Cyrk i bałagan w dziale linux - ciąg dalszy

Podawajcie lepiej kandydatów a nie dalej marudzicie :lol:

Tak, tak uważam, tylko że w innych działach takie tematy bardzo szybko trafiają tam gdzie ich miejsce, czyli do śmietnika. A w dziale Linux jakoś to nie działa.

Dzięki, ale wydaje mi się że znalazłoby się kilka osób bardziej odpowiednich ode mnie.

No to podaj jakich, nie chcesz kandydować? Może matiit, Kaka?

Na razie mój głos jest na Ciebie areh.

Bo mniejszy dział. ;]

Uważnie notuję wasze sugestie wiec nie widze potrzeby tworzenia innego tematu.

Problem pojawia sie też taki, czy dana osoba jest zainteresowana, ma dosyć czasu by sprostać temu zadaniu. Sama wiedza to jedno, a czas i chęć to drugie.

No więc Lazikar - liczą się chęci jak na razie areh wygrywa, więc trzeba się go zapytać…

[quote="

lazikar"]Problem pojawia sie też taki, czy dana osoba jest zainteresowana, ma dosyć czasu by sprostać temu zadaniu. Sama wiedza to jedno, a czas i chęć to drugie.

Nie żebym miał coś do areha (poniekąd poza sposobem odpowiadania) ale jeśli areh miałby zostać moderatorem, to proponuję od razu odbanować i zaprosić BlackMana do pełnienia tej funkcji w dziale Linux. :roll:

Poza tym areh sam napisał:

Pozdrawiam serdecznie.

Airborn - tylko dawno go nie widziałem

adam9870

El Presidento < - w sumie to jego na pierwszym miejscu bym postawił

A to ktoś jakieś wybory ogłosił?

Gdyby do tego doszło i wygrałbym coś takiego, to nie ukrywam że byłoby to dla mnie wielkim wyróżnieniem.

Jeśli areh odmawia to stawiam na: El Presidento.

Nie. ;]

Przypominam ze jedynymi osobami które powołuja i wybieraja moderatorów sa Administratorzy.

Ja proszę po prostu o wskazanie osób które według was mają odpowiednią wiedzę i wiecie ze są do tego odpowiednie.

Przypominam także to że funkcja moda na forum to nie jest taki łatwy kawałek chleba. Często jest się najgorszym z najgorszych. Jednak taka to rola. I jak się zgadzamy to na wszystkie jej “dodatki”.

Więc może i ja się wypowiem. Według mnie dobrym kandydatem na to stanowisko jest user z kilkuletnim już starzem, a mianowicie El Presidento. Po jego postach widać, że zna się na Linuxie, oraz w paru tematach pisał już, o zmianach dla tego działu. Myślę, że to dobry kandydat. :wink:

Nigdzie tak nie napisałem

Przez spory kawałek czasu byłem modem na Polskim Forum Linuksowym i wiem coś o tym.

No tu wyraźnie pisze…

Goliane przestań :wink: Niepotrzebnie zbaczamy z kursu. Lepiej powiedz na kogo w końcu głosujesz - areh czy elpresidento?

Moim zdaniem jeśli ktokolwiek z tej czwórki wygra (areh, matiit, kaka, elpresidento) to i tak będzie dobrze. Nie wiadomo też kto oprócz areha chce kadnydować. Z tego zo widze to areh na razie wygrywa…

PS: Oczywiscie to tylko moje zdanie, podawajcie kandydatów dalej :smiley:

Kaka’ i El Presidento nawet teraz na forum nie ma wiec jak mają to powiedzieć? :smiley:

Już przestałem, ja napisałem - że wybieram El Presidento.

Bez urazy, ale czy Oni nie są nieco za młodzi na otrzymywanie “wyrazów sympatii” od nieco mniej kulturalnych Userów? Poza tym Kaka moderuje już spore forum o debianie.

Kiedyś MistrzOT, zarobił kilka ostrzeżeń etc.

to kto według Ciebie się nadaje ? widzę, że na wszystkich coś masz 8)

Ja oddaje swój głos na areh.

Pozdrawiam :wink:

adam9870 , a może Ty? Widziałem po paru postach, że też znasz sie na Linuksie…

Poza tym już ktoś w tym temacie wymienił Ciebie.

Nie mam w tej chwili “swego” kandydata, na którego mógłbym zagłosować.

Po prostu przedstawiam minusy proponowanych osób. Mam do tego prawo i mam nadzieję, że osoby te nie traktują jako “atak” na siebie bądź swoją działalność :slight_smile: