Czy w Viście będzie chodzić modem i sterowniki do Neostrady?

Na to wychodzi, aczkolwiek mogę się mylić. U mnie niestety kiedy testowałem, nigdy nie udało się ponownie zainstalować.

dzieki miet55! !!

_____________________

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Tutaj macie sterowniki, nie wiem czy to takie jak ma aero bo nie wiem skąd on je dokładnie ma:

Czy w Viście będzie chodzić modem i sterowniki do Neostrady - sterowniki download

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem visty home premium 32b.Udalo mi się zainstalować sterowniki do speed touch 330.Zaświeciły sie obydwie diody na zielono w modemie.Skofigurowałem połączenie i dalej to już jest problem…Nie moge połączyć sie z internetem.Tzn probuje sie polaczyc i nic, na koncu wyskakuje “blad 678 - komputer zdalny nie odpowiada”

Co robić-czy ktoś ma jakiś pomysł???

678, z tego co pamiętam jest to błąd logowania i zdarzało się czasem kiedy TP miała jakieś problemy. A dziś je mająąąą, zapewne ten cały bałagan jest spowodowany wyłączaniem tych co zrezygnowali i przeszli do konkurencji. Dziś po raz pierwszy jak mam neta (4 lata) drastycznie spadła mi prędkość, telefon się zaczerwienił (0800-102-102), po godzinie było już OK.

Wracając do Twojego problemu, usuń połączenie i raz jeszcze na nowo je ustanów. Pamiętaj we właściwościach internet - połączenia - ustawienia - właściwości - ogólne - zaptaszkować połącz ISDN.

Mam problem z Neostradą na modemie Sagem F@ast 800 E2L po Windows Vista 64 bity PL. Instaluje wszystko z godnie z tą instrukcją i po restarcie kompa aplikacja dslmon pojawia się tylko na dwie sekundy potem znika jak by się zawieszała.

Uruchomiłem aplikację dslmon ręcznie i wygląda na to jakby modem nie miał sterowników.

d9674c20a0a77456med.jpg