Czy warto brać 9800GX2 na taki komp?

METANOL , po pierwsze słowa niecenzuralne które zasłaniasz gwiazdkami czy kropeczkami są tak samo karane jak byś je napisał bez cenzury.

Po drugie pokaż nam jakiś dowód że AMD jest lepszy w grach. Nie mówimy tu o Athlonach i Pentium 4 tylko o Core 2 duo i Athlon 64x2. Ja też kiedyś byłem fanboyem AMD, nawet z tak głupiego względu że wole kolor zielony niż niebieski ale prawda jest taka że Core 2 Duo zjada Athlona x2.

I nie ważne co byś zrobił, jak bardzo byś ich kochał i słał im kwiaty tak już pozostanie.

Po trzecie. To pozdrowienie chyba było do samego siebie i tutaj się nie pali szczególne jeśli jest ktoś z Metanolu.

METANOL ,

idź znawco do piaskownicy i wyrażaj swoje opinie dzieciom. :shock:

Co Ty gadasz … że nie mogłeś przejść pierwszej misji na wyspie to nie wygłaszaj swoich teorii w taki sposób.

zgadzam się w 100%… mimo że mam AMD to szczerze mówie że wolałbym Intela… jest wydajniejszy w grach, zwłaszcza po OC… AMD, nawet phenomy nie dorównają E8400… chyba że ceną :slight_smile:

I Intela też jesteś fanem a z wszystkich twoich postów wynika że jesteś fanem AMD ale Intela już nie.

Phenom to czterordzeniowiec, we wszelkich zastosowaniach innych niż gry jest lepszy od każdego c2d, a w większości zastosowań profesjonalnych, lepszy również od wszystkich quadów i tego negować nie można wystarczy troszke poczytać. Świat 4 rdzeniowców nie kręci się wokół gier komputerowych…

Teraz przy najmniej wiemy kto dawał te komentarze na temat E8200 na komputronik.pl że 6000+ jest szybszy w grach :smiley: