Czy będę mógł go rozbudować?

250 W ma zasilacz

A linia 12v?
1050/1050TI i część rx 560/460 bierze do 75w. Te ostatnie musisz sparwdzić, bo są wersje też 85W. Procek niby do 84W, płyta powiedzmy 50-60W maks. Powinieneś więc maks dobić do 80%, czyli pójdzie.

Jeżeli chcesz bezpieczniej, to zobacz, czy są i po ile używane zasilacze do deli, pewnie jakieś 280 lub 300 dostaniesz i tyle starczy dla większego spokoju ducha.

To jest ten zasilacz : zasilacz który mam

Taka rada na marginesie: jeżeli chcesz kupić kartę używaną za 500zł, to kup 1050TI lub może 1650. 1050TI cudem techniki nie jest, ale na tym odpalisz po ścinaniu ustawień Cyberpunka (900p i niskie chyba będą płynne), pozostałe karty to są już za słabe do nowszych gier w czymkolwiek ponad 720p i 25-30fps.

Ceny kart używanych są też z sufitu, ale lepiej wydaj na coś względnie wydajnego, jak musisz…

to jest ten zasilacz który mam teraz jakiś z kosmosu …


Na allegro znalazłem coś takiego : Zasilacz DELL OPTIPLEX 745

Sprawdź wymiary Twojego, mi on wygląda na tfx - standardowe 65 x 85 x 175 mm, jeżeli tak, to zobaczymy otwory na obudowie. Sprawdź też czy zasilacz ma standardowe złącze do płyty, czy inne cuda.

zasilacz jest podłączony standardowym złączem .Sprawdziłem wymiary są tak jak podałeś .

No to jesteś w domu.
Zobacz na Allegro po ile chodzą trochę mocniejsze TFX (uwaga, też mogą mieć dziwne złącza; maks to 350w, zwykle 300) i spokojnie możesz brać kartę. Z nią pewnie więcej szukania będziesz miał. :slight_smile:

co powiesz na ten?FORTRON FSP300-60GHT 85+ BRONZE

Sprawdź też długość przewodów, bo te na zdjęciach wydają się śmiesznie krótkie.

  • zasilanie wentylatora - 7cm
  • zasilanie procesora - 70cm
  • przewod 24 pin - 45cm
  • zasilanie mini SATA - 40cm
  • zasilanie SATA - 30cm
  • przewod 4 pin - 20cm

W tym starym pewnie tez masz takie, na oko?

w tym starym to zauważyłem że jest tylko jeden kabe lbiały podpięty pod płyte. nie mam możliwosci zrobic zdjęcia niestety ale jest jeden kabel ten szeroki biały tylko podpięty

Powinno być OK, znaczy, ze procek bierze moc z płyty. No chyba, ze ten Dell ma dzielone linie, ale to też nie powinno byc problemem.

pisałem do sprzedawcy zasilacza i powiedział żę bedzie ok.

No to ok, dobierz teraz 1050TI/1650 (wątpię) i możesz sobie sensownie pograć. :slight_smile:

1050TI nie ma do 500 zł niestety z tego co patrzyłem ceny od 1000 zł a mam budżet do 500 zł

Używane, szukaj na olx , Allegro, gdziekolwiek i zapytaj/negocjuj.
Ceny są z sufitu, ale 1000 zł za używaną 1050TI to chyba coś z głową.
Tobie nie opłaca się brać nic słabszego od tej karty, a 500zł jest naprawdę dobrą ceną, tyle ile 1650 prawie nowa kosztowała niedawno.

znalazłęm za 330zł GTX 1050 TI na olx niby jest napisane ze w dobrym stanie ale cena za mała coś. pozatym do OLX mam małe zaufanie dużo tam jest oszustów

W sumie nie, normalnie ona tyle powinna własnie być warta, zapytaj o jakaś gwarancję rozruchową lub chociaż poproś o filmik z testu ooct, ze sprawna. Pod obciażeniem i nagrzaniu powinna sie w większosci wypadków wysypać.