Czasopismo komputerowe (BEZ GIER)

Tak :wink:

A dlaczego w prenumeracie pc worlda na 6,12 i 24 miesiące pisze :

a w tej na 5 miesięcy nic takiego nie ma ?

a ja wiem ja wiem że dostaję z płytką:D

Czekam na dalsze głosy. Najbardziej zastanawiam się nad PC format i PC world :):slight_smile:

Człowieku długo jeszcze będziesz spamował? Kup sobie obydwa oglądnij i wybierz który Ci się najbardziej podoba.

Masz już chyba na tyle lat, że sam potrafisz wybrać najlepszą gazetę dla Ciebie prawda?

W sumie to idea forum jest taka, żeby rozmawiać i zadawać pytania w różnych sprawach (nawet tych błahych jak np. wybór gazety) ;]

No, ale to już dawno przestała być rozmowa. Użytkownik chce na siłę wymusić od nas, żebyśmy za niego wybrali jakąś gazetę - proponuję, żeby sam sprawdził, wybrał lepszą, napisał na forum o swojej decyzji i wtedy my napiszemy czy się z nim zgadzamy czy nie…

Nie wiem na jakim jesteś stopni “zaawansowania”, ale w PCF są bardziej rzeczy podstawowe i porady, ponadto powtarzają podobne tematy. W PCW jest jakby bardziej “fachowo”, choć teraz też zaczęli się staczać. Jest jeszcze NEXT, on po raz kolejny się zmienił i teraz całkiem przystęna gazeta za 4,9zł.

Next mnie jakoś nie przekonał.

Ja wolę gazetkę z płytką.

Kupiłem PCW i PCF. PC world jest widać że taki bardziej zawansowany natomiast PC format dla dzieci. Mam 13 lat ale jak zobaczyłem temat “Jak stworzyć konto dziecku w windows xp” to mnie odrzuciło. Jak można dawać takie tematy ?!

Wiem, PC Format, NEXT, Komputer świat itp. są dla początkujących,

dla zaawansowanych polecam PC World oraz Chip.

nie istnieje

Chip też jest dobry ale PC world jednak mnie się bardziej podoba.

Już upadło?

Proszę, a jak kuzynowi mówiłem to prawie się pokłuciliśmy :wink:

http://www.wirtualnemedia.pl/article/27 … terowy.htm

http://forum.nextmag.pl/thread-7979.html

Wymiatacz ta gazeta nie jest tylko dla Ciebie! Tą gazetę czytają rodzice, który nie mają na co dzień do czynienia z komputerem, więc stworzenie konta z ograniczonymi uprawnieniami jest trudne. Dlatego stworzyli taką gazetę, żeby także tacy rodzice mogli po kolei takie coś zrobić.

Sam prenumeruję obecnie PC Formata - i to bardzo fajna gazetka, prenumerowałem też Nexta, ale niedawno dowiedziałem się, że gazeta upadła i wrócili mi pieniądze na konto. Mam więc jakieś środki na kolejną prenumeratę, nie wiem jeszcze gdzie, ale na pewno gdzieś zaprenumeruję - myślałem, o jakimś Amerykańskim wydaniu, kupiłem więc w Empiku PC Worlda wersję USA, ale okazało się, że mój angielski język techniczny i informatyczny nie jest tak zaawansowany jak mi się wydawało, więc poczekam jeszcze na trochę a na razie sam zacznę szukać sobie jakiegoś polskiego czasopisma.

Wymiantacz jeśli tak nie możesz znaleźć sobie gazety w tym kraju dla siebie możesz więc spróbować poszukać sobie jakiegoś wydania zagranicznego:)

Mam 13 lat i mój angielski nie jest jeszcze na tym poziomie abym mógł czytać gazety o kompach.

Gazet jest sporo, ale odpowiada mi tylko PC world (trochę drogi, ale w prenumeracie tylko 8 zł + seven RC) i ewentualnie chip. PC format niby też okej ale jakoś ten temat mnie zniechęcił :frowning:

To, że jesteś kozakiem i umiesz zakładać konta użytkownikom nie oznacza, że cała gazeta jest do bani. W KŚ też są tematy tak błahe, że aż śmieszne, ale niestety użytkownicy komputerów prezentują bardzo zróżnicowany poziom obsługi tegoż sprzętu. Z tego właśnie powodu tworzone są działy typu “Dla ambitnych”. Wydaje mi się, że warto również przeglądać wszelakie testy czy nowinki ze świata, a nie interesujące nas tematy po prostu pomijać :wink:

Tak - tylko po co płacić, jak pół gazety ominę?

W takim razie nie kupuj w ogóle i zdobywaj wiedzę za darmo poprzez Internet :wink:

Prasa jest “zdrowsza” :slight_smile: