Czy to jest dobry PC do gier?

  • Intel®Core™i5-10400F 2,9 GHz (Turbo-Boost do 4,3 GHz)
  • 16 GB DDR4-RAM Ram
  • Dysk: 512 GB SSD
  • NVIDIA GeForce GTX1650

Czy to jest dobry komputer do n.p Fortnite, CS:GO,
Warzone?

Jeśli nie to co powinno być lepsze?

Jest ok, pod warunkiem że jego cena nie przekroczy 2800 zl

1 polubienie

Jest za 3000.
Zna ktoś może jakiś fajny komputer za max 4500zł??

W jakie gry chcesz na tej grafice grać? Ile ma pamięci ta grafika? Jaki masz zasilacz w tym komputerze?

No CS:GO, Fortnite,Gta V
Karta ma 4GB
Zasilacz 310W

Jakiej firmy, jaki model? Moim zdaniem zasłabł do tej grafiki.

HP Pavilion TG01-1209n

Producent i model zasilacza się pytam, a nie komputera.

Tego nie wiem.
Nie ma w opisie.

Ty chcesz za taki szmelc dać tyle kasy??

Gotowiec, co się dziwisz. Nie zna się na tyle żeby samemu dobrać części to kupuje gotowca. I tak + za to że najpierw szuka informacji i opinii od tych co (w teorii) się znają.

Możesz przyjąć, że ten zasilacz się średnio nadaje, nawet jeżeli przyzwoity, to i tak trochę słaby. Ja bym minimum 350W silentium z certyfikatem widział. Tylko nie wiem, czy to

Co o tej karcie można powiedzieć? Wydajnosciowo jest to niemalże kopia 1050TI, bardzo słaba do gier, w sumie taki entry level do współczesnych. Z CSGO i innymi starociami dasz radę, natomiast w Cyberpunku czy metro exodus, to czeka Ciebie ostre cięcie detali i rozdzielczości.

może zamiast brać gotowca niech ktoś ci złoży dobry komputer do x ceny a zamówisz sobie z montażem

Mam prawie identyczny zestaw.
Każdy tytuł odpala na „wysokich”

A ten?
Procesor Intel Core i5-10400F
Pamięć RAM GB 8
Dysk 512 GB SSD
Karta graficzna |NVIDIA GeForce GTX 1650 Super
System operacyjny Windows 10 Home
Zasilacz 500W
Cena 4250zł

Co to znaczy na „wysokich”?? Obrotach czy na czym??

Z deszczu pod rynnę…

Czemu?

nie widzisz że to ten sam prawie config tylko dopłacasz za Super w nazwie karty i zasilacz 500w nic nie mówi ważna jest Marka zasilacza bo to że pisze 500w na obudowie to nie znaczy że tyle w rzeczywistości ma

Ja zadychr łapie nawet przy pisaniu o takich gotowcach i tak mnie one osłabiają, ze tracę siły w pisaniu. Szczerze to ja nie wiem kto to składa w ogóle i na czym w tym zestawie chce kasę robić w ogóle?? Jeszcze piszą, ze do grania. To tak jakby ziasc PS3 i zamiast 3 napisać 5 i sprzedawać pisząc super hiper nowa konsola. Może trochę bez sensu porównanie, ale chodzi mi o całokształt.