Czy podoba Ci się nowa odsłona dobrychprogramów?

No właśnie o takiej “widoczności” mówiłem.

 

A jakich niektórych podstawowych funkcji portalu nie naprawili ?? Podaj jakiś konkret.

Mi na przykład, publikowanie wpisów z bloga bardzo się podoba :slight_smile: Nie dogodzisz każdemu :stuck_out_tongue:

 

 

 

Polecam ci, przestaniesz nas zamęczać teoriami z … Nie podoba mi się jakiś serwis to tam nie wchodzę, oszczędzam swoje i innych nerwy.

 

I Broń Boże, nie uważam, że jest tu wszystko idealne ale akceptuje te wady i idę dalej. To chyba doświadczenie 18 lat małżeństwa przeze mnie przemawia. :smiley:

Tu ja podam. Nawet dwa które mnie denerwują.

  1. Edycja komentarzy pod wpisami blogowymi, a raczej jej brak.

  2. Powiadomienia o wersjach beta programów.

Od kilku miesięcy obiecywane jest naprawienie tego i naobietnicach się kończy.

 

Co do “kolegi” eranet - czego szukasz na tym portalu? Twoja aktywność tutaj ogranicza się tylko do krytykowania, nie zauważyłem żebyś wniósł tutaj ostatnio coś więcej. Jeżeli tak bardzo Ci się tu nie podoba - kto Cię trzyma? Uwierz mi, nawet nie zauważymy jak stąd znikniesz.

Z tego co Redakcja mówiła, to starego Bloga nie łatają bo niedługo Blog ma wystartować na całkowicie nowym silniku. Niestety, mnie wkurzają ogólnie powiadomienia z Portalu bo długo nie działaja a potem jednego dnia otrzymuje ze trzydzieści …

 

 

Swoja drogą, słowo “niedługo” w ustach Redakcji brzmi niepokojąco … długo. Oni trochę inaczej postrzegają upływający czas :smiley:

@Pangrys:

 

Ja znikać nie mam zamiaru a to że krytykuje, no cóż… gdyby nie było czego to bym nie krytykował. Wielu obecnych tutaj krytykuje i jakoś jest ok. Poza tym krytyka jest potrzebna czasami…

Ja jak widzę serwis na któ©ym chcę się zarejestrować a on mi się nie podoba to się nie rejestruje a skoro już na DP jestem zarejestrowany to wyrażam swoje zdanie na temat DP - to że nie każdemu się ono podoba oraz jest ono krytyczne to już nie moja wina.

 

Wiesz, na silniku IPB administracja widzi co się dzieje i nie muszą się logować jako użytkownik :slight_smile: Nie sugeruj się datami logowania na ich kontach.

Np. nadal nie działają demonstracje. Mimo że były użytecznym źródłem wiedzy. Błąd ten zgłaszałem już kilka razy - i nadal go nie naprawiono.

 

Albo tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Artykul-Inwentaryzacja-oprogramowania-w-firmie,News,3827.html - w newsie jest link do artykułu, jednak sam artykuł już nie działa.

 

Nadal też nie działają grafiki przy starych aktualnościach.

 

A co do wpisów z bloga na głównej - to wygląda tak jakby redakcja wyręczała się blogerami. Dawniej blog żył własnym życiem, a portal swoim - i to było dobre. Teraz ktoś to na siłę połączył.

OK 

 

To są argumenty. I tutaj muszę ci przyznać rację.

Nie wiem czy w dobrym miejsce napisałem, ale proponuję dodać jakieś komunikaty potwierdzające przy komentarzach na głównej, wkurza mnie to, bo czasem przez przypadek zgłoszę czyjś komentarz. Przed chwilą kliknąłem w przycisk ignorowania komentarzy pewnej osoby przez przypadek, i teraz nie mogę znaleźć opcji jak to cofnąć…

Przeładuj stronę i powinna być widoczna opcja “odkrycia” komentarzy w miejscu gdzie wcześniej było “ignoruj”, ale fakt, brakuje opcji “potwierdzenia akcji”.

Hej,

A zauważyłeś, że to jest artykuł z 2006 roku? Nie sądzę, by zbyt wiele osób interesowało się tak starym “newsem”.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Data datą, ale skoro news jest na portalu to powiniewn działać…

 

Z innej beczki: dzisiaj po zalogowaniu miałem redirect do regDelta. Po F5 było normalnie.

 

Przypominam administracji DP iż przekierowania do tego typu adwordów są nieuczciwe (a niedługo będą nielegalne)…

Newsem - może i nie, ale to artykuł, a artykuły potrafią być bardziej ponadczasowe, bądź nawet mieć w przyszłości wartość historyczną. Jeden z artykułów na DP (usunięty jednak jeszcze przed wejściem obecnej wersji portalu) mocno przyczynił się na przykład do zmian na rynku przeglądarek internetowych w kraju…

Ponad 50% jest za powrotem starego layoutu - rozumiem że to jest raczej niemożliwe. Ale stara funkcjonalność naprawdę mogłaby wrócić.

lepiej/ładniej niz to stare