Czy da się zlokalizować skradzionego laptopa?

witam kto wie jak zlokalizować skradzionego laptopa

Masz do niego dokumenty?
Konto Google zainstalowane w komputerze ?

Wydzieliłem do nowego wątku. Nie podpinaj się pod cudze i w dodatku tak stare posty.

1 polubienie

Witaj papiery mam byłem na policji wiem nawet kto ukradli a oni mówią że to ja muszę im udowodnić że to ta osoba wziela

Wiesz problem w tym że to konto gogle jest wylogowanie

… bo policjant nie może bez nakazu lub “uzasadnionego podejrzenia” wejść komuś na lokal i przeszukać. Co do zasady taki laptop to g…a sprawa dla nich, będą się bawić dla jednego robiazgu, zaraz nałapią 20 pijaków na rowerze na działakch i statystyki podskoczą. ogólnie jeżeli “mówiłeś” kto najprawdopodobniej ukradł, to mają to w dupie :wink: Fajnie jakbyś miał dowód np. nagranie z monitoringu, ale nawet jak nie masz, ale sąsiad np. pytał o odkupienie i uważasz, iż to on, to kartka A4 “W związku z prowadzonym postępowaniem xyz oświadczam, że w świetle mojej wiedzy związanym z zaginięciem laptopa xyz może być Pan xyz a to z tej przyczyny, że nosi obuwie 48a na balkonie znalazłem odcisk buta w bardzo dużym rozmiarze. Podpisano obywatel Marek” :wink: Ja dostana to na piśmie będą musieli włączyć w akta i “coś” z tym zrobić, a gadać, jak nie zaprotokołowano, to se możesz :wink:

Witaj wiesz ukradła mi tez telefon i kartę która użyła i co Ty na to mają monitoring telefon chciała sprzedać w Lombardia i twierdzi że wszystko znalazła

No jeżeli mają monitoring w lombardzie, to pisemnie to opisać, że w dniu takim a takim osoba taka, a taka próbowała zbyć te przedmioty, co zapisano na monitoringu :wink: Ogólnie nie jestem prawnikiem, ale takie rzeczy powinny być na piśmie. Jeżeli policjant nie polezie mając taką informację, to uderzasz do komendanta… Wiesz do pewnego momentu można olewać, ale jak trafisz na debla upartego, to trochę więcej zadziałają- Twoja rola dostarczyć te dane i “truć dupę”. Co do karty, jak była na Ciebie, to wex biling - będą dowody gdzie dzwoniła np.

witaj to co wiesz jak go zlokalizować