Czy mój procesor da rade w windows 7 64bit?

witam czy mój procesor Procesor Intel® Core™2 Duo E8500 da rade na windowsie 7 64 bit z pamecią ram 4gb ddr2 ??
potrzebuje szybkiej odpowiedzi

Tak.

wcześniej miałem win 10 64 bit i nie działało za dobrze a teraz jak mam win 7 32 bit to wszystko działa luks nie zacina w żadnej grze lecz czy ten win 7 64 będzie dobrze działał bo szkoda mi plików a nie chce mi się na pendrive zgrywać

dysk ssd koniecznie i nawet 10 będzie działała, oczywiście wszystko zależy co się chce robić, do netu i pracy biurowej da radę

wolę 7 jakoś mi się lepiej z niej korzysta więc spytam żeby mieć pewność
czy win 7 64 pojdzie na tej specyfikacji
4 gb ram ddr2
Procesor Intel® Core™2 Duo E8500
hdd 250 gb
karta graficzna Nvidia GeForce 7600 GT
i na płycie głównej gigabyte p31-s3g

4 GB Ram to jest min w dzisiejszych czasach.

Offline i bez gier - tak, szybko i sprawnie w grach i Internecie - nie.

Primo dysk masz pewnie z poprzedniej epoki i zajechany, secundo jesteś sknera jak cholera.
Procesor Core Quad na Alledrogo to koszt 30 zł, a bez niego z netem będzie ciężko.

No i nie instaluj dziurawej siódemki, ona nie ma wsparcia więc wiesz… tak jakbyś wychodził z domu i zostawiał otwarte drzwi.

to tylko procesor taki zły jest ? dysk nowy bo stary nie działał a taki miałem pod ręką

RAM też zły.

nie wiem nie znam się na tym za bardzo ale na win 7 32 wszystkie gry które zdołałem pobrać i grać to działają bardzo płynnie

a jak patrze na ten procesor który posiadam to jest napisane architektura 64 bit

To nic nie zmieniaj.

trochę uciążliwe jest szukanie wersji 32 bitowej jakiejś aplikacji wiec zastanawiam się czy będzie działał win 7 64

Nie ma “nowych” dysków 250 GB HDD. Jeżeli kupiłeś z Allegro, to jest on w wieku Twojego komputera, wtedy takie robiono.

Jak nie dajesz wiary, to zrób hdd tune i wklej wykres prędkości. :wink:

Bo gry z zcasów Windowsa XP pójdą, ale obecnie strona główna WP ma większe wymagania niż tamte gry. :slight_smile:

Co do procka i dysku ssd, to moje dobre rady. Jakbyś chciał, to i Wieśka 3 na tym odpalisz, na najniższych, ale zagrasz po modernizacji.

Dokup SSD i wymień procesor.

Wolisz system bez wsparcia i zabezpieczeń?
Powodzenia.

Może jeszcze bez antywirusa korzysta…? Tak jak ja.

no takie gta sa na mta na ustawieniach wysokich idzie w 50 klatkach nawet taki mc na najwyższych widzie w 40 a co powiedziec na najniższych, idzie nawet do 400 fps

po co mi antywirus jak wiem w co wchodze to nie musze sie martwic jedyne co mam to ccleaner

Maseczki tez nie nosisz, bo znajomych z klasy znasz. :wink: ?

A na poważnie, Dysk 150 złz a 240 GB i najtańszy Quad z Allegro, przy czym dysk do nowego PC przełożysz, to będzie różnica wydajności i komfortu. Nawet z W 10. :slight_smile: