Czy będę mógł go rozbudować?

Nowa karta graficzna gtx 1050ti hmm albo ta ??? nowa?hmm… Ta pierwsza to daje tydzień rozruchowej gwarancji tylko że chce ją jak najszybciej sprzedać więc coś tu nie gra

To że daje, to i tak OK. W sumie potrzebujesz 2h na test wytrzymałościowy. 450 zł za 1050TI na gwarancji sklepowej, bo taką CI przekazuje(?), nie jest złym dealem, jeżeli obawiasz się zakupu uszkodzonej. Normalnie powiedziałbym: niezbyt dobra oferta, ale obecnie ceny powariowały. :wink:

obawiam sięze może tam byc puste pudełko albo najlepiej płacic za pobraniem a malo kto chetny jest na ox na takie cos

Bo obawiają się, że zamówisz na fejkowe dane i poniosą koszt podróży w obie strony.

Zawsze możesz zaproponować, że na poczet kosztów wysyłki za pobraniem i opcji “sprawdź zawartosć przy kurierze” zrobisz przedpłatę w wysokości np. 50zł, które odliczycie z sumy pobrania (tj. np. 450-50=400).

1 polubienie

Możesz poprosić o wystawienie karty przez allegro i płatność przy odbiorze. Na allegro dane trzeba chyba nadal mieć zweryfikowane.

1 polubienie

kupiłem zasilacz no i jest problem…gniazdo u mnie w płycie ma 16 pinów (nie znam się ) a wtyczka jest dłuższa i nie wejdzie. sprzedaca mówi żebym złączył 20 pin z 4 to już wogóle będzie za duża …

Policz jeszcze raz te piny i powiedz ile masz w płycie, a ile w końcówce zasilacza, są przejściówki. Wynika jednak, ze miałeś płytę “poleasingową”, “dobre, tanie i bezproblemowe”. :wink:

Znowu zaczynasz swoje teorie?
Używam takiego poleasingowca, działa bezproblemowo, gram na nim, kosztował dużo mniej niż nowy.

Jedyny problem to niepotrzebny zakup zasilacza.
Masz

to zostań przy tym, wystarczy.
Po raz kolejny powtórzę, bo do kolegi “marcin2000” nie dociera,
Mam i7 3770, 16GB ramu w czterech kościach, dwa dyski, DVD i GTX1650 na zasilaczu 240W.
Komputer od dwóch prawie lat działa bezproblemowo.

Karty zasilane z PCI nie wezmą więcej niż 75W i takie spokojnie można ze słabymi zasilaczami męczyć.

… eh teorie, teoriami, a fakty są takie, że zakupiłeś tanio, używasz bezproblemowo, jednak cena zakupu jest tylko częścią kosztów, a później wychodzi jeszcze kwestia “taniej karty i drugiego zasilacza” lub przejściówek itp. :wink: Jeżeli potrzebujesz “jednorazowego komputerka”, to OK, ale zabawa w rozbudowę do gier…

1 polubienie

Tyle razy powtarzać i nie rozumiesz?
Jakiego zasilacza?
Jakiej przejściówki?
Jakiej taniej karty?
Sprawdź jak tanie są 1650 i ile to potrzebuje prądu bo chyba nie jesteś na czasie.
Taka grafika w 100% wystarczy nie tylko do takiego procka ale żeby komfortowo pograć we wszystkie gry przez najbliższe lata.

Takiej za 100 zł, typu gt 660 czy innej, dochodzi zasilacz i można już w 1050 celować.

Obecnie w granicach 150-200% wartości komputera na i5-2000 na Allegro

Owszem wystarczy, ale czy platforma wytrzyma, to różnie.

Jeżeli ktoś chce, to jego wola, ja jednak nie polecam 10 letnich komputerów, ani żadnej elektroniki w takim wieku.

1 polubienie

Zasilacz to raczej do starocia typu GTX660 bo ta potrzebuje prądu a wydajnościowo to połowa, może 30% mniej niż GTX1050 która nie pociągnie więcej niż 75W.

Obecnie w takich granicach także własnej wartości.
1050 kosztuje dziś tyle ile ja dałem za nową 1660super.
Przyznasz że to nie jest tania karta.
Tym bardziej że obecnie powinna kosztować max 5 stówek.

1050 powinna, używana, bo nowej bym nie kupił, isc po max 300. :wink:

BTW. Aż nie mogę się opanować, mam dla Ciebie super zestaw do gier, taki jak lubisz, nie za nowy z firmy Janusz.ex :wink:

Brak USB3,0, bebechy z poleasinga przełożone do nowej budy, zasilacz zapewne najtańsze gówno od chińczyków, brak SSD, CPU ograniczający GPU, stary HDD, zarobek sprzedawcy to dobre 5 stówek.
Tyle bez zaglądania w link.

Za tyle można kupić Della z 16GB ramu, 512GB SSD + 1TB, i7 4-tej gen, GTX1650.

Wśród takich staroci najlepiej celować w GTX950, nie jest znacząco słabsza od 1050 a też bierze 75W, no i wsparcie dla 4k…

Joy Stick i tak masz pewnie na port do “Audio/Drukarki” nieobsługujący USB 3.0.

1 polubienie

Nie wiem czym ty się bawisz ale takie rzeczy chyba już są bezprzewodowe.

19 pin w koncowce na płycie 16

miało być 24?

Co do łączenia 19(20) + 4, to teoretycznie może się udać adapteren 24 do 16 pin. Jednak niech ktoś bardziej techniczny sie wypowie.

Zatem to Fujitsu?
Przejściówki są dostępne nawet na allegro.

okej dzięki