Czkawka - wyszukiwanie duplikatów, podobnych obrazów, pustych folderów etc

Hej,

Pewnie wielu osobom mój program Czkawka mógłby pomóc wyczyścić komputer, ponieważ umożliwia wyszukiwanie duplikatów, pustych folderów i plików, nieprawidłowych symbolicznych linków, uszkodzonych plików, podobnych obrazów oraz muzyki z identycznymi tagami

Pisałem również o nim na łamach dobrych programów - https://www.dobreprogramy.pl/Czkawka-Szybki-i-wydajny-program-do-porzadkowania-danychzdjec,Blog,111825.html

Repozytorium z kodem - https://github.com/qarmin/czkawka
Pliki do pobrania - https://github.com/qarmin/czkawka/releases

Zacna praca, tylko, że na windowsa to pewnie kilkadziesiąt takich programów już jest, a na linuxie to dolphin mi to robi. I jeszcze masę innych rzeczy.

A podziękował, - nie skorzystam. Trochę pustych folderów, które uporczywie windows w systemowych katalogach odtwarza - to mnie nie wadzi, a nie będę nabijał pustych ścieżek i logów usuwania, odzyskiwania i innych.
Pozostałości po usuniętych programach? To autor privazera daje leciutki shellbag analyzer cleaner.
Po angielsku mam cleanmgr+, ale nie korzystam.

Też doceniam nowy program i wysiłek autora, że zajął się marginesem problematyki używania komputera.

Tak jak pisałem o tym w artykule, ten program powstał po to by zaspokoić pustkę po FSLint.

Być może na Windowsie jest od groma podobnych programów, ale na Linuxie(GUI), głównie się liczył FSlint(Nierozwijany i wywalony z repozytorium Ubuntu 20.04 z powodu korzystania z Pythona 2) oraz DupeGuru(trochę wolny i według mnie ma nieintuicyjne UI).

Czkawka nie oferuje usuwania takich rzeczy - jest to zbyt skomplikowane.