Cyberpunk 2077 z błędami?

proxy-image

Raz kupiłem coś z na premierę (to znaczy kupiłem, ojciec dał mi kase). I był to Windows 95. Nie wyobrażam sobie natomiast płacić preorderów.

Gdybym nie kupił CP2077 na premierę to czułbym, że coś ważnego mnie omija, a tak, mogę przynajmniej zabrać głos w dyskusji i świadomie polecić grę innym :wink:

Wiedźminy, Wasteland, Fallout, Metro… Kilka by się znalazło gier, które kupiłem w pre-orderze, chociaż gracz ze mnie marny.
No i wszystkie oldschoolowe RPG też kupuję, ale ich w większości nie przechodzę, bo mi brakuje czasu :joy:

Wersję pecetową to tak, można polecić, ale tylko pecetową.

U mnie pomogło. Skończyły się dropy klatek.

Jak się dorwałem w tym roku po raz pierwszy do Wieśka 3 którego kupiłem z kompletem dodatków za 30 zł to aż mi było głupio że tylko tyle zapłaciłem, bo już teraz naklepałem pewnie ponad 100 godzin a dopiero zacząłem zadania z Serca z Kamienia, Krew i Wino jeszcze nawet nie zaczynałem :wink: Tak więc rozważałem nawet CP2077 w ramach mojej prywatnego wsparcia CDPR ale uznałem, że najpierw skończę Wieśka, a potem kupię CP - akurat zdążą połatać wszystkie problematyczne miejsca :wink:

1 polubienie

Actual Cyberpunk 2077 Gameplay on PS4: https://www.youtube.com/watch?v=f_9Zw4nHZmk
:laughing:

Zarząd się przyznał, że zespół im mówił, że się nie wyrobią z konsolami, ale nie chcieli kolejnego opóźnienia. Głosy zespołu były ignorowane. Obiecali parę pare DLC i multiplayer.

Czyli panowie od biznesu stwierdzili, ma być na konsole wersja na święta a że nie działa to co nas to.

Wersja PC jest na razie jedyna słuszna. No i pokażcie mi drugą grę, która tak wykorzystuje raytracing. Nie jestem jakimś graczem ale to pierwsza gra, przy której raytracing wygląda tak bajecznie, że mógłbym chcieć zainwestować w RTX’a

Control

Moje osobiste zdanie jest takie, że Control jest bardzo ładna ale RTX’a by mi nie sprzedała a Cyberpunk tak.

Tutaj ktoś zadał pytanie dlaczego w ogóle puścili cyberpunka na ten gen konsoli a nie poczekali na następny. Pamiętajmy, że zapowiadali Cyberpunka przed wydaniem PS4 :smiley: to troszkę też daje do myślenia :thinking:

No to lecimy dalej:

  • Battlefield V
  • Metro Exodus
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Quake II : RTX version
  • Death Stranding
  • Ghostrunner
  • Escape from Tarkov

Przynajmniej te tytuły ogarnąłem jak zakupiłem RTX 3070.

Pewnie jest tu co najmniej jedna gra, która również by mi RTX’a sprzedała :laughing:

To gra na PC ma mniej błędów niż na konsole czy w ogóle nie ma - bo nie wiem czy mam na razie kupować - oczywiście mam komputer stacjonarny? Przy 16 GB Ram, Geforce GTX 1060 6GB i Razen 5 1600X będzie to w miarę chodziło i na jakich ustawieniach?

Jeśli drażnić Cię będą nieznaczne błędy wydajnościowe, nie do końca poważne AI wrogów, respawnujący się policjanci, zaniki i błędy graficzne, doczytywanie tekstur i takie z deczka martwe miasto, to poczekaj z miesiąc - powinni już połatać.

Powinno na średnio-wysokich

Konsolowcy nadal mają pod górkę:

https://www.playstation.com/pl-pl/cyberpunk-2077-refunds/

*SIE - Sony Interactive Entertainment

Tzn. wyjdzie jakiś patch, który będę mógł doinstalować do już np. zainstalowanej samej gry?

Przecież to specyfikacja na minimalne wymagania sprzętowe. Później będzie płacz, że słaba optymalizacja bo na potato-pc się dławi :wink:
Pogra, ale na niskich ustawieniach FHD. Wszystko wyżej na swoją odpowiedzialność, a i tak nie wiadomo jak kolejne łaty zmienią wymagania. Może się zmniejszą na konsolach, ale wątpię czy na PC też.

@anon67650823 w sumie się nie dziwię jak się dowiedziałem, że procesory ze starych konsol były wykorzystywane w tabletach :wink: Te konsole były przestarzale już w komencie premiery. Próba wydania na to olbrzymiej gry aaa była szaleństwem.

Ps. Najlepsze, że sprzedali całkiem sporo wersji kolekcjonerskich xboxa z grą. Jutro będę namawiał znajomego do oddani, ciekawe czy tez można. Chociaż i tak to chyba lepiej się prezentuje niż na playstation.

Bardzo słuszna decyzja. Tym bardziej, że przez REDów odbiło się rykoszetem i krytyka również spadła na Japończyków. I od razu się zaczęło, że Sony utrudnia zwrot pieniędzy i w ogóle. Tak więc po prostu najlepszą decyzją było usuniecie tego ze sklepu i nie robienie sobie problemów. Ciekawe tylko co z wersją pudełkową którą przecież wciąż można kupić?
W ogóle jestem ciekaw czy wyjaśni się kiedykolwiek jakim cudem ta gra w takiej formie dostała koncesję od Sony i zgodę na wydanie. Kto osobiście wydał zgodę, czy poniesie jakieś konsekwencje itp.

Z tego co tłumaczyli, to przyznanie koncesji nie zależy od jakości samej gry, a od tego, czy gra nie ubije sprzętu.