Czy będzie w tym roku HotZlot 2020?

małe i drogie to piwko

hymm, ogólnie nie trawię piwa jasnego, o dobrego portera w sieciówkach ciężko, a double jest wystarczająco dobre żeby zastąpić wieczornego singla :slight_smile:

a ja już byłem na HZ 2020 !!! na campingu zamku Czocha :wink:

1 polubienie

a liczyłem na coś w tym roku bo w ubiegłym nie dogadałem się i zostałem na lodzie :frowning:

W tym roku, to już chyba Zlot był. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

@Dimatheus nie wiem jak to znalazłeś, ale to już chyba inny zlot (tylko dla partnerów biznesowych), mimo że nadal z “dziesięcioletnią tradycją” :confused: ;(

@tomekb to ma już raczej wyjjebane na DP, a tym bardziej na forum :wink: Niech mu się szczęści, życzę samych sukcesów, ale przykro patrzeć jak ma się w tyle społeczność, którą budowało się latami.

Nie dziwię się redakcji, starej gawardii, że odeszli. Myślę, że oni również żałują, że wszystko poszło na marne.

1 polubienie

To, że HotZlotu nie będzie było oczywiste.
Nie wiem tylko czemu służyć miało nadanie jakiemuś biznesowemu spotkaniu on-line nazwy HotZlot, w sumie równie dobrze można było użyć nazwy konklawe - tyle samo jedno z drugim ma wspólnego.

image

Odeszli? Przecież to oni sprzedali DP.

:thinking::woozy_face:

Wiesz co, ktoś się na FB chwalił - chyba Kuba Wątor.

No niestety tak 0 wcześniej to był zlot czytelników i zaangażowanej w rozwój i działanie portalu społeczności Teraz, jak widać, to spotkanie biznesowe. W korpo liczy się tylko biznes i złotówki. Więc dziesięcioletnią tradycję odbieram jako spore nadużycie.

Skoro jest się niemal na samym szczycie, to po co patrzeć na to, co było…

Tak samo jak i użytkownicy, którzy tysiące godzin poświęcili na udzielanie się na forum, na blogu, w komentarzach. Nie dziwię się, że niektórzy mogą się czuć oszukani.

PR, po prostu PR. Teraz za rok napiszą, że od 11 lat… Nikt nie będzie wchodził w szczegóły, bo po co…

1 polubienie

:articulated_lorry: jadę … kogo zabrać :nerd_face:

1 polubienie

Najlepiej siebie, bo obiecujesz a nie jedziesz.

1 polubienie

Ciufciaj ciufciaj, ino chyżo. A tak poważnie - wszystkim życzę, aby następne wakacje przebiegały w innych okolicznościach przyrody, chociaż słąbo to widzę :frowning:

1 polubienie

bliżej Wrocka to bym przybył …ale to dalekie czasy

1 polubienie

Pierdu pierdu jak zawsze - przy ostatnim HZ nawet mówiłem żebyś przyjechał do Wrocławia i zabierzesz się na HZ :wink:

zlot był we Wrocku … nie przyjechałeś bo zlamiłeś

No, tylko że wtedy niedzielny program gdzieś wcięło. :stuck_out_tongue:

ostatni HZ był pod warszawą …:kissing_smiling_eyes:

acha… i kto Ci proponował, żebyś przyjechał do Wrocławia i z Wro się zabierzesz a nawet że się podskoczy do Leszna (czy tam Polkowic bo już teraz nie pamiętam) po Hrabiego Leszka?

1 polubienie