Czy Kaspersky muli komputer?

Witam mam takie pytanie czy Kasper 6 muli kompa??I czy na 256 DDR będzie wszystko ok??

kasperski to zmulacz doskonały;]

Powinno być wszystko OK.

Najlepiej będzie jak zainstalujesz i sam sprawdzisz czy muli czy też nie.

avast przepuszcza jak sito

miałem i jest dobry

dokładnie :mrgreen: :!:

chyba nie wiecie co to Kaspersky,używam go i jest bardzo dobrym programem,uważanym przez ekspertów za najlepszy ant vir,co najlepsze nie zamula kompa jak tu piszą inni,sam go używam i zużywa mi bardzo mało pamięci,na 256Mb sprawuje sie bardzo wydajnie…,jak najbardziej POLECAM>

Ja mam Kaspersky Internet Security 6.0, i przy 256 MB Ram, zużywa mi jedynie 5-6 MB, więc mogę śmiało stwierdzić, że nie “zamula” kompa.

Nie zamula mi.

słuchaj ściągnij triala 30 dniowego i sam sprawdzisz, nie ma co słuchać innych lepiej sprawdzić, dla każdego poziom zamulenia kompa jest ustawiony na innym poziomie.

Kasperek obciaga malo zasobow systemowych, przy tym jest uwazany za najskuteczniejszego antiwira. Co do Anti-Hackera (jesli mowimy o Kaspersky Internet Security 6.0) to przy wysokich transferach na poziomie kilku MB/s CPU idzie na 100%.

bo mi chodzi o Kaspersky Anti Virus nie o Internet Security.Czym się różnią te wersje??

OTy-kosmos,zadano konkretne pytanie.JNJN

pakiet internet security zawiera oprócz standardowego antywirusa również dodatkową ochronę: antyspam, antyspyware, antyphishing, firewall.

Mam KIS, kiedy go kupiłem miałem w laptopie 239ramu i nie zamulalo, po pandzie titanium którą miałem wczesnie różnica była ogromna na plus.

No to że panda zamula to też słyszałem :mrgreen:

Więc większość z was pisze że nie zamula.

Mam jeszcze jedno pytanie którego antywira bardziej polecacie NODa32 czy właśnie Kaspra??

Noda nigdy nie używałem ale sprawdż trial i będziesz wiedział. Z tego co ludzie piszą to wykrywalność ma niezłą ale gorzej z usuwaniem.

Mi nie muli przy 1024 mb RAM ddr. Mam Kaspersky Internet Security 6.0. :slight_smile:

Miałem go niedawno i mało zamulał podczas normalnego użytkowania.Jego skutki można było odczuć dopiero podczas skanowania PC.Zamulało niemiłosiernie (mam 256 DDR)

Każdy antywirus zamula podczas skanowania podczas tego może :mrgreen:

Bardock jaki masz system operacyjny??

Wiem , że każdy zamula podczas skana ,ale ten wyjątkowo mocno.Z kolei NOD jest niemal nieodczuwalny nawet podczas skanowania.Mam Win XP Home a czemu pytasz?

Byłem ciekawy jakie miał warunki Kasper u ciebie na kompie :mrgreen:

I jeszcze jedno pytanie miałeś KIS czy KAV??