Czy tęsknicie za szkołą?

Cze mam pytanie do was a mianowicie czy tęsknicie już za szkolą??? bo ja już trochę tak :wink:

Zalezy kto ma tą szkołę :slight_smile:

PS. Wolałbym wakacje :o

Ja za nauką nie tęsknię, ale za moją klasą bardzo :frowning:

Franki jak już to za laskami w budzie :smiley: :smiley:

Brakuje opcji w ankiecie: Bardzo tęsknię :smiley:

O w życiu! Skończyłem właśnie LO i nie mam zamiaru tam wracać! :wink:

:expressionless:

ja chciałbym żeby wakacje trwały 365 dni w roku :smiley:

Ja tesknie za klasa… ktorej juz raczej w calosci nigdy nie spotkam… :frowning: A bylo tak fajnie… no ale coz, wszytsko co dobre szybko sie konczy… Miejmy tylko nadzieje ze kolejna klasa bedzie jeszcze lepsza, jednak pamiec za tymi wszytskim “usmiechnietymi gebami” zawsze pozostanie :wink:

wtedy byś sie zanudził i zatęsknił na śmierć :smiley: :smiley: :slight_smile:

E tam, 3 lata minęły od kiedy skończyłem LO i od jakiegoś czasu zamierzam się tam wybrać spotkać z nauczycielami :stuck_out_tongue: Teraz narzekacie, ale jeszcze nie raz będziecie sobie wspominać szkolne czasy ;]

chyba żartujesz :agrue:

ale za klasą trochę tęsknię :smiley:

:expressionless: :expressionless: :expressionless: wole wszystko porabiać niż być w szkole :rotfl:

W szkole nie koniecznie trzeba się uczyć, można się bawić razem z klasą :lol:

Kurcze, człowieku, ale tęsknię. Już łażę po ścianach.

PZDR

ja za moją szkołą tęsknic niebede raczej za klasą i to nie za cała a raczej za wybranymi osobami w simie moze z 10 osób sie znajdzie :lol: ja jako jedyny z tej paczki będę studiować blisko morza reszta raczej będzie mieć bliżej w ory :roll: więc spotykać będziemy się raz na półroku :frowning:

Wcale nie tęsknie :stuck_out_tongue:

.za szkołą nieee…ale za ludżmi tak…

zwłaszcza jak sie ma w klasie 26 facetów i jest sie jedną z niewielu dziewczyn :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

fajnie by było tak sobie posiedzieć w budzie i znów narobić hałasu na całą bude…pod wzgledem zachowania moja klasa jest na szarym końcu :lol:

ale ludzie są super…a nauczyciele—>sami inni —>mega powód do śmiechu i innych dziwnych rzeczy :lol:

Ja teskie za szkołą tylko nie za lekcjami :smiley:

Moja klasa to wieee… nasza nauczycielka od matematyki codziennie we wtorki po 2 lekcjach prawie ją pogotowie wywoziło :smiley:

Jeszcze czego! Wole mieszkać w przyczepie campingowej niż chodzić do szkoły!

Za klasą tęsknię i to bardzo… ale jak widzę budynek szkoły to mi się robi niedobrze…

Wcale nie mam ochoty isć do szkoły :slight_smile: Nie tęsknie

A c obyś powiedził gdybyś mieszkał prawie naprzeciwko szkoły tak jak ja ? :lol: