Czy czytacie (czytaliscie) lektury w liceum?

(Simozone) #1

Tak z ciekawosci pytam :slight_smile:

(Kuz5) #2

Chyba ci sie nudzi co.

(Harry666) #3

nie bo dopiero uczeszczam do GIMNAZJUM :wink:

(Qbek50) #4

nie, bo ja chodzi艂em do technikum :lol: :lol: :lol:

(Romek1990) #5

Ja jeszcze ie czytalem bo nie jestem w liceum :lol:

(Czr R1) #6

Ja czytam ale nie wszystkie

(in偶. Piniol) #7

a mi si臋 zdarza艂o i nawet niekt贸re bardzo mi si臋 podoba艂o, jak Lalka (sam si臋 dziwie 偶e mi si臋 to podoba艂o ehehe), Lord Jim, Ferdydurke i ksi膮偶ka do kt贸rej mi艂o wracam czyli Mistrz i Ma艂gorzata

(Rafi) #8

Ja jak dot膮d czytam nast臋puj膮co:

-2 rozdzia艂y w ksi膮偶ce

• i dalsz膮 cz臋艣膰 ksi膮偶ki to czytam stresczenie.

(system) #9

Moje liceum jest na bardzo wysokim poziomie, wi臋c nie mam wyboru, musze czyta膰 wszystkie :slight_smile:

(Rafi) #10

Ale 偶e艣 sobie ch艂opie wybra艂 (w tej chwili nie wiadomo z jakiej przyczyny przypomnia艂a mi si臋 najbardziej powalona ksi膮偶ka pt. "Krzy偶acy")

(system) #11

Ja to prawie zawsze jade na strzeszczeniach :smiley: :smiley: :smiley:

(system) #12

Poziom liceum nie ma nic do tego za to poziom delikwenta jak najbardziej!

(system) #13

Mialem taka nauczycielke od polaka ze trzeba bylo.

W moim przypadku zazwyczaj bylo tak ze jak konczylem czytac dana ksiazke to okazywalo sie ze bierzemy juz inna.

(Chees) #14

W gimnzajum to sei czyta艂o a teraz to nie ma czasu :wink:

(Czr R1) #15

Ja w gimnazjum mia艂em tak膮 nauczycielk臋. Robi艂a klas贸wki z lektury i jak streszczenie przeczyta艂e艣 to nie napisa艂e艣 klas贸wki wi臋c w gimnazjum czyta艂em wszystkie, nieprzeczyta艂em tylko Krzy偶ak贸w

(Qbek50) #16

u mnie budzie by艂 taki kole艣 偶e aby zaliczy膰 wej艣ci贸wk臋 z tre艣ci lektury to by艣 musia艂 chyba z 5 razy j膮 przeczyta膰 - takich szczeg贸艂贸w wymaga艂 :smiley:

(Czr R1) #17

No w艂a艣nie i to by艂o najgorrsze bo nieraz si臋 przeczyta艂o letkurk臋 ale niekt贸rych rzeczy si臋 nie pami臋ta艂o a tu boom na klas贸wce to czego nie pami臋ta艂em np i wychodzi na to 偶e steszczenie czyta艂em chocia偶 by艂o dok艂adnie na odwr贸t

(Qbek50) #18

w sumie nie by艂o tak 藕le bo zawsze przed nami pisa艂a inna klasa, no i pytania znali艣my ju偶 wcze艣niej :smiley:

(Czr R1) #19

A to mieli艣cie dobrze bo moj膮 tylko klas臋 uczy艂a inna nauczycielka ni偶 inne klasy i troch臋 zwa艂臋 mieli艣cmy

Alle ona surowa by艂a a偶 strach na polski by艂o chodzi膰

(iGreq) #20

J a jestem w trakcie czytania "lalki" mam nadzieje ze dam rady...

A tak w og贸le to ze mn膮 jest tak, za zamiast Krzy偶ak贸w czyta艂em Wiedzmina, a zamiast Pana Tadeusza - W艂adce Pier艣cieni :smiley:

L ektury sa troszeczke nudnawe.... :x