Cyrkulacja powietrza...i podkrecanie x2 3800

to się jakoś nazywa… a tak bronienie swojego zdania

przecież ci człowieku napisałem o cyrkulacji… jeżeli uważasz, że ci nie pomogłem to trudno… a pomyłki trzeba wytykać, bo warto przecież być dobrze poinformowanym nie ?? a to, że mówię to czasami z humorem i przekąsem… no cóż taki jestem

akurat o cyrkulacji przeczytałem dość dużo i od ciebie sie niczego nowego nie dowiedziałem.

Ja tu żadnego humoru nie widzę. :?

Widac co innego rozumiesz pod pojęciem “humor”

:expressionless:

czasami… nie oznacza w tym temacie, ale dobra spoko, będę mówił łagodniej:wink:

Heh, nieźle otujecie, może by tak na temat troszeczkę chociaż, pewnie i tak to wyląduje w koszu ;p

A propos tego wydmuchiwania powietrza to zależy jak ktoś chce żeby było, bo jeżeli mamy komputer koło okna ew. koło żródła zimnego powietrza to oczywiście lepiej wdmuchiwac powietrze do obudowy, a gdy mamy kompa koło grzejnika lub w miejscu gdzie jest słaby dostęp powietrza to rozsądne jest zastosowac wydmuchiwanie powietrza, obie metody mają wady i zalety, więc najpierw milan.torun się trochę dowiedz na ten temat.

tylko że userzy nie pisali nic o grzejnikach czy oknach :x

ten zasilacz jest dobry?

http://www.allegro.pl/item376602697_meg … _500w.html i czy wystarczy mi na przyszłość np gdybym wymieniał bebechy?

boże przestańcie spamować bo niedobrze się robi czytając wasze posty… czemu moderatorzy nie reagują ? :wink:

co do zasiłki wystarczy na bardzo długo :wink:

klopas , czy moze lepiej

http://www.allegro.pl/item373379710_sup … m_box.html

jak myslisz

na jedno wychodzi jak masz więcej kasy to bierz 600W za 2 lata się przyda :stuck_out_tongue:

Albo nigdy

:x

I kto to mówi … Nie pamietasz czasów przed banem ?

Massivdicky wystarczy ci nawet porządna 450W zasiłka (Corsair VX // HX 450W)

a wiec tak wymieniłem zasilacz na ocz 500w ss i co? i jest to samo nie podnosi się na 2,5ghz :expressionless: także 200zł w plecy…fajnie

Nie w plecy, chociaż możesz spać spokojnie, bo feel nie uszkodzi ci kompa za jakiś czas no i zaoszczędzisz na rachunkach za prąd bo OCZ ma dużo większą sprawność od feela i jeszcze jedno masz zapas mocy na przyszłe modernizacje.

ale na tę chwile nic nie zyskałem… a feel mi chodził 2 lata bez zarzutu i przeszedł wiele prób:D hmm ciekawe co może być przyczyną ze nieda sie go dalej podkrecić… jak myslicie… płyta głowna …??

Może coś jakby FSB Wall. Nie wiem jak jest w amd

ale w intelu występuje fsbwall i nie da sie dalej kręcić.

Ja myślę że wina mobo. MSI nie należy do płyt z dużym możliwym FSB, zresztą to nie te AMD co kiedyś, tę się już tak nie kręcą…

pamięć=ok

płyta=ujdzie

zasiłka=wymieniona

nie wiadomo… możliwe, że AMD mają coś jak intel czyli Wall’a… przyczyna nie znana, ale może zwiększ timingi pamięci, podnieś ich częstotliwość i się zobaczy czy będzie się kręcić :wink:

ps.

Massivdicky proszę cię jeszcze o jedno… zmień to :

GeForce Galaxy Zelman 7600gs 256mb

milan.torun , zadowolony jestes? Cos czuje ze straszny pedancik z Ciebie :stuck_out_tongue: aha i w jakim celu mam podnieś czestotliwośc pamieci? przecież zazwyczaj się je obniża

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 20:37 został dopisany post przez Massivdicky

a co do wall’a nie sądzę ze amd mają taką barierę… czytałem gdzies ze ze zwiększonym napięciem ktoś podkręcił go do 3,7ghz a bez napięcia koło 3 ghz

Nom w tym racja, że powinno się obniżyc, ale u mnie np. się nie da ustwawic niższego SPD niż x2.0