Czy podoba Ci się nowa odsłona dobrychprogramów?

Chyba pomyliłeś moderatorów z kimś kto ma jakikolwiek wpływ na to co z portalem się dzieje.

Masaj napisał:

Nielicznych ??.. e045.gif

 

Źródło:

www.wirtualnemedia.pl

Y ee no jak to żeby moderatorzy nie mieli wpływu na co się dzieje z portalem, na jego kształt, współpracę z użytkownikami, i jako taki rozwój - to nie wieżę.!

Nielicznych ?- no może trochę przesadziłem, chodziło mi, że starych użytkowników (starej gwardii, paczki ludzi tworzących starego ducha dp.pl) nie ma już tylu ilu było wcześniej, wielu odeszło.

To uwierz (wieża to taka wysoka konstrukcja). Forum a portal to dwie różne sprawy.

 

Naturalna kolej rzeczy, taka swoista “wymiana pokoleniowa” to nieustanny proces odbywający się na wszystkich forach…

 

Hmmm a my??? Stara gwardia to co ? Kaszyk od patanki? tfuu . Patyk od kaszanki  :x

Na portalu jest inna Grupa Trzymająca Władzę. My odpowiadamy za porządek na forum, a nie na portalu. Forum jest wystarczająco duże, żeby je ogarnąć obowiązków nie brakuje, a teraz wyobraż sobie ogarniać portal i te wszystkie komentarze, blogi itp.

To jest to! Jest fenomenalnie. #likeit!

I wreszcie wspieranie tepetalka :3

nie podoba mi się zupełnie nowy wygląd, przypomina mi w8 a ja nie lubię kafelków…

 

 

Skomentuje posty @roobala oraz @Areha… (w kolejności występowania w wątku)

 

@Areh - portal i forum to dwie różne rzeczy? to dlaczego firmowane są DP?

@roobal - jeżeli macie za mało ludzi to nic prostrzego - zatrudniacie informatyków i z głowy… swoją drogą co to za jakaś herezja z ogarnięciem portalu? Nie przeczę że nie ma dużo pracy - jest sporo, ale wystarczyło by z 10ciu zaangażowanych ludzi (z odpowiednią wiedzą) i spokojnie ogarnęliby portal… nie ma sensu zatrudniać całej armii informatyków…

Nie zrozumiałeś przekazu. Są moderatorzy od forum i moderatorzy od portalu, prościej my pilnujemy porządku na forum, a inni ludzie pilnują porządku na portalu, to że jesteśmy tu moderatorami, nie oznacza, że moderujemy portal, nie mamy nawet takich uprawnień i to nie my o tym decydujemy. Teraz rozumiesz przekaz?

 

Po pierwsze, herezje to głosisz Ty, bo to nie my ustalamy kto, co i jak. Po drugie robimy to całkowicie za darmo, więc i tak mamy sporo roboty. Po trzecie, zatrudniać to mają prawo właściciele portalu i forum, my nimi nie jesteśmy. Po czwarte, po kiego grzyba informatycy do moderowania forum czy portalu?

 

Powtórzę, po co zatrudniać informatyków do moderowania? Zdajesz sobie sprawę jakie to są koszty? Przelicz sobie. Poza tym, nikt nam za to nie płaci, więc poświecamy moderowaniu tyle czasu, ile możemy przeznaczyć, dlatego pisałem, że na forum jest sporo roboty, a co dopiero na portalu. Zapewne gdybyśmy byli zatrudnieni na pełny etat i byłoby to naszym źródłem dochodu, to wystarczyłoby podejrzewam dwóch może cztererch moderatorów, aby to wszystko ogarnąć.

Teraz rozumiem przekaz dzięki :slight_smile:

co do informatyków to ja mój poprzedni post wziął się z tąd że mam ciut inne spostrzeżenia co do prowadzenia portalu/forum - mianowicie takie iż u nas się tym zajmują regularni pracownicy… nie ma czegoś takiego jak moderator/admin spoza firmy. 

 

Jak widać każda firma ma swoje polityki…

więc tak stare dobreprogramy były OK więcej przezroczyste a do nowego trzeba się po prostu przyzwyczaić

albo olać…

swoją drogą to forum upada pomału

chyba czas poszukać innego forum, swoistego następcy DP…

 

 

Po czym wnioskujesz ? Chyba nie po tym że wszyscy mieli święta i nie ślęczeli przed komputerem zamiast spędzić ten czas z rodziną ?

wnioskuje to po ‘wielkości’ działań moderacji/administracji…

ostatnio nie widać śladów działalności ww. grupy a jeśli są to jakieś mało znaczące…

pomijam taki szczegół jak daty ostatniego logowania coponiektórych członków ekipy…

 

Brednie frustrata…każdy portal / forum życzyło by sobie takiego “upadku”…

 

Źródło:

www.wirtualnemedia.pl

 

76c022c2aaeec64545ae6217d5ef5e9f.jpg

no a teraz ciekawi mnie jedno … kto się sugeruje rankingami które w stosunkowo łatwy sposób można zmanipulować… ja nie twierdzę że DP manipuluje wynikami ale mówię ogólnie…

Cześć,

 

Ciekawi mnie bardzo skąd masz informacje dot. działań moderacji/ administracji, daty ich logowania na portalu dobreprogramy :wink:

z profili na forum/portalu

Działania moderatorów widuję ciągle, tu nie mam nic do zarzucenia. Nie ma już wprawdzie większości starej ekipy, ale są nowi, młodzi, którzy dają sobie radę równie dobrze, mimo że nie są aż tak surowi.

 

Za to administracja - spoczęła na laurach. Bo przez tyle miesięcy… nie potrafią nawet naprawić niektórych podstawowych funkcji portalu. Publikowanie wpisów z bloga na głównej też mi się nie podoba.