Czy regulamin forum zależny jest od humorów moderatora?

Panowie albo sprzątamy, albo się "humorzymy " ![-o<


Proszę hamować język

mi dał już 2 - ŚMIECHU WARTE! pozdrawiam :slight_smile:

xulu , najwyraźniej pomyliłeś pojęcia.

Regulamin jest jeden dla wszystkich.

To, że czasem Moderator potraktuje kogoś ulgowo,

to bardzo dobrze.

Nie jesteśmy robotami, które poruszają się w myśl

dokładnie narzuconych parametrów.

Skoro jednak jesteś za ścisłym przestrzeganiem regulaminu,

to skasowany wulgaryzm będzie Cię kosztował warna.

Dodane 11-10-2009 (N) 22:43

tomj , jeżeli uważasz, że taką “działalność” można pominąć milczeniem, to się grubo mylisz

sory kolego ale dostać 2 sztuki w jeden dzień ,za niby nieznajomość w temacie i za usunięcie tego co pisałem (ZERO WULGARYZMU W TEKŚCIE) to już dla mnie maksymalne przegięcie z Waszej strony (a gdzie tu wulgaryzm z mojej strony???) AZ STRACH SIĘ BAĆ ! a co dopiero pomagać innym!

POZDRAWIAM =D>

hmmm ja 10 minut temu w miejscu XXXX w pierszym poście widziałem słowo “jaja”… ale może to wulgaryzm jest…

za “ale jaja” dostaje się ostrzeżenie :shock: panowie proszę bez przesady !

od kiedy “ale jaja” jest wulgaryzmem ??

BTW. jeżeli wielki pan asterisk tak podchodzi do forumowiczów, to bardzo serdecznie dziękuje po prawie 3 latach na forum za udział w nim.

Tak już jest na tym forum że jeżeli temat zahacza o robotę moderatorów niestety dostaje się ostrzeżenia.

Dla mnie moderator na tym forum to osoba na samym końcu (sprzątaczka, lokaj).

Jest to dość brudna robota nie warta uwagi bo dzieje się poza naszymi oczami.

To my (ludzie) jesteśmy gośćmi w tym hotelu a ci panowie tylko tu sprzątają.

Regulamin jest jak w życiu w każdym miejscu są pewne normy, ale nie musimy się nimi przejmować bo ci z miotłą posprzątają jak nabrudzimy błotem wniesionym z obory.

Który to już raz? :hahaha:

Posprzątałem? Posprzątałem.

A, że nie dałem przy okazji ostrzeżenia - nie mam takiego obowiązku.

Wiele razy przymykałem oko na głupie dyskusje nie wlepiając za nie ostrzeżeń, dziwne, że dopiero teraz zareagowałeś.

he… he… co Wam się tak chłopaki zrobiło ,żółto" :wink:

Ja miałem kiedyś na tym forum od razu dwa ostrzeżenia w nocy za podanie linku do sterowników na inny vortal i to w jednym temacie.

/ tych sterowników nie ma do dzisiaj na vortalu DP /.

Musiałem przez dwa mc-e ,milczajet" i nikomu nie ,pomagajet".

Czyja strata ?

Na forum jestem sześć lat / poprzednio pod innym nickiem /.

Musicie przeczytać Regulamin.

Jestem Moderem na innym forum / i jeszcze więcej / :x

No cóż Moder zawsze ma rację a jak ma kaprys to zaraz każdemu ,przywali" wg. uznania :frowning:

A jak się wyśpi i poprawi się jemu chumor to często na drugi dzień anuluje nawet największe grzechy :slight_smile:

Oczywiście xulu , kwestia przyznanego ostrzeżenia zależy od humoru moderatora. Masz całkowitą rację. Ostrzeżenie jest nagrodą uznaniową, dokładnie tak samo jak klasyfikacja postów jako OT, SPAM, czy archeologia. Różnica jest taka, że regulamin nie określa ściśle w za co i kiedy przyznać ostrzeżenie. To trochę jak z prawem w naszym kraju, określa się, że np. za zabójstwo przysługuje kara więzienia do 25 lat, identycznie jest na forum, mogę, ale nie muszę dać Ci ostrzeżenie. Duże znaczenie ma też historia danego użytkownika na forum, stałemu, staremu użytkownikowi rzadko kiedy da się ostrzeżenie za pojedynczego OTa, natomiast ktoś kto w pierwszym poście na forum zaczyna klnąć lub spamować takie ostrzeżenie najprawdopodobniej wyłapie.

