Cyberpunk 2077 Wymagania Dodanie więcej Pamięci Ram Lub wymiana innego podzespołu Sugestie

Kombinujesz jak koń pod górkę.

Sam stwierdziłeś, że jeden z przewodów SATA podłączonych pod płytę główną ma jedną “luźną” końcówkę. Z tego wynika, że wystarczy podpiąć do niej (do końcówki) nowo zakupiony dysk.

Zasilacz wygląda na “normalny”, więc zapewne ma niewykorzystane złącza do zasilania dysku. Wystarczy rozpiąć okablowanie.

Wiesz Nie znam się na tym nie kombinuję nic po prostu Jestem Zielony :slight_smile:

to go wykorzystaj

Zielony czy nie, zamiast rozpisywać się na forum, otwórz piwo i obudowę, rozepnij kabelki i poprzyglądaj się uważnie co masz, a czego Ci brakuje.

Gom1 ten Kabel który będzie zasilał dysk podpinam pod jedno wejście do Dysku SSD a ten Sata podpinam pod drugie wejście tak

Tak :slight_smile:

Dobrze Panowie więc tak na płycie głównej mam tylko 3 podpięte kable sata na Dysk HDD Toshiba i SSD Kingston i 3 slot jest zajęty przez kabel od nagrywarki Odtwarzacza Płyt wiecie… i w tym momencie nie mam już miejsca na podłączenie czerwonego kabelka Sata pod dysk nowy i do płyty głównej miałem tylko 3 miejsca :slight_smile: wszystkie zajęte nic z tym nie mogę zrobić… wiecie te fabryczne kable są bardzo duże i końcówki zajmują sporo miejsca i zakrywają mi spory obszar płyty głównej :slight_smile:

Masz 6 portów i podepniesz 6 kabli. Nie ma innej opcji.

Panie Gom1 w tym miejscu co pan widzi te 3 kabelki i obok siebie są właśnie te Sata wejścia sloty wszystkie zajęte jak pan widzi przez te wielkie kwadratowe coś :slight_smile: i ani tego wyjąć odpiąć bo twardo siedzi i karta graficzna też zakrywa połowę tego miejsca i innych slotów Panie Gom1 nie widzę poza tymi 3 które są zakryte

Ja tam widzę 6 portów:

proxy-image