Czy portal dobreprogramy,pl to macka majkrosoftu?

gruby_wieprzek gdzie tak jest napisane :!: :evil: daj mi jeden dowód - dziecko ty masz urojenia :!: :roll: Produkty są oceniane przez NAS (czyli czytelników), a nie adminów.

Jak pisałem postaw własny vortal i rób tam co chcesz :roll: znalazł się jeden na 20 tysięcy i będzie dyktował co kto ma robić … :roll:

Szczęśliwej drogi już czas …

Dzieło demokracji - pozwól głosować wszystkim, z głupcami i nieuświadomionymi włącznie, to wyjdzie ci, że 2 + 2 = 5 (czyli np. że IE jest lepsze od Firefoksa i Opery)

Facet ( że się tak wyrażę ) może daj sobie już spokój, kogo ty chcesz przekkonać? Kogoś z DP czy też samego siebie utwierdzić? Mnie twoje argumenty jaoś nie przekonują, powiem więcej… Są śmieszne. Ja także od dawna odwiedzam różne serwisy związane z tematykom komputerowom, ale jakoś DP najbardziej mnie do siebie przyciąga. Forum też jest bardzo w porządku, więc jak ciebie się nie podoba to cuż…

Myślę, że nikt cię siłą trzymać nie będzie. Zresztą nawet jeśli miałbyś racje ( śmiech ), to powiedz mi co ci to da? Ja tutaj nie wykryłem żadnego stronnictwa w stronę Microsoftu, wręcz przeciwnie, czasami odczuwam w drugą sronę. Ale cuż jak komuś się naprawdę nudzi to potem powstają coraz to nowsze teorie spiskowe :D. :hahaha:

@Myszak

Ja nikomu nie dyktuje co ma robić, bo i tak nie mam żadnego wpływu na to czym zajmuje się portal dobreprogramy, co publikuje itd. Zwróciłem tylko uwagę na oceny za pomocą gwiazdek niektórych programów, które wg mnie były nieobiektywne i faworyzują produkty M$. Ale moje wątpliwości spotkały się tylko z dość niekulturalnymi i często podsyconymi agresją odpowiedziami.

A co najwyżej ratkami :hahaha:

@Myszak

Oczekiwał bym jednak troszkę więcej kultury. Ja nikogo nie obrażam na tym forum, ale widze że to nie działa w obie strony.

One są nieobiektywne dla ciebie dziecię - każdy ma inne zdanie na temat danej aplikacji - ja wolę FF, a ty Operę - kto ma rację - oboje. Każdy kieruje się swoim gustem, wygodą itp.

Po raz 3 powtórzę - wio do tworzenia swojego własnego OBIEKTYWNEGO (:hahaha:) vortalu … powodzenia :roll:

@Myszak

czyli wg ciebie szczytem obiektywizmu jest gdy na stronie głównej tego portalu dziurawy jak sito IE otrzymuje identyczną ocene jak Firefox??? Co tu ma do rzeczy wygoda i gust???

:sciana:

W taki razie nie powinieneś wchodzić na strony:

Bink.nu

Yahoo!

WSS.pl

i na dziesiątki innych, bo to sługusy MS

No faktycznie - masz rację - 2 newsy o MS i 3 o innych

Zadałeś sobie trud przejrzenia wszytkich newsów z ostatniego miesiąca ??

Weźmy najczęściej komentowane

łał - jeden news o MS

łał - dwa o linuksie

łał - jeden o piractwie

Statystyka za maj

144 newsy niezwiązane z MS

61 związanych z MS

(+/-)

Przestań się ośmieszać

Odnoszę odmienne wrażenie, stawiasz zarzuty administracji o stronniczość.

Są to Twoje pierwsze posty na tym forum a zaczynasz karierę od ostrej bezpodstawnej krytyki. Więc się nie dziw że rakcje userów są takie a nie inne. Skoro inne argumenty do Ciebie nie trafiają spotkał cię z mojej strony sarkazm, ale jak widać na załączonym obrazku to również do Ciebie nie dociera … :x

A wyobraź sobie, że bywają dni, kiedy jest 3/4 newsów o produktach niezwiązanych, a nawet konkurencyjnych dla MS.

Myślę, że newsy o kolejnych dziurach wykrytych się w przeglądarkach (głównie w IE) świadczą jednak o tym, że redaktorzy jednak informują nas o tym co lepsze, a raczej co gorsze. Nie tylko przeglądarek to dotyczy.

Mi też się to nie podoba, ale z żalami to do czytalników, a nie do administracji vortalu.

Ja zaraz nie wytrzymam… Chłopie ile razy ci tłumaczono, że to UŻYTKOWNICY OCENIAJĄ !!

Dziecko jak Ci mamy wytłumaczyć, że oceny programom wystawiają uzytkownicy vortalu nie administracja … czy do Ciebie coś dociera… ](*,) ](*,)

…zaczynam mieć wątpliwości … ](*,)

taki tytuł ma jeden z newsów na SG. Pytam czy to rzeczywiście jest takie interesujące dla użytkowników portalu traktującego przede wszystkim o programach. Czy ktoś mógłby się do tego ustosunkować, bo uważam że to może być kolejny argument, który potwierdza moje wątpliwości.

Gdyby dp były wtyką MS to co by robił ten tytuł.

gruby_wieprzek nie masz ŻADNYCH argumentów i czepiasz się bzdetów … :roll:

Proponuję moderatorom zamknięcie tego wątku, bo wszelkie nawet najbardziej racjonalne argumenty są jak rzucaniem grochem o ścianę.

Skoro nawet areh który jest zagorzałym zwolennikiem systemów z rodziny Linux, uważa Twoje wyssane z palca zarzuty za bezpodstawne :x :x :x

gruby_wieprzek :lol:

A dlaczego nie znalazłeś newsa o zwolnieniu pracownika MS, bo preferował inne rozwiązania niż oprogramowanie MS.

Mylisz kolego pewne rzeczy - czym innym jest konkretny program i jego ocena w oczach użytkownika, a czym innym news warty opublikowania.

Wyobraź sobie, że śWIADOMI użytkownicy oprogramowania są zainteresowani tym co się dzieje w tej materii, między innymi dlatego, żeby obalac takie tezy jakie prezentujesz :stuck_out_tongue:

Sory za oftop, ale mógłbyś linka dać? :stuck_out_tongue: Ciekawość mnie zżera…

Crack32.dll wykończyło mnie tworzenie listy newsów za maj, ale specjalnie dla Ciebie - proszę

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4227

Może nie dokładnie wyraziłem się powyżej, ale chodziło mi o tego newsa