mx 440 i 512 ramu, kiedys gralem w csa i wyciagalem na tym sprzeecie 200-250 fps. Pamietam ze sa do tego jakies patche, cmd, specjalne cfg itd. Wiec lepiej jest sie troche pomęczyć z dziećmi neostrady bo to musi być na jakimś boardzi o cssie.

(Mover1) #6

cfg mam dobre i oni tam psza kup kompa nowego kupie jak bede mial kase to wymienie pare rzeczy

(gr5) #7

No jasne, na pewno....

Są specjalne komendy oraz High Fps-models,które pogarszają grafike ale na takim sprzęcie cp podałeś 200 fps'ów sie nie da wyciągnąć...

Board jest tylko jeden: http://board.counter-strike.pl/

A tak poza tym czytaj ze zrozumieniem: On napisał, że kiedyś miał stałe 100 fps'ów i mu 'zniknęły' a nie że potrzebuje porad jak mieć więcej

(Ford Fokus) #8

A co inne fora to zlikwidowali?

W sumie to jakbyś wymienił grafe to by nie zaszkodziło.

Może masz coś w tle co zżera procka lub ram np. jakiś antywirus lub jakiś zasobożerny program, powyłączaj wszystko bo ramu to nie masz za dużo.

(gr5) #9

Wyraźnie napisałem board a nie forum...board o cs'ie jest tylko jeden...na innych "forach" niczego więcej sie nie dowiesz...

(Ford Fokus) #10

Tyle, że wyobraź sobie iż board znaczy dokładnie to samo co forum.

(Mover1) #11

niemam nic w tle

(Groszekoki) #12

w konsoli wpisz

net_graph 3

i sprawdź lossy i choke'i :wink:

(Morgenowsky) #13

A po co to? :shock:

Ustaw sobie 16 bit zamiast 32.

Ja normalnie mam 60 fps w smoke, a gdy ustawię na 16 to mam cały czas 99.

(gr5) #14

Może to wpłynąć na gre, ale bezpośrednio do fps'ów nic nie ma.

Tak, ale oficjalnie forum na cs.pl nazywa się jako jedyne (jeśli chodzi o cs'a) board i zawsze wystarczy komuś kto wie coś o cs'ie powiedzieć 'idź na boarda' i 'od razu wie gdzie ma iść...'

(Mover1) #15

NETGRAPH SŁUZY TO DO POMIARU FPS CHOKE ILOSS A NIE DO POWIEKSZENIA

(gr5) #16

A sprawdzisz w końcu te temperatury...?

(Mover1) #17

NAPISAŁEM WCZESNIEJ ze temperatura good bo zrobił odrebny temat

(Drallock) #18

Miałem te 200 fps i chyba wiem lepiej, a to że tyle wyciągnołem z tego sprzętu no to tylko i wyłacznie dzięki temu że troche nad tym posiedziałem.

(gr5) #19

No jasne... chyba jak byłeś sam na serwie i patrzyłeś w ściane to może Ci na chwile podskoczyło do 200... w normalnej akcji tyle nie mogłeś mieć...

(Mover1) #20

DOKŁADnie a esl niemozna grac na 16 bitach