Czy jest sposób aby używać Steam na Windows XP w 2019 roku?

Do tej karty są stery pod win10.

A może skończcie z tym spamem bo obaj macie po tyle samo racji. Sterów nie ma bo nie są wydane, koniec i kropka. Windows 10 poradzi sobie z obsługą urządzeń bo wykorzysta podstawowe sterowniki dla tego typu urządzeń i wszystko powinno działać poprawnie i też koniec i kropka.

1 polubienie

A napisałem, że nie ma sterowników? Nie kompromituj się już bardziej.

Nie do końca. Jak korzysta z niewspieranej karty graficznej to na standardowym sterowniku VGA daleko nie zajedzie.

Grać na tym nie będzie, a grafika się wyświetli. Na tym sprzęcie więcej do szczęścia raczej nie jest potrzebne.

A tak przy okazji. Mam starego laptopa, nawet nie wiem ile ma lat, Aristo STRONG 1400, można sobie wygooglać co to za sprzęt do samoobrony. Zainstalowałem na nim W7 pomimo, że nie ma nawet do niego sterowników, moim zdaniem sprawia mniej problemów niż XP z tego względu, że przynajmniej mam aktualną przeglądarkę, a do niczego więcej niż internetu nie jest używany.

Napisałeś że nie ma, teraz się wypierasz?
Skończ trolowanie.

Ja mam chipset nForce i jakoś podstawowy sterownik od Microsoftu daje radę :wink:
Btw CS:GO jeszcze parę miesięcy temu (bo miałem jeszcze XP) dało się odpalić i grać…
Z tym procesorem możesz mieć dość duże problemy wydajnościowe, warto by było kupić lepszy procesor (niestety seria Athlon, w tym dwurdzeniowe, to dość marne procesory na obecne systemy i nie wykluczone, że Menu Start lub Metro Start będą otwierać się 3 sekundy).

Nie rób z siebie większego idioty niż jesteś.

Takie osobiste wycieczki to osobiście.
Nie chowaj się za kablem jak dzieciak.

Athlon II X2 250, 9500 GT, 4GB DDR3 RAM, ASRock N68C-S

Panie złoty, przecież ta płyta główna obsługuję Phenomy i ma nawet możliwość odblokowania rdzeniów procesora. Najgorszy w tym zestawie jest procesor, wręcz wyraźnie odstający od pozostałych części.
Wystarczy, że kupisz jakiegoś używanego Phenoma II x4 “model trzycyfrowy” i Windows 10 pociągnie to bez żadnych problemów. Ba! Nawet w przypadku dwurdzeniowego Phenoma II x2 550 komputer dostanie kopa. Możesz też kupić np. używany procesor dwurdzeniowy, który wiadomo, że ma sprawne wszystkie rdzenie i w biosie je odblokować uzyskując 4 rdzenie. Budżet: 50-100 zł.

Wszystko Ci zamula i wolno się otwiera bo prawdopodobnie masz już bardzo stary zajechany dysk twardy. Koniecznie do wymiany. Możesz wczesnej przetestować jakiś inny sprawny dysk z tym zestawem jeśli masz możliwość by zobaczyć różnicę.

@Odyniec_Stary @daras28-82 jeśli chcecie się wymieniać uprzejmościami to przejdźcie na PW.
@Odyniec_Stary powściągnij język, w dyskusji walcz przy pomocy siły argumentu.