Czy da się zrobić efekt skanera w gimpie?

(Hempbaba) #1

Czy da się zrobić efekt skanera w gimpie?? Jak tak to proszę o linka z tutkiem bo nie mogę znaleźć.

(Maniooo666) #2

Witam,

Co to jest efekt skanera?

(Hempbaba) #3

1719344e42c4be1ee9.gif

A ci co pamiętają może avatar rss z trawą to tam też było!i na tym napisane było rss

Złączono Posta : 06.10.2006 (Pią) 12:56

drugi taki sam c06189bd7e79767f.jpg

(M Kupczynas) #4

Na warstwie z tłem zaznaczasz fragment > zamalowujesz go > zmniejszasz krycie warstwy i masz.

(Hempbaba) #5

a jak zrobić żeby ten pasek był innego koloru!

(Jakubmysz) #6

Wybrać inny kolor i zamalować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Hempbaba) #7

skąd mam wybrać??

(sdar) #8

rudakita - Zaczynasz powoli wracać do swoich dawnych praktyk zasypywania forum śmieciami. Radzę się powstrzymać. Wykaż troszkę samodzielności i zapoznaj się przynajmniej ogólnie z programem, którym się "posługujesz".

(Jakubmysz) #9

Z okna głównego GIMPa!!

(Hempbaba) #10

Tak super tylko co mam wybrać bo nie wiem żeby zminic kolor paska którym zaznaczam??

(Cds A) #11

rudakita

z twoich postów wynika, że w ogóle nie znasz programu którego uzywasz

poczytaj najpierw jakie narzędzie do czego słuzy potem sie w ewentualności pytaj

trollom mówimy nie

(system) #12

rudakita , nie mów, że nie wiesz, jak się zmienia kolory narzędzi :? Masz takie prostokąty zamalowane kolorami, klikasz na pierwszy i wybierasz inny kolor próbnikiem, aż takie trudne?

ludzie ci chcą pomóc, a ty z takim tekstem do nich... :?

(sdar) #13

Zapewniam Cię, że to był Twój ostatni "bezkarny" post w takim stylu. Szczerze radzę zastosowac się do rady wyrażonej w moim poprzenim poście.

(Hempbaba) #14

Jak zaznaczam to zostaje tylko kawałek tego co zaznaczyłem!

(Jakubmysz) #15

Mógłbyś to jeszcze raz napisać?

To jest proste! masz avatari zaznaczasz jakiś na nim obszar i go zamalowujesz wybranym kolorem.

(Hempbaba) #16

mogłbys to na jakimś filmie pokazać lub screnach??

(Skr3czu) #17

Tutaj masz tak mniej więcej pokazane:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94972

(Jakubmysz) #18

Jeszcze czego! Może by tak jeszcze mercedes? Człeku jak nie potrafisz takiego czegoś sam zrobić to daruj sobie grafikę.

(Hempbaba) #19

udało mi się ale to nie jest przezroczyste!

Mój stary ma merchlaka.Traktor lepszy.