HotZlot 2021 - wątek ogólny

Dziwne godziny :frowning: Będę musiał odpalić sobie Game Mode (Windows 10/11) - Windows Key + Alt + R i nagrywa się ekran :wink:

Skoro będzie online to pewnie na YT / Facebooku będzie kopia

Ja nawet nie dostałem zaproszenia (na wersję offline) i wszedłem tutaj, gdy oficjalna wiadomość trafiła na stronę główną. Nie liczyłem,że wydarzenie dojdzie do skutku, ale z PRowej strony faktycznie lepiej, by się odbyło (lepiej oczywiście dla WP). Kiedyś faktycznie te imprezy były nastawione na user’ów, którzy chcieli ten portal rozwijać. Dużo energii w jego tworzenie włożyła redakcja (stara redakcja), nie wspominając o osobach, których zaangażowanie było nieocenione - @Pangrys Hotzlot to była elitarna impreza, jechali na nią wybrańcy, ale elitarność zastąpiła nicość. O agendzie HZ w wersji online raczej się nie wypowiem. Dlaczego ktoś nazwał 2h imprezę online w środku dnia HotZlotem, tego nie wiem. Rozumiem też @wielkipiec Przez te lata zmieniła się sylwetka przeciętnego użytkownika, który odwiedzał portal, ale myślę, że to „miejsce” szło ratować dla tej grupy, która portal, jakby nie patrzeć, tworzyła i dla osób, które chciałyby czytać artykuły wysokich lotów. Gdyby nie blogerzy, osoby, które angażowały się w forum, to „miejsce” by nie istniało. Społeczność, która odwróciła się plecami, już nie wróci, i jakiekolwiek próby reanimacji nie przywrócą tego tworu do życia.

chyba dwie rangi ? letnia i zimowa

Kiedyś Redaktorzy z DP występowali w mainstreamowych mediach, dzisiaj tam jest SpidersWeb, który ma teraz lepszą renomę niż DP. A kiedyś, wielokrotnie media opierały swoje felietony o artykuły z DP …

Takie czasy …

To już „tradycja”. Taka… nowa, świecka, dwuletnia tradycja. :bear:

Być może hotZlotowi widzowie dostaną powitalne gadżety, do pobrania i wydrukowania z Telegazety🙂

w zamian wyśle im moją fotkę… też będą mieć

Pisze ? Haha… poniosło Cię trochę. Tłumaczy się. Z błędami, z niesprawdzonych źródeł, bez wiedzy na temat tego co się tłumaczy. I jest git bo jest szybko. Dzięki temu można pokazać w statystykach, że mieliśmy newsa o 0.01 sekundy szybciej niż konkurencja… Pudelek.

No to ktoś zmienił zdanie na temat zlotu? Kto jedzie na pewno? Może kiedyś tam prywatny zjazd w jakimś neutralnym miejscu? Ja Was w większości tak czy siak nie znam, bo na żadnym zlocie nie udało mi się być - zawsze coś, a przymierzałem się trzy razy.

I szkoda, bo Zloty z lat minionych były naprawdę fajne. A teraz jest już po Zlotach.
PS. Kto niby ma „jechać” na wirtualny Zlot?

Tak tylko pytam z przekąsem. Znam Waszą opinię na ten temat, no ale njus na stronie się pojawił więc temat nie umarł do końca. Zlot na 2 godziny…

Szybki konkurs. Proszę rozszyfrować skrót: @HZ

:wink:

ps. rozwiązanie w podsumowaniu :slight_smile:

Podsumowanie

(@=2 H=Hours Z=Zlot)


W ogóle mnie nie dziwi aktualne zaangażowanie starej społeczności. Obecne „artykuły” to dno żenady.

monkey - hop zome :beer:

CAM00879
już uszykowany na HZ 2021 25,11.21r

Czyli mówisz ze nazwa niku wcale nie pochodzi od imienia :smiley:

piwo wypite, HZ oglądnięty i nic nie kumam … hahaha

A to już po Zlocie? Zapomniałem… :wink:

Tracisz refleks…