Czy ktoś to kontroluje? :)

Cholera… usunąłem 4 wpisy, przez ludzi którym się nudzi i postanowili się poobrażać. Moderowanie tego bloga mija się z celem - bo potrafią ctrl+v zrobić 15 razy. Jakieś obrzucanie siebie błotem, jakieś skakanie do gardeł i inne…

…czy nie prościej byłoby wyłączyć komentowanie i zrobić tylko “+” i “-” ?

Szczerze powiem, że… nie mam całego dnia ani doby na pilnowanie takich ludzi, wyjaśnianie krok po kroku (bo do błędu i tak się nie przyznają i wiedzą lepiej).

Niektóre kłótnie użytkowników portalu zakrawają już na poważne naruszenia prawa, mowę nienawiści a czasami to wręcz uporczywe nękanie. Jak się zacznie ze sobą jeden z drugim kłócić i puszczają im nerwy, to nie da się nadążyć z kasowaniem, tym bardziej, że ostatnio DP coraz częściej się wysypuje.

Może warto też wprowadzić opcję blokowania takich użytkowników pod wpisami?

A co się stało - anonimy komentowały ?

nie… mam już psychofanów :wink:

https://imgur.com/rauErJu

Nie zachowuj się jak wyjątkowy płatek śniegu. Ludzie zawsze lżyli na siebie. Szczególnie frustraci, którzy mają przewalone i nie mają gdzie się wyładować. Jak zaczniesz usuwać - pojawi się więcej. Zostaw ich samym sobie w swoim jadzie i nie czytaj komentarzy.

niestety… jak to podpada pod paragrafy i zaczyna się robić bardzo niemiło - usuwam

To nie moderuj i zostaw. Z anonimami jest juz tak że jak usuniesz, to wracają z wątami itp. Olej ich.
Ja się juz kilka razy przejechałem jak jeden dziad zaczął pisać od kurw i ■■■ów, po czym skasowałem jego wypowiedzi. Potem wrócił i dublował wpisy kilka na dzień. Zgłaszałem administracji, to wyrzucali wpisy.

Robisz się komiczny z tym straszeniem paragrafami. Jak zaczniesz ich usuwać, to wejdziesz z nimi w interakcje tak czy siak - której szukają.

Jak olejesz i nie będą mieli odzewu, to się rozejdą w poszukiwaniu kolejnej ofiary, z której będą mogli sobie lżyć.

To przestań ich karmić, sami ciebie oleją.

Wpisy, czyli wywalili cały artykuł?

no przejrzałem to co się tam dzieje… i wywaliłem 4… bo nie chciało mi się nawet tego moderować - bo za chwilę i tak by coś od serca napisali

wpis / artykuł

1 polubienie

Ale delete karmi ich furię?

nie… ale mój święty spokój - bo wbrew pozorom przejmuję się tym

1 polubienie

Paragrafy są po to aby były czy po to abyś chronił sprawców przed własną głupotą?
Pozwól a najlepiej pomóż im pracować, to najlepsza nauka.

na chwilę obecną sprawdzam jaka będzie reakcja na komentarz zgłoszony do moderacji - aczkolwiek jak znam życie… to takich zgłoszeń jest pierdyliard i 700 :wink:

1 polubienie

Dżesika jest nie do opanowania? Wpuścić jej tagi ze zgłoszeń, to po iluś tam może będzie umiała więcej niż rysowanie koślawych penisów?

chyba was posłucham… i oleję, bo teraz mnie jegomość oskarża o ujawnianie danych osobowych… publicznie dostępnych :smiley: i nihuhuhu nie dociera… aczkolwiek jego geolokalizacja przymknęła mu gębę na jakiś czas

Czyżby? Może po prostu przestań być debilem? Nie widzisz serio że zrobiłeś z siebie grube pośmiewisko?

o dziękuję na to czekałem :slight_smile:

Nie no, serio karma wraca. Zachowujesz się delikatnie mówiąc jak dzieciak to cię kopią jak dzieciaka. Idź poskarż się nauczycielce.

jakkolwiek nie oceniałbyś mojego zachowania - nie obrażam innych, ani tym bardziej nie wprowadzam ich w błąd brakiem wiedzy w danym temacie - a jeśli odpowiadam - to robię to bez bluzg, wyzwisk itp.