Czy da sie spolscić Windows 7 Professional-English (32 &64)

Czy da się legalnie spolscić tego WIN

Windows 7 Professional-English (32 bit and 64bit) is now available in ELMS

Albo kiedy będzie WIN 7 Full PL Nie ENG w MSDAA?

Pozdrawiam THX

Na MSDNAA jest już od kilku dni pełna polska wersja Windows 7 32bit i 64bit.

A kiedy będzie PL ?

A czy da się spolścić tego co wyżej napisałem …

I jaka wersje sciągnać?

Windows 7 już jest w Polskiej wersji językowej. http://www.idg.pl/news/344314/Windows.7.PL.pierwsze.spojrzenie.html

Spolścić się nie da.

Jaką tylko chcesz ale polecam jakąś świeższą.

Jeżeli masz dostęp do Windows 7 Professional eng na MSDNAA, to powinny być tam równiez pakiety językowe czyli Language Pack.

Dzięki tym pakietom spokojnie spolonizujesz system.

Wersja PL jest dostępna na niektórych uczelniach, ale jej dostępność jest uzależniona od administratora.

Nie w wypadku Prof,paczki językowe dostępne są dla Ultimate i Enterpraise.Musi szukać obrazu dedykowanego na PL.

Nie_sz_bana ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie zależy od administratora, tylko od spisanej przez uczelnie umowy.

Wiem, że Vista była PL w MSDAA.

Według mnie to raczej wyjdzie WIN 7 PL,ponieważ jest to Politechnika Wrocławska …

Language Pack mam ale on wogóle do niczego sie nie przyda bo przy spolszczaniiu win 7 ultimate RC to wogóle te paczki były niekompatybilne …

i musiałem ściągać z aktualizacji …

To prawda, ale tylko częściowo. Wersji Professional nie mozna spolszczyć poprzez Windows Update, ale…

W MSDNAA są również udostępnione Language Packi dla wersji x64 i x86, aby można sobie było spolszczyć system.

Gdyby było to niemożliwe, nie udostępniano by ich do pobrania razem z systemem.

Oczywiście tak samo jak z wersją PL, nie na kazdej uczelni muszą byc dostępne.

U mnie są, dlatego o tym piszę.

No na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy tez nie ma win 7 PL na MSDN AA :confused:

A mozna to jakos sprawdzic czy bedzie?

Tak, można sobie sprawić szklaną kulę :stuck_out_tongue:

Troszkę to dziwne, bo na mojej uczelni jako jedyni nie mamy wersji PL, mamy za to Chińską - czyżby uczelnia podpisała umowę na Chińską wersje Windows 7 ? :smiley:

Langue Pack mam juz na kompie ale one juz były tam we wakacje …

A to wkoncu się da za pomoća ttych paczek to zrobic ? Czy niezbyt

Da się, a Tobie nie chce się nawet poszukać :stuck_out_tongue:

problem-instalacja-spolszczenia-win-professional-x64-t349195.html

jak już to SPOLSZCZYĆ