Czy podoba Ci się nowa odsłona dobrychprogramów?

Od bardzo długiego czasu byłem przyzwyczajony do starego ułożenia i wyglądu strony głównej, teraz mi bardzo trudno będzie się przyzwyczaić… do tego wygląd troszkę kojarzy mi się z pobieraczkiem (Ci którzy nie wiedzą co to za strona, POD ŻADNYM POZOREM NIECH TEGO NIE SZUKAJĄ, TA STRONA TO ZŁOOOO WCIELONE I OKRADA LUDZI Z KASY! !!

A mi nowa odsłona dobrychprogramów coraz bardziej się podoba. Zresztą od początku byłem do niej nastawiony pozytywnie, mimo wielu denerwujących rozwiązań i błędów. Porównując ją do bety widać sporą poprawę. Najbardziej uciążliwe błędy są powoli eliminowane, dodawane są “rozwiązania” zgłaszane przez użytkowników więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze trochę i będzie to fajna i funkcjonalna strona. Choć zawsze znajdą się i tacy którym ona nie będzie się podobać - cóż, kwestia gustu.

Nie przejmujcie się wpisami, jest OK. Mam tylko jedną uwagę. Przy programach po lewej stronie był zestaw “programów z tej kategorii” - tego mi brakuje. Jak szukam jakiegoś programu, a widzę komentarze nieprzychylne, to szybko można przeskoczyć na inny. Wielkie udogodnienie.

Nowy wygląd tego portalu zniechęcił mnie do korzystania z niego! !!

Moim zdaniem stara wersja o wiele lepsza, bardziej przejrzysta a tutaj tak napaciane.

Tak mi się podoba, że wchodzę na nią raz na miesiąc. Spartaczona do kwadratu. Oczy bolą, tytuły za duże, chaos, mało czytelna. Wogóle szata graficzna jakoś nie dopasowana. Większej reklamy pod paskiem menu nie dało się zrobić??? No i czcionka tytułów za duża.

Jak jej nie poprafią to tylko raz na rok tu zajrzę !!

Po dłuższym czasie jaki upłyną od premiery nowej odsłony stwierdzam że, powiadomienia były by OK jakby dało się je wyłączyć/dostosować/skonfigurować a tak to reszta= cała strona jest całkowicie do bani, całkowicie nieczytelna, blogowa, pokręcona, niezorganizowana, niedopracowana tu coś odstaje a tam znowu wystaje, ociosana siekierą - mi nowoczesność kojarzy się z “DZIAŁANIEM I FUNKCJONALNOŚCIĄ” - co na dp działa i jest funkcjonalne ? co tu jest nowoczesnego ja się pytam ? białe, kwadraty i skosy ? czy projektantowi brakuje zmysłu estetyki i wyczucia smaku ? tu kwadraty tam okrągło, tam krzywo a tam prosto- byle ostro… w tej działa w tej nie…amatorszczyzna aż do bólu!.

Nadziei na poprawę niema - bo błędy nienaprawiane, poprawki niewprowadzane, redakcji niema ( ktoś ich widział ? żyją ? ) strona leży i kwiczy, wszystko chyba musi się samo…

Możecie odebrać to jako wiadro pomyj, nazwać mnie hejterem itp - ok nie obrażę się.

Good luck - z Bogiem.

stały bywalec :wink:

@Łukash

Ech, masa urlopów w tej chwili jest, więc spokojnie. Już nieraz wspominano o tym, że błędy zostaną naprawione.

A co do uwag dot. wyglądu powiem tylko, że co kto woli. Mi się obecnie podoba, wcale nie jest to nie wiadomo co. Dla jednej osoby to coś ładnego, dla innej paskudztwo. O gustach się nie dyskutuje, po prostu.

Hej,

No to polecam do przeczytania - Quo vadis, dobreprogramy?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dokąd oni tam vadis to nie ma żadnego znaczenia bo ważne jest to co dzieje się podczas stawiania kolejnych kroków, dla mnie znaczenia ma olanie nie jednej sprawy, twierdzenie że czarne jest białe itd, udawanie że nie ma problemu, bądź “nie zauważanie go” , a z urlopów to nie nam kogoś rozliczać…ale to zawsze jakaś wymówka :wink: - no bo chyba nie jest to kpina w żywe oczy ?..no nie wiem… ale żeby tak ludziom którzy podają na tacy, debugują, proponują, znajdują, świrują, … #-o

Łukash, :slight_smile: lubię Twoje posty, ponieważ piszesz prosto z mostu :slight_smile:

Kiedy wreszcie wygląd strony głównej portalu będzie dopasowany do rozdzielczości 1920x1080 ?

