Czy mozna miec 2 programy ntywirusowe jednoczesnie?

hej, czy mozna miec dwa programy antyvir jednoczesnie? sciagnelam avira i avast, dostakowo mam stopzilla. czy to wytarczajaca ochrona?

Lepiej nie, ponieważ mogą sobie przeszkadzać, a nawet doprowadzić do uszkodzenia systemu.

to ktory zostawic? lepszy avast czy avira? i czy dodatkowo stopzille zachowac?

Avast czy Avira

avira bezapelacyjnie

Polecam Avira…

U mnie Avast Professional wykrywał wirusa w IEXPLORER.

mialem 2 antywirusy kiedyś “pogryzly sie” i przez to musiałem od nowa instalować system :frowning:

te dwa napewno nie jak i większość no może poza hakerzy.net czy jak się on tam nazywa. on chyba nie sprawia problemów tylko w jego skuteczność średnio wierzę. a z dwóch avira avast polecam jak najbardziej avira

Avira jest zdecydowanie lepsza, avasta wywal, bo on niepotrzebnie będzie Ci mulił kompa, a jego ochrona to żadna ochrona :slight_smile: Do aviry dołóż jakąś fajną, lekką zaporkę (polecam Comodo), taka ochrona w zupełności wystarczy ;]

nikunia ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

Avira jest o wiele lepsza, choć jeśli z głową poruszasz się po internecie i rzadko odwiedzasz jakieś nowe niepewne strony to i avast da radę.

Radze nie mieć 2 anty wirusów na kompie.

Ponieważ będą się na siebie nachodzić i przeszkadzać i nie będą wykrywać żadnych wirusów.

A jeśli szukasz dobrego anty wirusa polecam NOD32

ja tez radził bym ci wybrać avire

-lepsza wykrywalność wg. różnych testów

-szybsze skanowanie komputera

minusem może być chyba to że jest po angielsku a avast po polsku ale chyba każdy powinien sobie poradzić ze słowami: delete, ignore, rename, quarantime, scanner itp

co do dwóch na jednym kompie to raczej powinien być jeden ponieważ jeden będzie mógł wykrywać drugiego bazę wirusów jako normalne wirusy i nie będzie żadnego sensu używania ich

ewentualnie można wybrać ashampoo antivirus ostatnio dobrze w testach wypada. dzisiaj go zainstalowałem i zobaczę jak się będzie spisywał

Ale zazwyczaj Avira jest najlepszym darmowym antywirusem w testach.

Pół forum jednogłośnie wybrało by Avire .