Czekanie na uruchomienie wkopanego światłowodu

Takie skrzynki są co 2-3 działki wzdloz głównej drogi u mnie we wsi. Jest na nich nazwa FIBEE i ta nazwa firmy była nad mapką projektu budowy światłowodu, czy to są skrzynki z tymi mufonami?

Tak, to są skrzynki do sieci światłowodowej.

RED_BLACK opublikował(a) coś po raz pierwszy - powitajmy tę osobę w naszej społeczności!

Raczej wrócił po kolejnym banie.

Oni w tej skrzynce muszą uruchomić mi światłowód? Tą co dałem zdjęcie jest koło sąsiada wjazdu.

No muszą muszą :wink:

To co jest w tej skrzynce, szafeczce jak światłowód jeszcze nie działa?

Ty tak na serio?

Na wszelki wypadek:
Położenie rury to nie wszystko. Wykonawca musi ją jeszcze przekazać zleceniodawcy a ten podłączyć do swojej infrastruktury i uruchomić swoje usługi. A jeżeli zleceniodawca jest „tylko” operatorem dostarczającym medium dla innych usługodawców, to trzeba czekać aż oni zdecydują się na rozpoczęcie świadczenia swoich usług.

A skąd my mamy wiedzieć na jakim etapie jest ta inwestycja?

Nota bene, wiedza o tym czy światłowód w skrzyneczce jest już aktywny czy nie, nic Ci nie da. Nie włamiesz się do niej żeby sobie trochę internetu pociągnąć na lewo.

Taką mam przynajmniej nadzieję.

Czy ja muszę się na wszystkim znać? Nie. Dlatego tu dopytuje. Wiem, ze nie wie nikt na jakim etapie jest inwestycja, ale są tu Eksperci, którzy co nie co wiedzą, a ja tez coś chce o tym wiedzieć więc chyba po to jest forum. Ciagle tu komuś przeszkadza, ze człowiek pyta bo chce się dowiedzieć. Powinno być napisane Forum dyskusyjne, pytaj tylko o to czego nie ma w Google. :stuck_out_tongue:

Dzięki za odpowiedz :slight_smile:

Co nieco łącznie.

EOT.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Koniecznie daj nam znać jak już wrócisz z Policji.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.