Czy vista pójdzie na moim komputerze?

Nie przesadzaj co ? :twisted:

Sam ma windows viste Ultimate na procku 2, 4 ghz i 576 ram, i nie uważam że to szpan, używam tego czego chce :lol:

A że Vista do moich wymagań chodzi spoko, więc w czym problem?

masz spore wymagania, spox!

effe, ty NIE INSTALOWAŁEŚ visty! Ja mam 1gb ramu w dualu i vista chula… A o jakim 2GB mówisz?? Jezuuuu…

wiec powiedz po co ci vista ultimate? zwyczajny szpan :twisted: (ultimate sie instaluje raczej na 2 gb ramu i 2 rdzeniach zeby miec z tego systemu pozytek) ile pamietam z twoich postów masz ją za free tak jak i ja :stuck_out_tongue: .ale spytam tak: zebys mial kupowac to kupil bys ultimate? po co ci? nie wystarczy home premium ? tym bardzoej ze masz komp nie do visty ultimate bo polowy funkcji nie wykorzystasz, i tak nie wykorzystasz polowy. tak jak ja nie wykorzystam wiekszosc funkcji visty business… mam taka bo dostalem za free i tylko temu te wersje a nie inna. zebym kupowal to napewno home.

danzelmario mylisz się. Vista Home Premium i Ultimate zabierają w zasadzie tyle samo mocy komputera. Wiem, bo jakiś czas używałem Home Premium, a potem przesiadłem się na Ultimate. Funkcji wszystkich faktycznie nie wykorzystam, ale powody dlaczego akurat wolę Ultimate zostawię dla siebie, żeby mnie tutaj ktoś o czyny niemoralne nie posądził :wink:

byc moze tak. ale po kiego komu ultimate tak naprawde? zaloze sie ze 99% ludzi co ja ma nie wykorzysta wieku funkcji.

porównanie

jasno wynika stad ze dla uzytkownika domowego w 100% wystarcza home premium! dlatego tez uwazam za szpan jak ktos instauje u siebie ultimate :twisted:

Jak stac… kogos… to jak mieć to mieć… a nie…

po co kupowac cos z czego sie korzystac nie bedzie?. to sie szpan nazywa jak juz napisałem,home premium starcza kazdemu az az wg mnie. oczywiscie sa wyjatki:) i niektorym beda potrzebne funkcje wersji ultimate.