Cyberpunk 2077 z błędami?

Ja czytałem zupełnie coś innego. Pisałem już że kiedyś odrzucili grę, która świetnie działała ale odrzucili ją bo wyświetlała napis na planszy 'press space" i kazali to poprawić.
Ogólnie czytałem, że gra która uzyska koncesje od Sony ma spełniać wysoką jakość techniczną.

A podobno npc nie wychodzą sami z pojazdów :joy:

Wychodzą tylko z pojazdów, które są do góry kołami :wink:

Jeśli używasz np. GOG’a to tak, reszta pójdzie z automatu

Brum, brum:

Coś puste to miasto.

Nagrywane na playstation :wink:

proxy-image

1 polubienie

Podczas jazdy, nie zlicza przechodniów.

Oj nie nie kolego, Tylko PC Master Race :slight_smile:

Ta obłędna jakość najnowszej produkcji którą można zobaczyć na filmiku 426x240 pikseli, z bitrate 302kb/s :smiley:

Co? :thinking:

Podczas jazdy gra nie generuje aż takiej ilości przechodniów na chodnikach. Jak zwolnisz będzie ich więcej, a jak wysiądziesz z auta i zaczniesz iść po mieście to się zaczną respawnować.

Taką zagrywkę przyjęli by nie nadwyrężać procesora.

Ale u ciebie nie ma ich wcale. Ja mam problem z jazda po mieście bo mi cały czas włażą pod koła :stuck_out_tongue_winking_eye:

@anon67650823 CP ma zdecydowanie ładniejsza i bardziej szczegółowa oprawę, No ale to chyba normalne bo dzieli te gry ładnych kilka lat.

Porównanie na 6-letniej karcie graficznej gry sprzed 7 lat i wypuszczonej teraz? :wink: Ciężko oczekiwać że różnice będą kolosalne, lepsze byłoby porównanie na współczesnym sprzęcie, żeby rzeczywiście pokazać na co pozwala dany silnik graficzny :slight_smile:

Może dlatego że większość nagrania mam z autostrady

Przekonali mnie - biorę:

Uważaj nie daj się nabrać od razu widać ze to nie cyberpunk :slight_smile: Liczba przechodniów i samochodów jest za duża :smiley:

1 polubienie

Ale @lordjahu mówił, że liczba przechodniów rośnie podczas spaceru po mieście :wink:

Gdzie to czytałeś? To bzdura. Gra nie rzadko dostaje zielone światło od MS czy Sony tylko na podstawie faktu, że się uruchamia i pozwala na uruchomienie rozgrywki. Deweloperowi zaś daje się czas na ogarnięcie patcha do gry, który najpóźniej ma wyjść w dniu premiery.

Zezwolenie daje się wiele tygodni jak nie miesięcy przed oficjalną premierą na podstawie dema, które wędruje do MS czy Sony.

To nie pierwszy przypadek gdy gra wylatuje z PS Store. Bywały gorsze gry od CP, które na premierę i nawet wiele miesięcy później były w opłakanym stanie, a ze sklepu nie wylatywały. Problem z CP jest taki, że ta gra była wyczekiwana przez miliony i wyszło, no nie za bardzo. Taki Fallout 76 zasypany bugami na premierę ze sklepu nie wyleciał, a to była wtedy porażka roku.

Z generowaniem przechodniów to w ogóle dziwna sprawa. W centrum miasta raz potrafi być ich zatrzęsienie, a raz jakby nagle populacja zmniejszyła się przynajmniej o połowę. To samo jest w apartamentowcu. Raz wręcz potykasz się o przechodniów, a raz jest tam pusto. Pory dnia te same. Co więcej zauważyłem, że najmniej przechodniów jest zaraz po uruchomieniu gry. Może faktycznie dopiero z czasem generuje się ich większa ilość jak ponownie odwiedzamy lokację.