Czy AMD Athlon II x 2 255 będzie ograniczał GTX'a 650?

Witam ma do was pytanie czy AMD Athlon II x 2 255 będzie ograniczał GTX’a 650 ??

Bo mam zamiar kupić nową kartę graficzną i nie wiem.

Nie z tym zasilaczem, bo nawet nie włączysz. GTX 650 jest nieopłacalny w tej cenie znajdzie coś lepszego.

Ten procesor to low end, w wymagających gierkach na pewno ograniczy grafikę. Co do zasilacza, jak wyżej ten model jest za słaby, niemarkowy i nie posiada złącza zasilającego dla takich grafik.

Ja wiem ale zasilacz zostanie zmieniony na corsair vs 450 w a co myślicie o radeonie hd 7770 ?

 

HD 7770 OC dobra karta i warto kupić.

 

Plus zasilacz podany przez Ciebie + najlepiej 4 rdzeniowy CPU.

ten procesor mocno ograniczy GTX650

A ten procesor to jaki ?

wymienne przez ciebie procesory to stare mało wydajne w dzisiejszych czasach układy musiał byś je sporo podkręcić pod GTX650

 

chcesz mieć sprzęt do grania to musiał byś kupić 4 rdzeniowego nowszego intela, wymienić płytę główną i ramy

Mam do przeznaczenia około 800 zł no modernizacje kompa i właśnie nie wiem :confused:

albo kup słabszą grafikę bo w sumie na jedno wyjdzie albo wymieniaj sprzęt, zasilacz da rade nawet po zmianie może zostać

hmm a jaką grafikę byś zaproponował  do tego sprzętu a zasilacz i tak wymieniam.

moja pomyłka przeczytałem że masz corsair vs 450W a ty na niego zmieniasz czyli ok

chyba ten radek 7770 będzie do tego zestawu odpowiedni ale cudów i nowych gier się nie spodziewaj

chyba że byś kupił tego GTX650 ale w najbliższym czasie byś musiał wymienić resztę podzespołów

Aha a w BF3 sobie pogram? 

A i jeszcze kupuje 4 gb ramu.

na tym procu wątpię żebyś pograł w BF3

na Phenom II x4 i HD7770 byś w BF3 mógł grać

A minimalne wymagania to są że amd 2,7 ghz i 2 rdzenie a ja mam amd athlon II x 2 3,1 ghz

Zależy od ustawień graficznych, na niskich lub średnich zagrasz śmiało przy GTX 650 / Radku 7770 + obecny procek.

Dzięk :smiley:

ja w BF3 na ultra grałem na Athlonie II X2 280 i radku 6670 :smiley: rozdziałka 720p btw.

Ogólnie co do BF3 to nie polecam grania w tę grę, odkąd została wydana za darmo, na serwerach zalega od cziterów. Co do tematu to ja na FX 6100 + HD 7770 w 1080p mam średnio 50-80 FPS ( zależne od sytuacji ) ustawienia średnio-wysokie. Oczywiście jeśli będzie grał na serwerach gdzie nie ma dużo graczy, gra będzie płynniejsza. Chyba że na Singlu ci zależy, ale wg mnie singiel w serii BF był zawsze słaby.

nie patrz na minimalne wymagania w BF3 nie pograsz na procu który nie ma 4 rdzeni