Czy będziesz instalował Vistę?

o i to strasznie pamięciożerna, potrzebuje aż 1000 Giga ramu, i procka 49 GHZ :stuck_out_tongue:

A tak na serio, 512 ramyu spokojnie starczy na system, i conajmniej w tle uruchomiony antyvir, gg/poczta/oprzeglądarka/muza e.t.c, czyli tak jak xp

Ja za instaluję, jak dorosnę, dostanę jakąś przyzwoitą prace, uzbieram, kupie sobie PC + Vista… ale do tamtego czasu to już wyjdą 3 nowe Windowsy…

Vista? A co to takeigo. :twisted: :twisted: Jak dla mnie Vista to porażka, sam nie testowalem ale uważam ze na system operacyjny nie powinno być wymagań. Vista (to jest moje zdanie) to 1 wielki trojan, przecież ten system wysyła mnóstwo informacji nawet bez wiedzy usera do M$.

A poza tym mam za słaby komp, jutro instaluje xubuntu 6.10:)

Nigdy nie zainstaluje Visty.Xp wystarczy w zupełności ale jak kiedyś będę kompa zmieniać(nie prędko) to chyba się nad jakąś dystrybucją Linuxa zastanowię bo kumpel ma i wygląda na przyjazny system :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Vista? To ten system ktory zzera zasoby które moge przeznaczyc na plynne dzialanie aplikacji? Dla mnie to porazka. Doskonaly OS powinien być “lekki” abym mógł moc kompa przeznaczyc na 100% satysfakcji z zainstalowanego stuffu. Dlatego też używam XP i dystrybucji Linuksa. Viste moze zainstaluje - jak bede mial kompa 5x potęższniejszego od obecnego. Tylko jaką bzdura byłoby robic upgrade kompa tylko po to aby zainstalowac system na ktorym nie zrobie nic ponad to niż na obecnym…

No ba :slight_smile: Kiedyś trzeba :smiley:

Vista powinna pójść na moim GF 4, 512 ram i Sempronie 1.8

Ja na pewno zainstaluje. Specjalnie po to kupiłem kompa co mam w podpisie.

jak kupie nowego kompa z vistą narazie nie mam potrzeby

skoro piszesz

więc nie wypowiadaj się w kwestii

Bzdury wysłane z palca, jak Ci windows nie pasuje … to już , zmieniaj system na linuxa

Tylko żebyś nie płakał, jak nie uda Ci się zainstalować czegoś, i od razu zadasz pytanie na forum, a jak to zrobić, a dlaczego tak nie można … e.t.c

Jak ktoś nie ma pojęcia o viście, nie testował jej, to lepiej niech się nie wypowiada , zaczyna mnie drażnić to, że ktoś się wypowiada na jakiś temat nie znając nic o systemie … dla mnie to trolowanie, i pokazanie jakim to jest sie dzieckiem neostrady

powiemwam ja instalowałem VISTE… beznadziejna jest… bardzo niepodoba mi sie ten windows najlepszy moim zdanie jest Windows XP :slight_smile:

aero samą bzdurą jest kupowanie kompa dla systemu operacyjnego!! śmiech na sali.

Nie testowałem, może kiedyć przetestuje. Jak ona jest tak a dobra to mi powiedź co w niej jest tak wspaniałego? centrum zabezpieczeń? hehe

A co do trojana, to nie tak jest? Powiedż szczeże.

A porażką jest ze względu na wymagania.

A ja nigdy nie zainstaluje }:>

Nikt nie będzie w XXI tworzył komercyjnego systemu operacyjnego dla komputerów klasy I386 :shock:.

Może uściślisz jakie?

Mnóstwo ludzi tak robi. Idąc tym tokiem myślenia z powodzeniem można używać komputerów z lat 80’

](*,)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_Vista, nie będe wklejał, bo za dużo tego…

Ja na pewno zainstaluje Viste.

Ja sobie zainstaluje tylko mam troche mało ram 512. Ale miałem viste beta2 to ładnie chodziła :lol: :lol: :lol:

Nie będę.

die.eye

Ale czy wydasz kupe kasy na nowy komputer, jeśli to nie jest konieczne, i drugą kupe na system, jeśli to nie jest konieczne?

Wydać naprawde dużo zł na to zeby zobaczć aero glass to jak dla mnie duża przesada. Ja stawiam na wydajność, aby mi wszystko płynnie chodziło, a nie żybym podziwał Aero które mi pożre tyle ramu, ile w tej chwili nawet nie mam :? :?

Ta cała Vista niczym nie różni sie od Xp.

Z tego co widze też nie testowałes Visty, wiec nie cfaniakuj kolego. Pożyjemy zobaczymy. Puki co VISTY nie zamieżam instalować , bo i mnie nie stac na kompa ani na system. A poza tym uważam ten system za bład. Ale to moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać.

komin15 nie stać Cię na kompa, nie stać Cię na system, nie stać Cię na klawiaturę z polskimi znakami no i nie stać Cię na porządny słownik języka polskiego.

Żeby nie OT

Bez namysłu kupię Vistę Ultimate

Ja nie będę instalował VISTY :!:

Zostanę przy WIN XP PRO 8) to mi wystarczy :wink:

Nie, nie zainstaluje bo nie widze potrzeby, tracenia niepotrzebnie pieniędzy czasu i nerwów, jak mogę mieć przy odrobinie pracy za darmo. W dodatku mogę pomóc w rozwoju Open Source, gdzie nie tylko biorę ale mogę również dawać. A nie polityka monopolu na rynku i coraz większych zysków. Wyrosłem z tego, wam tez życzę tak na nowy rok.

Powiem twierdząco że NIE .

Jakoś teraz mało gram więc ten system co teraz posiadam w zupełności mi wystarcza a poza tym w najnowszym CD-ACtion piszą że na viscie starsze gry chodzą o 15% gorzej niż na win Xp czy 2000 więc ja dziękuje.