Czy na blogach istnieje coś takiego jak cenzura w komentarzach?

Witam, dzisiaj mam dziwny problem kilka moich komentarzy zniknęło. Choc niie wszystkie. Zawsze komentuje jako osoba anonimowa, choc ostatnio postanowilem sie logowac i bach. Znikneło 3-4 komentarze. To zdażyło się pod tym wpisem https://www.dobreprogramy.pl/januszek/Allegro-tandeta-neutralny-komentarz-i-odwet-sprzedawcy,82531.html. Wiem, ze czasami uprzejmoscia nie grzesze, ale bez przesady, nic takiego nie napisalem, zeby moje komentarze usuwac. Czy ktoś a szczegolnie moderacja bloga moze mi wytlumaczyc, o co chodzi? @DjLeo @Shaki81? Poza tym nie tylko moje komentarze zniknely, nawet 2 innych osob, zdazylem zrobic screena. http://zapodaj.net/718c0e4c37979.png.html (ten sam wpis). W tym wpisie też mi jeden zniknął dciany-znikaja-czyli-Synology-router-RT2600ac,82541 ale drugi został z pytaniem czy go widać.

Mozecie sie ustosunkowac moderatorzy do mojego pytania?

Regulamin, który teoretycznie przeczytałeś :stuck_out_tongue: mówi:

  1. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych ze stażem przynajmniej 7 dni publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
  2. Komentarze pozostałych Użytkowników Zarejestrowanych oraz Użytkowników Niezarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem, ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.

@BePaluszek czy to Ty mi wysłałeś chwile temu wiadomość z tak dziwnego adresu emailowego, że go nie potrafię nawet przeczytać i nie postanowiłeś sie pod nim podpisać? :).

Co do tego co przytoczyłeś, to nie ma takiej opcji, że coś jest usuwane, chyba, że ktoś coś nabroił, ale te komentarze jak dla mnie nie stanowią problemu, tylko wyrażają opinie. Także raczej stawiałbym na jakiś błąd. Ja się tym nie zajmuję, w całej historii swojej usunąłem jeden komentarz tylko, więc o kilka razy mniej niż ci zniknęło :slight_smile: Także o cenzurę bym się nie martwił ;). Napisz może do redakcji, niech to sprawdzą. No i może coś @Shaki81 wie, bo ja nie za bardzo.

Ops, sorry, myślałem, że masz nowiutkie konto. Mea culpa :slight_smile:

@gowain Kolega ma kilka lat stażu, tylko się nie logował. logować, to nie to samo co zarejestrować :slight_smile:

@gowain nooo :slight_smile:

Już sprostowałem. Założyłem, że nowy.

A nie jest tak, że januszek pousuwał komentarze? Pod swoim wpisem można…

No tak, w sumie jest to możliwe, ale januszek wątpię, żeby pousuwał, przecież to wielki obrońca wolności słowa :slight_smile:

1 polubienie

A może skrycie zakapiszonował kilka osób? :wink: Może na forum to doktor Jekyll, a na blogu Mr Hyde? :stuck_out_tongue:
Zapytajmy @januszek ?

2 polubienia

@BePaluszek Dzieki za odpowiedz Panowie. gowain i @DjLeo w sumie jak pomysle, t o tylko u niego mi zniknely.

To w ogole mozna usuwac komenatzrze?

Januszek? No może się wypowie w sumie trzeba go spytać. Ja mogę zerknąć i sprawdzić w sumie. Za chwile wracam…

Tak może to robić z użytkowników właściciel wpisu. No ale też cała redakcja, moderatorzy i współpracownicy.

@gowain ehh, niestety tak. Nic w tych komentarzach nie widzę złego. @BePaluszek wszystko się zgadza co napisałeś, tym osobom z Twojego screena też zostały usunięte komentarze przez januszka. Twoich dzisiaj wyleciało 5 z czego 4 we wpisie o “Allegro…” i jeden “Ściany znikają…”. Nie rozumiem tych decyzji, bo nic aż tak złego w tych komentarzach nie ma żeby je usuwać, poza tym poleciały też komentarze @anon741072 @Fhj @Agntx @klatu. W sumie pod wpisem o “Allegro” w 2 dni 11 komentarzy. @januszek ma jak najbardziej prawo usuwać pod swoim wpisem komentarzy, jest taka opcja, ale o powody takich decyzji trzeba już bezpośrednio januszka pytać.

Uuuu Pierwszy Kapiszon IV RP! A tak było pięknie, tak było górnolotnie, a tu hipokryzja wychodzi bokami… @tomekb będzie dumny :stuck_out_tongue:

1 polubienie

My blog my castle :slight_smile: Usunąłem komentarze z hejtem nie na temat. W czym problem?

Taki, że po pierwsze cenzurujesz, choć tak górnolotnie wypowiadałeś się o wolności słowa.

Po drugie tam nie było hejtu, albo jak to Tomek pisze, masz bardzo cienką skórę.

Bądź co bądź wyszła obrzydliwa hipokryzja panie moderatorze-imperatorze.

1 polubienie

My blog my caste :slight_smile: Usunułem komentarze z hejtem nie na temat. W czym problem?

W tym, że jesteś burakiem. Takich bloggerów tu nie potrzeba. Najlepiej będzie, jak pójdziesz blogować gdzieś indziej.

1 polubienie

@gowain, masz tu przykład z życia. To ad 2 Twojego postu.