Cyberpunk 2077 Wymagania Dodanie więcej Pamięci Ram Lub wymiana innego podzespołu Sugestie

Toshiba Memory:

https://www.toshiba-memory.com/pl/about/press-center/toshiba-memory-to-rebrand-as-kioxia-in-october/

Potrzebne będą dwa przewody SATA: zasilanie (z zasilacza) oraz kabelek łączący SSD z płytą główną. A dysk zamontujesz we wskazanych przez siebie miejscach, przykręcając śrubeczkami od tyłu.

Ze znanej marki w chińszyka hahaha

To, że właściciele mają skośne oczy, nie oznacza od razu, że firma jest chińska.

chińczyk to potoczne określenie na nieznaną markę
Kioxia właśnie tak brzmi, w przeciwieństwie do Toshiba

Inno3D, Galax, PNY, KFA, Colorful… można długo tak wymieniać :wink:

Panowie Tylko Wiecie Jest problem bo jak wiecie z tej strony komputera gdzie jest to miejsce na SSD lub 2 jak widnieje na zdjęciu nie ma pociągniętych kabli od zasilacza i tych Kabli Sata a zasilacz jest zamontowany na dole obudowy przykryty taką kratką i nie ma do niego dostępu okablowanie jest ułożone i przeciągnięte na drugą stronę obudowy i podpięte pod dwa dyski z drugiej strony Musiałbym rozbierać obudowę wyciągać kable i przekładać wszystko na stronę :slight_smile: gdzie mam miejsce to które wam pokazywałem ze zdjęcia a to nie wchodzi w grę musi być inny sposób :slight_smile:

Zaciekawiłeś mnie. A jak inaczej to sobie wyobrażasz?

Uwaga, zdjęcie poglądowe:

Gom1 Bo wiesz ja mam tak zrobione że mam dwie strony na 1 jest procesor Karta graficzna chłodzenie Pamięci Ram a z drugiej strony obudowy są Kable pospinane i podłączane do dysków i pewnie tam są Te Kable zasilania I Sata ale nie mam szans ich wyciągnąć bo bym nie miał miejsca gdzie ich ułożyć wiesz więc to będzie problem

Otworzysz stronę serwisową, rozepniesz kable, poprzyglądasz się i znajdziesz rozwiązanie.

Podaję zdjęcie tyłu obudowy jak to wygląda z kablami

A gdybym Użył tego i spróbował podpiąć Dysk przy pomocy tych Kabli


Poszukaj kabla SATA w pudełkach od komputera, jak nie znajdziesz to kup.
A kabel zasilający na pewno masz przy zasilaczu lub w pudełku.

Dwa Kable Sata mam podpięte z przodu do płyty głównej ale jest tam też podpięty jeden kabel który nie ma Końcówki Sata Angry :slight_smile:

Kablami SATA podpinasz dyski. Jeśli aktualnie masz dwa dyski to one są podpięte tymi kablami.
image
Ja mam takie kable 2, były w pudełku od płyty głównej.

Tak Angry mam 2 dyski SSD i HDD z tyłu obudowy podpięte tymi kablami do płyty głównej a ja chciałem sobie zamontować 3 dysk SSD z przodu obudowy w tym miejscu tylko że na płycie głównej zajęte są już Sloty sata 3 Kablami takimi jak na twoim zdjęciu a mam tylko dwa dyski a podpięte są 3 kable sata do płyty8d4b12e7da3fbe1b3eae573c57e49b810269a59f_2_374x500

no to sprawdź gdzie końcy ten trzeci kabel, moze do DVD

Twoja płyta ma sześć portów SATA. Dwa rzędy po trzy wejścia.

Tak na instrukcji płyty głównej zobaczyłem

Panowie a czy taka opcja pozwoli na montaż tego dysku z przodu czy nawet jak bym kupił to to nie podłączyłbym dysku sobie bo kabel z zasilacza nie byłby podciągnięty i podpięty tylko to ?

Ten 3 Kabel ma nazwę Serial ATA tylko że on nie jest podłączony do żadnego dysku jest podłączony do płyty głównej i związany i nigdzie nie jest podłączony