Forum mam na całym ekranie, a portal gospodaruje tylko połowę…

Fatalny wygląd, a reklamy filmów zupełnie zbędne, wręcz irytują przeglądając treść nowych informacji. Ogólna ocena wprowadzonych zmian na poziomie dostatecznym.

 

Zawarte informacje na portalu dobreprogramy powinny cechować się prostotą przekazu i syntetycznej treści. Wasz wzorzec “Majorgeeks” przez wiele lat nie zmienił

 

szaty graficznej, i jakos nikomu to nie przeszkadza. Pozdrawiam, może kiedyś znowu tu zajrze???  

Dobrze że odświeżyliście wygląd strony, wszystko wzoruje się na modnym flat design, nie rozumiem tylko dlaczego nie skorzystaliście z możliwości RWD. Tworzycie nową odsłonę która już na starcie jest przestarzała?

Osobiste zdania na “fatale”, to nie ogólna opinia.

Nie mam zamiaru całemu światu głosić, że jest “faj”, ale ja już przyzwyczaiłem się do obecnego wyglądu forum.

No to nie było wzorca zmian, ostatnio… przez ostatnich parę lat. Rzecze tak Waldziu60. Pozdro :slight_smile:

Zmieniło się. O elementy rozpoznawcze na Forum, to walczyło wielu użytkowników. Całkiem nowego, to nie dałoby się rozpoznać, że to jeszcze Dobreprogramy.

Na starcie, - To dalej jest dobre, stare Forum, jakie znam. Dopóki nie zakłada się Tu czapeczki Stańczyka, dla sztucznych póz i głodnych kóz, - to trafię Tu z zamkniętymi oczyma i otwartym sercem.

Głodne kozy, tylko siano widzą i wszędzie włażą.

 

Co do portalu Dobreprogramy, trochę mnie dziwią gwiazdki w czerwonym, ostrzegawczym kolorze. Nie mam nic do czerwieni, najwyżej - czerwień się Marysiu, ale gwiazdki przy programach, jakoś mnie ostrzegają. Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Sugerowałbym koledze czytać text ze zrozumieniem. Uwagi swoje odnosiłem do portalu, a nie do układu graficznego Forum, to po pierwsze, po drugie dosyć mamy reklam różnej maści, i w dziale programy można byłoby darować sobie tego typu sugestie. Na koniec brakuje mi opcji wyboru skórki, bo nie wszystko co jest przeraźliwie napacykowane musi być piękne, a przecież piękne to też prostota formy. Pseudo artyści niech dają upust swojej twórczości na swoich opracowaniach, chętnie ich talent ocenię, pod kątem nowoczesnej sztuki webowej . 

 

Widać  że jesteś do tyłu i to ze 100 lat za murzynami   :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/galeria/wyglad-o6186/

Przyzwyczaić się przyzwyczaiłem, ale i tak wolałem stary wygląd. Zupełnie nie podoba mi się ten wyżej wspomniany “modny flat design”.

czy ktoś to do cholery czyta z prowadzących ten portalik ?, nie ma żadnych zmian i nic nie widać by się coś miało zmienić, w takim razie po co ten i podobne tematy na tym kiepskim forum ?

 

rada dla redaktorów i administratorów dp.pl- ruszcie sie i weźcie się do pracy bo nie długo zostaniecie sami jak 1-wszy srims.pl- niby super  ach, och a po zmianach zniknął z sieci w atmosferze skandalu  z sianem, a moze wam potrzeba takiego siana, wiosna nadchodzi, będą siankosy.

Masaj, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem go do śmietnika.

Poprawiłem, ale Areh zamiast  patrzeć tak na te literki wzięlibyście się wreszcie do roboty i zatrudnilibyście kogoś kto potrafi czytać  by wreszcie zaaplikował postulaty z postów nie licznych już użytkowników.

Było kiedyś dwóch milicjantów jeden potrafił pisać a drugi czytać panowie w dp.pl.