Cyrkulacja powietrza...i podkrecanie x2 3800

nie jestem pedancikiem ale nie lubię jak ktoś piszę, że ma np. Eksztrim Ultra Kompjuter z rynku :wink:

częstotliwość pamięci się zwiększa… zmniejsza się timingi !

Jeśli chcesz bić rekordy Super Pi to tak, ale do pracy na niskiej latency musisz zejść niżej z częstotliwości.

Niestety ale nie wszystkie sztuki chodzą na 3 GHz większość robi 2.7-2.8 GHz i nie wszystkie sztuki robią 3.7 GHz po zwiększeniu napięcia

nie wiem panowie wymiękam… a co gorsze funduszy brak… tak to bym sobie bebechy wymienił…ale widzie ze tanim kosztem nic się nie obędzie . porostu taki moj los nic nie ma łatwo:D a moze ktos ma amd x2 3800 i niech sie pochwali do ilu udało mu sie go wykrecic

Nie znam się za bardzo na OC ale mógłbyś spróbować odwrócić przedni wentylator i zdjąć ściankę boczną. Jak nie pomoże to zmień najpierw zasilacz a potem płytę główną.

z 2,8ghz był bym usatysfakcjonowany w pełni :smiley: ciekawe czy na innej płycie głownej udało by mi sie cos zdziałać… ale dobra płyta to kolejne 200zł… :expressionless:

Za 200,- dostaniesz co najwyżej srednią płytę (Gigabyte P31)

Dobrą za 300-400,-

jeśli chodzi o przedział cenowy 400zł i dobre OC to polecam DFI LanParty DK P35 [390zł] :wink:

to ja sobie poczekam:D a o tym dfi lany party to musze przyznać pierwsze słysze

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 20:59 został dopisany post przez Massivdicky

aha no jasne bo to na intel… dajcie jakąs dobą płyte pod am2

No właśnie też się dziwię czemu dał Intela, czyżby tematu nie czytał :expressionless:

…, bo płyty DFI ogólnie nie są znane, a jeśli są znane to tylko przez overclockerów :wink:

jak chcesz taką kupić to bierz z komputronika… tylko szybko, bo zapasy im się wyczerpują :wink:

Gigabyte GA-M61P-S3

DFI Infinity NF 570 SLI/M

Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

Foxconn N570SM2AA-8EKRS2H

są płyty DFI pod AM2

sorry rzeczywiście nie doczytałem, że chodzi ci o właśnie takie gniazdo :wink:

Jeszcze bardzo dobre są Gigabyte GA-M56S-S3, Gigabyte GA-MA69G-S3H i Abit AX78

z tego co podaliscie to niecałe dwie stówki niektore kosztują a nie tak jak ktos wczesniej powiedział 400zł to bedzie dobra:d

yyy… jakaś chyba różnica będzie między płytą za 2 stówy i płytą za 4 [do tego DFI] :expressionless:

Abit AX78 a czy ta płytka pasowała by pod mojego athlona x2 ??

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 21:30 został dopisany post przez Massivdicky

milan.torun , znowu Pan czepialski się pojawił . ja niechce intela nigdy nie miałem i nie bede miał. a poza tym ja niechce jakiegos drogie kompletu złożyć wydaje mi sie ze tak do 250 zł to jest max za płytę

nie pan czepialski tylko piszę swoją opinię :expressionless:

chyba nie czytasz postów :x

Tu masz test tej płyty

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-19

A tu lista obsługiwanych CPU

http://www.abit.com.tw/cpu-support-list … 0_ax78.htm

ale przyznam ze po zamontowaniu tego zasilacza jest o wiele więcej miejsca w budzie nie ma zbędnych kabli… czysto i schludnie:D dobra dzięki wszystkim za rady jak coś to przypomnę o sobie jeszcze .i tobie milan.torun za przenikliwe uwagi :wink: , pozdro