Czy Kaspersky muli komputer?

(SeBoLaS) #1

Witam mam takie pytanie czy Kasper 6 muli kompa??I czy na 256 DDR będzie wszystko ok??

(system) #2

kasperski to zmulacz doskonały;]

(Neon1992) #3

Powinno być wszystko OK.

Najlepiej będzie jak zainstalujesz i sam sprawdzisz czy muli czy też nie.

(SeBoLaS) #4

avast przepuszcza jak sito

miałem i jest dobry

dokładnie :mrgreen: :!:

(Konrad0787) #5

chyba nie wiecie co to Kaspersky,używam go i jest bardzo dobrym programem,uważanym przez ekspertów za najlepszy ant vir,co najlepsze nie zamula kompa jak tu piszą inni,sam go używam i zużywa mi bardzo mało pamięci,na 256Mb sprawuje sie bardzo wydajnie....,jak najbardziej POLECAM>

(Tripp) #6

Ja mam Kaspersky Internet Security 6.0, i przy 256 MB Ram, zużywa mi jedynie 5-6 MB, więc mogę śmiało stwierdzić, że nie "zamula" kompa.

(Mokreoko) #7

Nie zamula mi.

(Grzegorz Ch) #8

słuchaj ściągnij triala 30 dniowego i sam sprawdzisz, nie ma co słuchać innych lepiej sprawdzić, dla każdego poziom zamulenia kompa jest ustawiony na innym poziomie.

(Kamycki Szymon) #9

Kasperek obciaga malo zasobow systemowych, przy tym jest uwazany za najskuteczniejszego antiwira. Co do Anti-Hackera (jesli mowimy o Kaspersky Internet Security 6.0) to przy wysokich transferach na poziomie kilku MB/s CPU idzie na 100%.

(SeBoLaS) #10

bo mi chodzi o Kaspersky Anti Virus nie o Internet Security.Czym się różnią te wersje??

(JNJN) #11

OTy-kosmos,zadano konkretne pytanie.JNJN

(Grzegorz Ch) #12

pakiet internet security zawiera oprócz standardowego antywirusa również dodatkową ochronę: antyspam, antyspyware, antyphishing, firewall.

(Bobofrut135) #13

Mam KIS, kiedy go kupiłem miałem w laptopie 239ramu i nie zamulalo, po pandzie titanium którą miałem wczesnie różnica była ogromna na plus.

(SeBoLaS) #14

No to że panda zamula to też słyszałem :mrgreen:

Więc większość z was pisze że nie zamula.

Mam jeszcze jedno pytanie którego antywira bardziej polecacie NODa32 czy właśnie Kaspra??

(Bobofrut135) #15

Noda nigdy nie używałem ale sprawdż trial i będziesz wiedział. Z tego co ludzie piszą to wykrywalność ma niezłą ale gorzej z usuwaniem.

(Realmadrid5) #16

Mi nie muli przy 1024 mb RAM ddr. Mam Kaspersky Internet Security 6.0. :slight_smile:

(Bardock9) #17

Miałem go niedawno i mało zamulał podczas normalnego użytkowania.Jego skutki można było odczuć dopiero podczas skanowania PC.Zamulało niemiłosiernie (mam 256 DDR)

(SeBoLaS) #18

Każdy antywirus zamula podczas skanowania podczas tego może :mrgreen:

Bardock jaki masz system operacyjny??

(Bardock9) #19

Wiem , że każdy zamula podczas skana ,ale ten wyjątkowo mocno.Z kolei NOD jest niemal nieodczuwalny nawet podczas skanowania.Mam Win XP Home a czemu pytasz?

(SeBoLaS) #20

Byłem ciekawy jakie miał warunki Kasper u ciebie na kompie :mrgreen:

I jeszcze jedno pytanie miałeś KIS czy KAV??