Zwróć proszę uwagę, że w regulaminie jasno napisane jest, że Moderator może też: (…)wystosować ostrzeżenie publiczne na Forum lub na PW, a nie, że musi.

Ha ,czyli teraz rozumiem -jestem świeży ,to mi przywalili na dzień dobry- dzięki chłopaki za tak owacyjne przyjęcie! !!

Poza kilkoma innymi dodałbym do tego jeszcze jedną funkcję: wykidajło :slight_smile:

Dlatego tez nie zapędzałbym się z takim stwierdzeniem:

bo wykidajło może w ostateczności wyrzucić z hotelu takiego “gościa” tam skąd te brudy przyniósł, żeby smrodu w hotelu nie robił 8)

A wracając do meritum, to przyznanie ostrzeżenia nie zależy tyle od humoru ile od interpretacji i oceny przewinienia.

n+1 :slight_smile:

Odniosę się do tego:

  1. Jak sam dobrze wiesz, nie zawsze :twisted: .

  2. Ja się bardzo cieszę, że jestem na samym końcu. Jak sam wspomniałeś, my tu tylko sprzątamy. Ale gdyby nie nasze sprzątanie, goście ugrzęźliby w błocie (niekoniecznie z obory).

  3. Skoro nie warta uwagi, czego o tym piszecie :?:

Co do samego tematu :

Jak trzymamy się sztywno regulaminu, podnosi się krzyk, że tu gułag i tym podobne epitety. Jak pozwalamy sobie na trochę luzu, to teraz słyszę, że też źle.

Naprawdę dawanie Wam ostrzeżeń to wcale nie jest powód do sadystycznego rozbawienia i ślinienia się ze szczęścia dla nas.

w.g moda tak wiec to już są jaja same w sobie :lol:

panowie dogadajcie sie i dopiero wypowiadajcie sie w temacie aby chociaz wasze wypowiedzi podobne.

znajdz drugi moj post gdzie wypowiedziałem sie w ten sposob ze opuszczam forum a potem wstawiaj swoje ironiczne uśmiechy :evil:

nadal obstawiam przy swoim po blisko trzech latach na forum dwoch zakupionych koszulkach DP na aukcjach wosp dwóch zaproszeniach na zloty podejmuje decyzje aby sie pożegnać z wasza społecznością , bardzo dziekuje za moj udział tutaj, raz gorzej raz lepiej ale bylem przywiazany do forum jesdnak jesli otrzymalem ostrzezenie za wypowiedz “ala jaja” po prostu pisez dziekuje :wink:

Nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni stroisz fochy i niczego nie trzeba szukać bo każdy dłużej śledzący to forum jest w stanie to potwierdzić.

Niestety należysz do tych userów, którym raz na jakiś czas należy pokazać kto tu rządzi, bo inaczej zaczynasz się nudzić i fiksować (czego dowodem jest ten wątek).

Skoro to uważasz za główne wyznaczniki, tego kim tutaj jesteś i są to Twoje największe zasługi …

:x :x :x

Jest jeszcze coś takiego:

Z tego (szczególnie ppkt. 6.3) wynika, że kwestia interpretacji, co jest słowem wulgarnym, a co nie należy do administracji lub moderacji.

Choć słownik PWN podaje, że słowo “jaja” w znaczeniu śmiesznej lub dziwacznej sytuacji są wyrażeniem potocznym, nie wulgarnym.

człowieku a kim ty tutaj jesteś :lol: wazelina i nic więcej dla mnie bez odbioru, aha chciałem podziękować adminowi za odpisanie na pw :wink: i wszystko jasne .

ale jeden z moderatorow mial zly humor i uznal jako wulgaryzm po prostu pomylil sie i niepotrafi sie przyznac do bledu !!

@xulu

nie przejmuj się wypowiedziami niektórych użytkowników. Widać jakie mają podejście do innych, którzy inaczej potrafią myśleć i próbują walczyć czy zgłaszać swój punkt widzenia. Niestety jest tu swego rodzaju mur, przez który się nie przebijesz. Też chciałem zacytować dwie odpowiedzi, ale mnie ubiegłeś. Grunt to uzgodnione stanowisko. też miałem przejścia z pewnymi osobami, też dostałem ostrzeżenie i też bylem blisko rezygnacji z uczestnictwa w tym forum, ale jeszcze się wstrzymałem, choć uważam, że pewne rzeczy mogłyby być zmienione.