Czy można przyspieszyć Neostradę?

Witam!

Mam takie oto pytanie. Jakoś w sierpniu była przedłużana umowa na Neostradę. Czy jest możliwość, aby teraz, jak umowa została już przedłużona, zwiększyć prędkość łącza?

Z góry dziękuje!

P.S. Przepraszam, ale nie wiedziałem w jakim dziale umieścić owy temat. :frowning:

zwiekszenie-predkosci-neostrady-trakcie-trwania-umowy-t373512.html#p2420635

Oczywiście dotychczas tp przejęło orange, więc radze zadzwonić i zapytać :slight_smile:

mi sie kończy umowa w grudniu i dzwonili chwile temu żeby od września nowa umowe wziąść więc zapewne tak :slight_smile:

Zwiększyć prędkość masz możliwość w każdej chwili, odwrotnie po zakończeniu umowy.

Orange Polska (a właściwie PTK Centertel - wcześniej Idea GSM) od zawsze należało do TP, teraz tylko połączyli oferty. Spółki cały czas są dwie i jedna jest własnością drugiej. Pod tym względem nic się nie zmieniło.

Tiaa ciekawe od kiedy Francuzi by na to pozwolili żeby TPSa miała jakąkolwiek własność w Orange skoro France Telecom jest właścicielem TPSa.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,115 … range.html

Dwie spółki to PTK Centertel i Telekomunikacja Polska. Tak było “od zawsze”, odkąd w Polsce pojawiły się pierwsze komórki (w systemie NMT). A Orange to tylko marka. Do niedawna wykorzystywana tylko przez PTK Centertel, teraz również przez TPSA.

A France Telecom ma z tym wspólnego tyle, że to od nich wzięła się marka Orange. Centertel jest własnością TPSA, a TPSA jest własnością France Telecom. Tak w uproszczeniu.