Czy da radę w grach typu fortnite, cs go

Witam mam pytanie odnosnie tego sprzętu czy da rade w grach
płyta głw MSI Z270 A-PRO
Procesor intel pentium g4400 3,3 ghz
nividia gtx 750 ti
ssd 120 gb
hdd 500 gb
zasilacz tagan 500w
4gb ram hyper fury ddr 4

Jeżeli chcesz kupić, to za ile i niezbyt :wink:
Jeżeli masz, to da, ale pewnie pare groszy wydasz na procek i ram :wink:

Nie rozumiem cię wgl napisz to jaśniej

Czemu niezbyt? 750 Ti na średnich pociągnie Fortnite bez większych problemów. Ograniczając rozdzielczość do 900p można pykać na High.

Procesor prosi się o wymianę na chociażby i5, ale do Fortnite od biedy ujdzie.

Poza tym jak ktoś chce wiedzieć czy dana gra pociągnie na jego sprzęcie, wystarczy odpowiednie zapytanie do wujka google:

Jestem ciekaw też historii wyboru drogiej płyty na Z270 do taniego G4400.

Lordek Już odpowiedział, jeżeli masz komputer, to procek warto wymienić na i5 jakieś i ew kiedyś dodać do 8 RAM, wieć zostaw ten sprzęt i graj spokojnie. Jeżeli chcesz go kupić na Allegro, to wszystko zależy od ceny, ale pewnie wyższa od rozsądnej <- moja opinia :wink:

Jak myślicie ile ten zestaw jest warty bez karty graficznej i zasilacza?

Z 600-700 zł jakoś. Chcesz to sprzedać? Nie musisz. Płyta pozwala na zamontowanie dość dobrych procesorów. Dorzucisz jeszcze 4 GB RAM i masz dobry zestaw do grania. 150-170 zł za RAM, procesor 800 zł - i5 7400, 900 za i5 7600K z drugiej ręki.

chodzi o to że ja sie przesiadam z ddr2 xeona e5450 6gb ram ogólnie ze starego kompa i mysle ze ten co przedstawilem bedzie duzo wydajniejszy tylko karte graficzna zachowam bo mam gtx 750 ti

Ten procek ma 3-4 k punktow xenony tz 3 k przekraczaja, ile chcesz wydac na to? Jak jestes w stanie ok tysiaca lub masz obudowe, dyski zasilacze to za 300 sa najtansze fizyczne 4 rdzenie ryzena (6-7k p), 200 plyta najtansza najtansze ramy do 300 i tyle kombibowania w skladance:)

marcin o co ci chodzi z tymi punktami mordziaty chodzi o to że ten zestaw plyta glowna ramy i procesor mój kumpel mi chce sprzedac po pieniadzach i to bardzo dobrych

Wpisz twojego xenona + cpu benchmark, potem compare i model tego procka G z tej plyty. Nastepnie fodaj ryzena 1200 i porownaj wyniki. Kluczowa sprawa ile on chce za to, bo na dzien dobry, jal lordek wspomnial, masz kilkaset zlotych w tym zestawie na wymiane procesora do wydania. Moze byc wiec lepiej i taniej samemu poskladac - intele sa drogie:)

ED. i byś miał zamianę, dobry Xnon na lepszego G “za dobre pieniądze” :wink: https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-Xeon-E5450-vs-Intel-Pentium-G4400-vs-AMD-Ryzen-3-1200/1236vs2634vs3029

czyli co na tym starym procku e5450 i plycie i ramach ddr2 bede mial wydajniej niz na tym ?

Si, na 100% nie gorzej, ten procek G jest słabowity bez wymiany. Dla Ciebie najlepiej pchnąć co amsz (ten procek dość mocny, może pójdzie) i wymiana -> AM4 Ryzen 1200 lub lepszy z wielowątkowością :wink:

ale gosciu ja mam plyte nie na socket amd tylko socket 1151

powiem ci cene kolega mi daje plyte glowna o ktorej mowa dysk ssd ram 4gb fury i tego procka za 400 zł opłacalne bo ja mysle ze tak

To źle myślisz:0
Najtańszy 4 rdzeniowy procek do wymiany + 600 zł

No i bys musiał wymienić płytę za jakieś 300 złotych, bo z270, ewentualnie procek za 900, bo to stary czip i nie obsłuży nowych procków :100:https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z270-tomahawk-975947/

Komputer 400 + modernizacja 900, GREAT DEAL! :wink:

Moją radę znasz, chcesz kupić sprzęt bez możliwości ugrade i słabszy, czy jest sens… decyduj sam :wink:

co ty pierdolisz gościu przecież ta płyta obsłuzy taki procek jak np i5 7400

Mamusia , czy babcia kupi Ci ten procek i5 7400 do wymiany za 800-900 zł pod choinkę gratis?
Tyle one chodzą i tyle wyniesie Cię ten komp, 1300 zł, nie 400.
Skoro jesteś napalony/ nie umiesz liczyć, to kupuj- sparzysz się raz za 400 zł, to w dorosłości może nie wpierdolisz 40 tysięcy w Get Backa :wink:

Argumenty Ci dałem, jesteś facet podejmij męską decyzję, choćby była głupia i nie mecz ludzi :wink:

niestety ale sam sobie w życiu radze wiec nie mamusia ani babcia

a marcin własnie dokladnie to jest taka plyta nie ta co pokazales w linku https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z270-a-pro-975954/