Czy powinni wymienić wiatrak w ramach gwarancji?

Mam pytanie. Czy w ramach gwarancji powinni mi wymienić wiatrak jak jest uszkodzony. Serwis stwierdził że muszę kupić nowy i oni ewentualnie mi wymienią. :?

Z całą pewnością powinni Ci go wymienić!

Wiatrak był uszkodzony od nowości?

No nie komp ma już rok a teraz temperatura wzrasta powyżej 60 stopni i wiatrak hałasuje. (do wymiany). :smiley:

A może kolega najpierw by go wyczyścił? 8)

w żadnym sklepie nie dają gwarancji na wentylatory. Wiem bo ostatnio kupowałem. Wentylator jest takim urządzeniem co się często psuje(uszkadza po dużym przebiegu)

Być może, ale ja od pięciu lat mam te same i nie narzekam. No ale wiadomo, czasy się zmieniły i wy już macie w obudowach całe chłodziarko zamrażarki, które dają sobie radę ze studzeniem zapędów tych dzisiejszych demonów szybkości. :lol: Może one nie są już takie żywotne. :roll:

Jesli wiartak jest kupiony osobno i na dodatek masz paragon to nie widzę problemu - jesli jeszcze działa gwarancja.

W innym wypadku oddajesz do naprawy cały komp.

Kolega czyści regularnie. :stuck_out_tongue:

Wiatrak był kupiony razem z całym zestawem. Procesor Box:-D

to zalezy wlasnie czy masz na niego gwarancje(paragon) dobre sklepy daja na rok na takie czesci a srednie na 3 mc-y

jesli niemasz juz gwarancji sam sprubuj go wyczyscic ,zdejmujesz go z plyty i myjesz ,z jakims plynem a potem suszysz (suszarka np.) ja tak robie ,potem tylko jak wyschnie moze ,spirytusem na szmatce przetrzec spod radiatora miedzianego np. czy jakiego tam masz

potem nakladasz paste termoprzewodzaca na procek (stara zbierasz szmatka namoczona spirytusem)

i zakladasz wentylator ,chyba nawet w ksiazeczce od plyty glownej masz pokazane jak to robic fachowo zakladac wentylator na procka

wiem ze metoda troszke chalupnicza ,ale wole sama to zrobic niz jakas firma mi to ma robic ,kiedys mi zalozyli i zamalo pasty dali

zaczol sie grzac procek ,a propo pasty najlepiej kup z domieszka srebra

(drugi co do miedzi izolator ciepla)

a wentylatory z radiatorami z miedziana wkladka polecam

wentylator najlepiej 80mm ,tu firmy jamicoon naprawde sa niezle

predkosc do 3200obr/s rzeczywsita do 3500obr/s podana przez producenta

i pasta ze srebrem

No to przepraszam, jeśli uraziłem. 8)

Kamcia jak dają na rok to mi chyba już mineła, choć kupiłem procka box z wiatrakiem i gwarancją 3 lata (więc do maja2006) tylko czy w tym przypadku obejmuje ona wiatrak. Problem w tym że trzeba by ten wiatrak wymienić więc chodzi o to czy powinni mi wymienić czy nie. Jak mam kupić wiatrak to po co mam do nich taszczyć kompa. Mogę sobie sam wymienić.

PS: Ygabhd nie uraziłeś. Złapał byś mnie jakbym nie czyścił :smiley:

Gwarancja na 3 lata, procek box, wiec wiatraczek jest w zestawie z prockiem, moim zdaniem powinni wymienić, bez żadnego ‘ale’ . :slight_smile:

No chyba że na karcie gwarancyjnej jest na samym dole małym druczkiem :wink: że wiatraczek nie podlega gwarancji :x

zadzwoń do sklepu… i powiedz co ci powiedzieli :smiley:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no to sie kłuć… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak mi sie zepsul wiatrak to bez problemu wymienili…a w jakim sklepie masz kupiony komp??

W salonie komputerowym w Wejherowie. Coś ci to mówi. :smiley: Mają serwis na miejscu. :smiley:

W mięsnym :doubt:

sorry :stuck_out_tongue:

Ja bym jeszcze radził półgodzinną kąpiel wodną. Dopiero potem ewentualnie suszarka ( po co suszyć jak jeszcze nie jest zbyt mokry ??)

To pierwszym izloratorem ciepła będzie z pewnością azbest więc zalecam wycięcie podkładki i założenie jej pomiędzy radiator a procesor wtedy dopiero fucktycznie będzie spełniać swoję rolę.

P.S. Wszystkich userów proszę o humorystyczne potraktownie mojej pisaniny (nie wytrzymałem już, nerwy mi puściły) :P:P:P:P. Zaś osobę bezpośrednio zainteresowaną o wyciągnięcie wniosków z powyższej ironii :evil: :evil: :evil:

:piwo: dzieki fiescie poprawił mi sie nastrój :wink: