Czy podoba Ci się nowa odsłona dobrychprogramów?

Jak w tytule. To nie miejsce na żale czy ochy i achy od tego są inne tematy. Krótka piłka i krótka ankieta :wink:

Wiem wcale piszemy razem :wink: Aby temat nie spadł przez jakiś czas można coś przy komentować :wink:

i co myślisz, że dla Ciebie zrobią wyjątek i zrobią starą wersję. nie po to pracowali nad tym przez tyle miesięcy aby można było z tego rezygnować. Wiele zmian jest dość kluczowych m.in. powiadomienia - widziałeś gdzieś indziej serwis z taką autorską opcją - nie? no właśnie

wygląd strony głównej bo tak to teraz można nazwać to faktycznie strona główna z krwi i kości - wcześniej główna wyglądała jak archiwum newsów gdyż były tam prezentowane newsy i felietony w pełnej formie - teraz wszystko jest podane na tacy

moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia i ten szok u większości spowodował odruch wsteczny. ale z biegiem czasu większość zrozumie;p

Nie wiem czy do mnie pierwsze słowa , ale moim typem jest : Jest sporo do poprawienia - ale dadzą rade :wink:

Ankieta nie ma na celu wywierania presji - bo przyszło nowe i tak zostanie - chodzi tylko o opinie.

Też dałem na drugą opcję. Będzie OK, gdy poprawi się to i owo, ale zadyma nie pomoże.

Tak, z krwi i kości :twisted:

Szkoda że to archiwum było znacznie wygodniejsze i nie zmuszało do ciągłego klikania i otwierania 100 kart żeby poczytać niusy.

Zdecydowana większość ludzi uzna, ze portal teraz jest kiepski i chcą nowej wersji… może dadzą możliwość wyboru skórki - ach te moje marzenia.

Teraz tylko czekać, aż forum dostosują do nowego wyglądu wortalu… :stuck_out_tongue:

Nowa, jeśli poprawić niektóre rzeczy, mogłaby być, ale ja jednak zdecydowanie wolę starą.

Myślę że nowe forum będzie doskonale zaprojektowane pod kątem ekranów panoramicznych, pozwoliłem sobie nawet zrobić drobną demonstrację jak moim zdaniem będzie to wyglądać:

http://i.imgur.com/214QM5P.jpg

@Łukash Najpierw zagłosowałem(na to samo) a potem przeczytałem Twój wybór.

Wygląd portalu jest ciekawy, jednak jest wiele do poprawienia we względzie technicznym.

Mało osób zagłosowało w tej ankiecie.

Bo to dział Na Luzie - podobny jest na O Portalu lub O Forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

lordjahu , właśnie napisałem o przeniesienie, założyłem tu aby ludzie w kolejnym topie nie wylewali zbyt poważnie swoich myśli, tyle że tu faktycznie temat ginie.

Na wniosek autora przeniesione z działu Na luzie :slight_smile:

Głosów nie dużo ale chyba rysuje się nam jakiś cząstkowy zarys. Przewaga negatywnych głosów nie jest taka duża.

Jest okropna

tyle w temacie

Ja po raz kolejny napiszę jest nowoczesna i na topie

Teraz wszystko jest robione pod tablety smartfony, to była kwestia czasu aż dp zrobią tego typu stronę, mi się nie podoba, głównie dlatego że na monitorach panoramicznych marnuje się 2/3 matrycy (niby można crtl +), z netu głównie na PC korzystam, na tablecie pewnie by mi się podobała ale internetu jak używam na czymś mobilnym to zwykle ‘‘siedząc nad wodą’’ jak mi się znudzi mi się czytanie składu domestosu.

od początku nowa wersja DP podobałą mi się choć nie jest doskonała. Z Każdym dniem nowe DP podobają mi się jeszcze bardziej :wink:

Odkąd zobaczyłem nową wersję DP, to moją myśl można zacytować tak “To jest coś czego brakowało w DP, ergonomiczna, na topie i nowoczesna”. Wiadomo jest wiele rzeczy jeszcze do zrobienia, ale jest dobrze i będzie jeszcze lepiej. :slight_smile: I Tyle w temacie, a co do sceptycznego nastawienia innych użytkowników, to napiszę tak. Kwestia gustu, o gustach i guścikach się nie rozmawia.